Jakosc paliwa w Czechach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy wie moze ktos jak jest z paliwami w Czechach i czy jest lepiej niz w polsce Smigam sobie do Pragi na odpoczynek i zastanawiam sie gdzie tankowac
  
 
hmmm gaz maja idealny tylko tankuja na amxa ile wejdzie - dosc niebezpieczne ... paliwa nigdy nie tankowałem ale raczej nie meiszaja paliw .... tankuj na duzych stacjach
  
 
Wiem że gdzieś na forum czytałem że chłopaki którzy mieszkali przy granicy z Czechami jezdzili własnie po paliwo do nich, z tego co pamietam to było lepsze i tańsze
  
 
Hmm a co za roznica czy w Czechach czy w Polsce, roznica tylko w cenie. Renomowana stacja , a jak masz natrafic na wode i syfy w paliwie to trafisz . Zycze milego wypoczynku . Joł
  
 
No to zonk Paliwo u niech kosztuje 4,5 zl za litr bezolowiowej 98
  
 
Mam w garażu słoik z biopaliwem czeskim juz trzy lata i jest klarowne i żółciutkie, stał tez słoik z on z stacji WW przed Turbią. NIe stoi bo pękł w zimie a to był on letni .
  
 
Czesi sa bardzo zamotani, maja tyle rodzajow paliwa: On, bio on, natural 91,super 91, natural 95, super 95, natural 98 i uro 99. Zalalem natural 98, no i auto chodzilo poprawnie ale jak zalalem w polsce pb 98 to jakby auto nagle zyskalo z 50 kucy
  
 
według mnie to paliwo w czechach jest lepsze. coprawda wszędzie się może zdarzyć że będzie ktoś nieuczciwy ale w czechach w zeszłym roku jak byłem to dieselek śmigał lepiej niż na polskim a i autko było szybsze(sprawdzone na autostrqadzie w polsce na polski i w czechach ) więc adaś wykosztuj się troszkę a za niedługo będziesz miał w polsce paliwo w tej samej cenie jak w czechach albo gdzie indziej ....... pozdro i całuski