WRRRR ostani wyścig spod świateł.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj odbył sie ostatni wyścig z mojej strony niestety.....
Scigałem sie z Fiestą 1,1 i wygrałem ale rozleciał sie tłumik .....
Teraz musze wsadzic serie a na nowy brak kasy ..... wrrr a auto szło jak głupie . Do nowej deby mi sie nei usmiecha jechac a Pukalaka wrrrrrrrrr nie lubie ....
  
 
Czuczu mam nadzieje ,ze nie wykrecisz sie z modlitwy 17 :> i staniemy na lini startu. Pozdr.
  
 
O modlitwie zapomnij mam serie silnik ....
Jutro składam go do kupy.


[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-04-04 20:52:32 ]
  
 
maly kretacz moze za to na modliwe wpadnie znany wiekszosci carusek 2.0Turbo
  
 
O juz jest 2,0 ????

Zaczynam jednak zbierać na 900kę . Bo mam dosc tuningowania 650ki wciaga w ciul paliwa a osiagi nienajlepsze .... wrrrr
sq8ix scignac sie scigniemy ale masz wygrana w kieszeni juz .
  
 
Czuczu te śrubki to ci normalnie z kolektora wyrwało czy co
  
 
Cytat:
sq8ix scignac sie scigniemy ale masz wygrana w kieszeni juz .



Czuczu nie zalezy mi na wygranej, ale zalezy mi na sprawdzeniu swojego "WRC". Pozdr.
  
 
Czuczu ta glowice mozesz sobie naprawic sam, robilem to u siebie przy starej glowicy, kupujesz sruby M12 przewiercone na wylot i nagwintowane na srube M8, a w glowicy tylko rozwiercasz otwory i gwintujesz. Zreszta co ja tu bede Ci gadal , zrobisz co bedziesz uwazal.
  
 
Problem w ty mze juz sie nei da !!!!! Była m6 a ostanio m8 ... Wrrrr.
nie da sie rozwiercic bez spawania alu i od nowa wiercenia .....
A u pukalaka mi sie nei chce tego robic - chyba rozumiesz dlaczego ....
Jak uzbieram kase złoze cos mocnego ale jedno jest pewne :
- inne komponenty .
- cos z pomoca pandy
- cos z pomoca garbusa
- cos z pomoca kałuzy
- cos bez pukalaka te otwory były przez niego nagwintowywane ...
  
 
Czuczu ,a czy ta glowice robil Pawel czy jakis jego pracownik ? Znam Pawla dobrze i jescze zadnej roboty mi nie spieprzyl. Pozdr.
  
 
Odezwij sie na gg .
Opowiem ci gdybys mógł mi pomóc byłoby super ....
  
 
SQ8JX a powiedz mi i wszystkim pozostalym co ty masz tam ciekawego u siebie zrobione bo jakos szybko mnie te twoje dwa punkciki (czytac: przednie swiatla) doszly od tylu na dwupasmowce
  
 
hmmm Dwa punkciki doszly od tylu powiadasz .... //no comment//


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2004-04-05 03:35:10 ]
  
 
Głowica miała byc zrobiona w 2 dni .....
Odebrałem ją po tygodniu ....... zaraz potem musiałem podplanowac głowice bo gdzies sie zarysowało wrrrrrrr.
Potem robiłem wał i kurde wrrrrrr.
Dlatego wiecej u niego nie mam zamiaru robic .Dzisaij rozłozyłem 650ke i robie serie ...
  
 
aj czu czu aj nie rozpędzaj sie tak powoli . zrobisz wszystko i będzie na modlitwe spox bylebyś dojechał do kościoła a potem ktoś cię odcholuje do domq ..... ...... nie obrażaj się wiesz że żartuję tylko
  
 
Czuczu kup sobie ukraine i wes to auto wrzuc do sanu bo co chwile cos ci sie wali i wiecej one stoi w garazu niz nim jezdzisz
  
 
widzisz czuczu chwilka przyjemnosci a takie szkody
  
 
ja mysle ze po prostu zle paliwo zatankowales
  
 
Dzisiaj pojechałem tym czyms 115 ...
Ale lipa gaz w podłoge a to sie tak powoli rozkreca wrrrr.
Ale za to w środku cichutko ... wskazówka paliwa nie idzie ku dołowi w zastraszajacym tempie itp ..... Fajnie jest ....
  
 
Czuczu to nie zrobisz juz potworka??