04.04 godz.17.00 Lodowisko!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już w najbliższą niedziele, 4 kwietnia, na tyskim lodowisku, dojdzie do spotkania dwóch nietypowych drużyn. Pierwsza to zbiór ludzi, którzy o hokeju wiedzą tyle, co usłyszą od innych lub wyczytają w gazetach.

To drużyna BAR-owiczów, wzmocniona (albo raczej osłabiona?, hihi) przez BigBrother-owców. Jako bonus, dołączy do nich Piotr Meresiński. Staną oni na przeciwko drużynie artystów, aktorów i gwiazd telewizji, m.in. Krzysztof Hanke, Marek Kościkiewicz i Piotr Zelt.
Co może wyniknąć ze spotkania takich drużyn? Napewno nie NHL, ale przecież nie o to chodzi, a o dobrą zabawę.
Mecz rozpocznie się o 17. na tyskim stadionie zimowym. Dodatkową atrakcją po meczu, będzie pokaz sportowej jazdy w wykonaniu załogi Meresiński Brzozk w Renault Clio.

Wstęp na imprezę kosztuje tylko 5zł, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów, przeznaczony zostanie na cele charytatywne.


Czy wybiera sie ktoś z was?? Ja mam zamiar pójść tym bardziej, że wstęp kosztuje tylko 5 zł i przeznaczony jest na cel charytatywny. Mam zamiar świetnie się bawic i gorąco dopingować Piotrka!!
  
 
Ja moze tez wpadne tylko o której sie konczy impreza??
  
 
ja bym chetnie popatrzal , ktos idzie ? i czy sa bilety w przedsprzedazy ?
  
 
Specjalnie poświece swój cenny niedzielny czas i pójde żeby zobaczyc "sportową jazde" miszcza. Powinnien być niezły ubaw. hehe
  
 
Pogadamy jeszcze o tym na SS, bo narazie nie ma sensu sie umawiac konkretnie, nie wiadomo o której się to na Fiacie skończy.
  
 
Te kolce na tylnych kołach to chyba nie był najlepszy pomysł...