Nocny Crusing.... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czuczu za nim zaczniesz pisac glupoty to najpierw poczytaj sobie uwaznie forum tdi
  
 
Rapcio tak patrze i widze 90 widze 110 130 150 ale 100 ki jakos nie widziałem...
A fabia jest z tym silniczkiem .....
  
 
Sa 100 konne motorki i oprucz Golfa 4, Fabi ma go np jeszcze Ibiza. Jest jeszcze ciut mocniejszy 105ps i jest on np w Golf 5, Touran. A tak pozatym oprucz tego co wymieniles jest jeszcze 115 konny motorek
  
 
z tego co pamietam to bylo tak że kiedys diesle vw byly 90 a potem wprowadzili 100 i 115 130 150 a wczesniej byly 90 110 130 150 wiec to zalezy chyba od rocznika ale faktycznie fabia jak i ibiza maja takie silniki jak golf4 wiec pozdro i bedzie oks
  
 
YO YO YO !!!!!!! Nowego tematu nie zakładam bo ten jest o tym
Może by tak jutro około 0.00 zrobilibyśmy przejeździk po mieście??Oczywiście jeśli nie będzie padało Pokrecilibyśmy się tu i tam??
Co wy na to??
  
 
Nie lepiej p ospotkaniu klubowym ??????
potrwa do 22 - 23 sadzac podzisiejszej rozmowie ....
  
 
Cytat:
2004-04-06 21:49:07, grzechotnik pisze:
marreq mój wozik jest czystą serią 100 konną 1.9 l i nic sobą nie reprezentuje więc sądze że nie ma o czym pisac a na różnego rodzaju przeróbki narazie nie mam i głowy i kasy więc jak narazie muszę trochę powegetować ale zobacze może się coś zmieni jak mi się uda ....... ryballl no to docieraj docieraj wszystko a potem sie ścigniemy



Witaj Grzechotnik

ze 100 konnego TDI (Ibiza) na ostatnim modlinie Expert wycisnął ponad 200KM. Ale z niego można spoko i bezpiecznie 130 wycisnąć i nie wcale za 3-4 tpln
  
 
Ale Grzechotnik potrzebowałby zapewne programu do jazdy na codzień, a nie na jakiegoś modlinowego A te 200ps to chyba nie na seryjnym silniku
  
 
no i co ze jakis "Expert" z seata Ibizy 1.9 TDi wycignal ponad 200KM wielkie mi huj wie co japonczycy z hondy Civic 1.6 16v bez turbodoladowania wyciagaja tez ponad 200 KM ;p ale nie o to chodzi zeby silnik mial miewaiadomo jaka moc tylko zeby sluzyl prze kilka latek jak trzeba
a pozatym Seat to .......

Auto nie dla ciebie chyba miało byc - by czuczu
Na przyszłosc mysl co piszesz....

[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-04-08 23:52:22 ]
  
 
Na "przyszlosc" to nie edytuj moich wiadomosci ... a ze "chyba nie dla mnie" to nie znaczy ze nie moge napisac co o tym mysle Pozdro 500
  
 
Cytat:
Nie lepiej p ospotkaniu klubowym ??????
potrwa do 22 - 23 sadzac podzisiejszej rozmowie ....


Jade jutro do Warszawy i gdzies na tą godzine dopiero wróce.A godzina 0.00 to też przecież po spotkaniuPoprostu chciałbym się na to załapać.Jak coś to każdy po spotkaniu skoczy do chatki coś wszamać a potem możemy się ugadać gdzieś w jednym miejscu.Np pod centrum o godzinie 0.00 i coś się wymyśli.
  
 
Cytat:
2004-04-08 23:39:44, ZeFiR6 pisze:
no i co ze jakis "Expert" z seata Ibizy 1.9 TDi wycignal ponad 200KM wielkie mi huj wie co japonczycy z hondy Civic 1.6 16v bez turbodoladowania wyciagaja tez ponad 200 KM ;p ale nie o to chodzi zeby silnik mial miewaiadomo jaka moc tylko zeby sluzyl prze kilka latek jak trzeba
a pozatym Seat to .......

Auto nie dla ciebie chyba miało byc - by czuczu
Na przyszłosc mysl co piszesz....

[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-04-08 23:52:22 ]


Naucz się czytać posty do końca
Zaproponowałem bezpieczne 130 kucy.
A co do znajomości ludzi z branży to nie błyszczysz Zefir6
Do zobaczyska jutro na spocie.
A może na kresce staniemy?????
  
 
To o ktorej dzis ktos wypada posmigac... ?? ahh ta świateczna nuda
  
 
Raczej ja juz dzisiaj nie posmigam w nocy bo sie wyszalalem wlasnie na miescie oraz na modlitewniku. Pare ujec kumpel zrobil fajnych.
  
 
Mi tez sie nei chce .. wyszalałem sie dzisiaj
  
 
Tak te niespodziewane modly...
Teraz pujdzie rozglos i ministrantow przybedzie.

Kto chcial to dzisiaj szalal.
Pozdro dla wszystkich co chcieli ale nie dali rady.
  
 
fajnie tak porownywac mozliwosci moc z 1l w dizlu i w bezyniaku , ale bystrzaku jeden bodajze niemiec stworzyl silnik rotacyjny (rotary engine) ,udoskonalil go drugi Wankel , i ten silnik z 1,3 ma teraz kolo 200 koni , nie mowiac o mozliwosciach tuningowych ...ale no coz jedni maja olej a drudzy biopaliwo w glowie
  
 
a tak btw , to nawet biorac poprawke czu na twoja manie wielkosci to chcialbym moc przeczytac posty tak jak je ktos napisac, za zrozumienie dziekuje ,a jesli juz musisz walczyc z miesem na forum to przynajmniej pisz pod zmienionym postem co zmieniles joŁ
  
 
jesli ktos kiedys bedzie chcial cos porownywac to proponuje porownywac turbo dezela z turbo bendzyna. Co do leona to z tego co widzialem to TopSport, czyli jakies 150patatajow.
  
 
Jezeli ktos chce sprowokowac kłótnei to moim obowizakiem jest wykasowanie tego ....
Tak tez zrobiłem ........ proponuje napisac do użytkownika który napisał w/w posta to ci wytłumaczy co napisał..