Policja sie uwziela ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to własnie nie wiem czy sie policja na mnie uwziela czy co, co wyjade to mnie kontroluja wszystko trzepia, co wyjde i ide podpity to mnie zgarniaja, ostatnio mandat za to ze mialem awaryjne wlaczone, 100zł, ostatnio spisanie, wczoraj wracam na rowerze złapali mnie do suki rower do suki na na komende i na alkomat, sam niewiem o co im chodzi co oni wogole robia. Czy sie uwzieli czy co >>>???
  
 
Może ktoś Cię nie lubi i Cię podpieprza żeby zdrali z Ciebie troche kaski A za jazde na rowerku po piwku zgarnęli ci prawko
  
 
no jeden sie uwzial na mnie koles ) nie lubi minie nie zabrali prawka bo mialem 0,00
  
 
A tam sie uwzieli. Statystyki wykrywalnosci pijannych kierowcow chca poprawic i kosza wszystkich po koleii na drodze.
  
 
jesli zgarniaja Cie i wiozia na komende albo cholrea wie gdzie jeszcze bez uzasadnionych przyczyn idz do komendanta albo wystosuj pisemko, ze jeszcze jeden taki trick i napiszesz do Rzecznika Praw Obywatelskich, Sztafety, Echa Dnia, Tvn'u czy cholera wie gdzie jeszcze jesli komendant nie potrafi zapanowac nad swoimi ludzmi. Jesli ktos specjalnie napuszcza na Ciebie policje jemu tez mozesz zrobic kolo dupy, a nieuzasadnione, falszywe skladanie doniesien. Ogolnie to proponuje sie przeprowadzic
  
 
tak przeprowadze sie ciekawe gdzie )
  
 
oczywiście jeśli jesteś trzeźwy to możesz sobie po nich pojezdzić równo. Bo przecież musza się przedstawić, za brak odpowiedniej formułki mozna im dopierdzielić. Następnie za brak podania powodu kontroli i jeśli to jest ciągle ten sam policjant to zawsze można się czepić dręczenia. Proponuję opisać wszystko dokładnie, kiedy były zatrzymania i co. Sprawdzą sobie wszystko, czy np w notesikach odnotowali takie zdarzenia i mozna zadymę zrobić.
Sądzę, że to jest jednak przypadek. Może trzeba się ogolić i umyć od czasu do czasu?)))))))))
  
 
No i sie zaczela coroczna akcja bezpieczne swieta czy cus tam. Zakazdym rogiem radiowoz kraweznikow.
Bedzie trzeba przemykac sie bocznymi drogami.
  
 
Mandat za awaryjne? Chyba jakos dziwnie je musiales stosowac, a co do doczepiania sie to dziwna kwestia. Moze jakos sie wyrozniasz?
. A w sumie kazdy watek jest wart wrzucenia na temat, a jak
  
 
Cytat:
2004-04-14 03:27:42, _Gallus_ pisze:
Mandat za awaryjne? Chyba jakos dziwnie je musiales stosowac, a co do doczepiania sie to dziwna kwestia. Moze jakos sie wyrozniasz?
. A w sumie kazdy watek jest wart wrzucenia na temat, a jak


uzywalem ich bez awari samochodu, a on mi pokazywal cos ze pisze swiatla awaryjne uzywa sie tylko podczas awari samochodu, wiec jak stajesz na poboczu sie wysikac nie mozesz wlaczyc awaryjnych, bo nie masz uszkodzenia auta tylko pecherza
  
 
Czyli jak?? Kiedy wyskocze na poboczu odlać się lub coś dłuższego zrobić w pod drzewkiem to nie muszę włączac awaryjnych?? A wogóle coś trzeba włączać ??
  
 
nie tyle nie musisz ile Ci nie wolno. Wlaczasz pozycje i tyle.
  
 
no nie trzeba a raczej nie wolno bo nie ma awari samochodu
  
 
A mnie jak kiedys zatrzymali to kazali mi wlaczyc awaryjne. A nie mialem awarii samochodu No i wlaczylem pozycje

[ wiadomość edytowana przez: lo3ek dnia 2004-04-16 00:54:55 ]
  
 
zawsze mozesz powiedziec ze podejrzewales awarie