MALUCHY !!!?? NIE WSTYD !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie. wszytsko ladnie, ciekaiwe, fajnie. ale nie sadzicie ze to przypalowe ze wasz klub sklada sie z samych trupow - duze fiaty, maluchy, wartburgi, skody, itd. na dodatek obklejacie te auta naklejkami typu FAST..... po rpostu smiech na sali

pozdrawiam
  
 
O co ci goścu qurwa chodzi, sam nawet autka nie masz albo profilu wypełnic nie umiesz
  
 
Mam nadzieje ze to jakas nedzna prowokacja, bo nie sadze ze takie durne osoby maja immunitet na wdychanie powietrza atmosferycznego.

A jesli i taki sie znalazles i chodzisz po ziemi to proponuje wsiasc w swoj wyimaginowany kartonik po klockach lego i ruszyc po bezdrozach pacanowa szukajac krow bezwstydek.

Jesli to dalej do Ciebie nie dotarlo to powiem inaczej: moze w Twoim swiadku motoryzacyjnym licza sie "wypasione" 30 letnie beemki z yds yds w sordku miedzy trzema paskami i oni oczywiscie nie sa obciachowi. Tutaj jednak trafiles pod zly adres, bo bynajmniej ja nie patrze na autko tylko na ludzi i osoba dzis jezdzaca wg Ciebie czyms obciachowym ma niejednokrotnie wiecej pomyslow i marzen, ktorych zrealizowania wszystkim zycze.


A jak sie juz podjaralem to powiem dalej: obciachem to jestes Ty piszac takie gowniane texty i nie podpisuj sie pod nickiem rzeszow bo szkodzisz tym normalnym ludziom zyjacych w Rzeszowie, ktorych pozdrawiam .
  
 
Już wiem o co mu chodzi - ma problemy seksualne i tak sie zaspokaja
  
 
HEHE no fakt koles ma racje same trupy.
Z fiatow 125 jakie znam w klubie sa dwa i to oba z silnikami 2,0, maluszkow jest kilka a w nich cudo Villiego odstawione z zewnatrz ze nie jedna fura sie chowa, czucza chromowoz kiedys z dobrze ztunerowanym silnikiem no i waldusiowy z silnikiem 1,5 no i USA
Skody i wartburga jakos nie dostrzeglem

A no i najwieksze trupy o ktorych bym zapomnial Calibra 180 kucy, Corras, kilka innych calibr, probe, fiat coupe, amerykanskie krazowniki, i wiele aut dobrze utrzymanych kilkuletnich.

NO W SUMIE SAME TRUPY
  
 
Nieno nie wszyscy maja malcze itd. Ale jak stane kolo wypasionego maluczka poprzerabianego to on budzi wiekrze zainteresowanie niz moje alto. Wazne jest ile ktos wysilku i serca wlozy w alto.
A czym ty wogule jezdzisz. Moze i twoj papas jezdzi furakiem a ty co? tylko go "odprowadzasz" do garazu.
  
 
To juz nie chodzi o to jakie furki mamy w klubie. Sens w tym ze gosc pisze o obciachu nie majac pojecia o ludziach w klubie, a skoro ma podejscie takie ze fajny klub to same super bryki to proponuje sie leczyc na uszy bo na glowe juz za pozno.

Sie koles ani przedstawil, ani jakis argumentow nie przedstawil to nie ma sensu tracic sily w palcach na odpisywanie. Tak apropo za kazda literke krewien mi jestes 10 groszy, za straty moralne nieobciachowy gosciu .
  
 
Czuczu nie blokuj tematu - TU PANOWIE MOŻNA SIE WYŻYWAĆ SŁOWNIE -ale tylko na tym gościu
  
 
trupy jak trupy niedługo zagosci na modlitwe coras 2,9 vr6 takze bedzie z czym ie scigac, a pierwszym z ktorym bedzie chcial sie scigac to bedzie adas ze swoim corkiem, no ale w klubie sie nie znajdzie to autko !!
  
 
Ja nie jestem w klubie...ale chetnie polkne cie na 1/4 mili
Z powazaniem
Wartburg

[ wiadomość edytowana przez: Piotrek83 dnia 2004-04-09 00:40:57 ]
  
 
Bo to jakis PEDAŁ!!!! Qurwa mac
  
 
Cytat:
2004-04-08 14:27:10, MINIO pisze:
HEHE no fakt koles ma racje same trupy.
Z fiatow 125 jakie znam w klubie sa dwa i to oba z silnikami 2,0, maluszkow jest kilka a w nich cudo Villiego odstawione z zewnatrz ze nie jedna fura sie chowa, czucza chromowoz kiedys z dobrze ztunerowanym silnikiem no i waldusiowy z silnikiem 1,5 no i USA
Skody i wartburga jakos nie dostrzeglem

A no i najwieksze trupy o ktorych bym zapomnial Calibra 180 kucy, Corras, kilka innych calibr, probe, fiat coupe, amerykanskie krazowniki, i wiele aut dobrze utrzymanych kilkuletnich.

NO W SUMIE SAME TRUPY



Kolega ma racje cos musicie zrobic z tymi trupami

Nie ma sie co przejmowac 13 latki i mlodsi mysla ze nowa fabia jest lepsza od DFa 2.0 bo jest nowsza :|

Pozdrawiam was i wasze "trupy" hehe

pozdr
  
 
Kocham takie tematy i sie nie wypowiadam...

Kocham malucha ale mam inne auto na zabawy ......
To ze dla niektórzych malec to cos bee rozumiem .... W koncu zwykle sa dwie opcje :
A - piszacy nei ma prawka a jak bedzie miał to nie bedzie miał auta...
B - dostał super fure od starego i szpanuje
  
 
Gość dał tylko ten jeden post, i tak sie zastanawiam czy?
to ktoś z bywalców tego forum lub ktoś z klubowiczów tylko dlaczego????
  
 
Nikt z forum .
Ma stałe Ip w Rzeszowie i jeden post na nim na motonews