Nowa Niva model `04

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słyszeliście rosjanie od drugiej połowy roku zamierzają produkować na licencji Toyoty nowy model Nivy o oznaczeniu 2004. Ma to być samochód klasy RAV 4 i być budowana z tych samych podzespołów co ravka. Dilerzy Łady w Polsce przyjmują zamówienia na pierwsze 100 szt które są zarezerwowane na nasz rynek podobno trzeba się spieszyć bo jest dużo chętnych - cena na być w granicach 40 tys w wersji podstawowej. Kto się pisze bo ja już zamówiłem.
  
 
40 tys to ma kosztowac wersja z klima i tempomatem. W ostatnim AB pisalo, ze podstawowa wersja ma kosztowac 32 tys!
  
 
Cena novego modelu na rynku polskim uzależniona jest od kursu euro w stosunku do złotówki. Nawet pojawienie się tych aut na "stoku" nie da odpowiedzi ile ostatecznie przyjdzie zapłacić za "rosyjską nowość" , szacuje się że jej cena będzie oscylowała między 35-42 tyzł... stosunkowo ciekawą sprawa może sie okazać ewentualna reakcja cen modeli innych nivek na pojawienie się innego auta w grupie
  
 
a sa moze jakies zdjecia w necie tego wynalazku ??
ps takie moje prywatne zdanie , wydaje mi sie ze to niemozliwe zeby taki samochod kosztowal ponizej 40 tys no chyba ze go ogolaca ze stalego napedu 4x4 itp
a co z nowa niva?? jest w sprzedazy w polsce , czy wogule ja produkuja ? cos slyszalem ze gm sie za nia wzielo wiecie cos???
  
 
Cytat:
2004-04-20 13:44:34, bartek-bujak pisze:
a sa moze jakies zdjecia w necie tego wynalazku ??
ps takie moje prywatne zdanie , wydaje mi sie ze to niemozliwe zeby taki samochod kosztowal ponizej 40 tys no chyba ze go ogolaca ze stalego napedu 4x4 itp
a co z nowa niva?? jest w sprzedazy w polsce , czy wogule ja produkuja ? cos slyszalem ze gm sie za nia wzielo wiecie cos???


Samare sobie kup najlepiej z Malci Plont Indzekszon i taka odblaskowa plakietke na tyl bagaznika z napisem MPI. Od razu poczujesz sie lepiej ... ja swoja Nive oddam taniej!!!
  
 
a co ty taka masz przemek?? z malti plont idzekszon??
wiesz niekupie sobie jak narazie jedze czasami taka na gaziku podniesioną, moze sie kiedys spotkamy w jakism terenie, wiesz co to??
ps na gaziku sie lepiej plywa ... hehhe a na ukrainie samary policyjne z takimi znaczkami jedza po wiekszych terenach niz niektorzy nivami w polsce



[ wiadomość edytowana przez: bartek-bujak dnia 2004-04-21 00:56:06 ]
  
 
SAMARA IS THE KING & KONG OF BEZDROZAS & AUTOSTRADAS. ... .
W szczegolnosci oczywiscie z tabliczka z napisem "Malcik Pont Indzekszon" (MPI) a przytwierdzona na karoserii auta, naprzyklad z tylu na bagazniku... .
Ja tam nic nie wiem, nic nie chce wiedziec i nic nie mam.
  
 
Zobaczcie sobie gdzieś zdjęcia tej nowej Łady....niewiem jak można było stworzyć taką porażkę!!! Ta nowa Łada, wogóle nie będzie miała już takiego klimatu i takiego wyglądu jak ta prawdziwa Łada...a nie jakaś tam składana na częściach Toyoty
  
 
No no zaczyna się robić interesująco już ją nawet ktoś widział.
  
 
UFO podobno tez ktos widzial....
... choc niektorzy nadal twierdza, ze nie istnieje...
  
 
Cytat:
2004-05-17 17:46:54, boreg pisze:
UFO podobno tez ktos widzial....
... choc niektorzy nadal twierdza, ze nie istnieje...



Kto wie... może ta nowa nivka to właśnie takie UFO bedzie...?
Nie ma jednak jak classic...

Elf_Ka