Witam i pytam: żarówki oświetlenia wnętrza..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Salut Bestiales ! Wita Was nowy "dosiadacz" Omegi - od razu zapewne lamerskim, ale jakże dla mnie jeszcze skomplikowanym problemem - jak wymienić żaróweczki w "świetlikach" oświetlenia wnętrza (przy okazji chętnie się dowiem szczegółów o "tej większej lampie zapalającej się przy otwieraniu drzwi"). Mam niestety czas popatrzeć tylko wieczorem, a jest obecnie na tyle chłodno, że z otwartymi drzwiami lub latarką nic nie udało mi się wskórać - boję się też mocniej przycisnąć, żeby nie połamać...
  
 
witam kolejnego uzytkownika LOS OMEGAS BESTIALES. jak się domyślam chodzi o oświetlenie wnętrza kabiny oraz o te małe reflektorki do czytania. trzeba zdjąć panel (taka mała klapka na korbkę od szyberdachu) poprzez pociągnięcie do siebie w kierunku tyłu auta. tam masz śruby do odkręcenia całego elementu. jak go zdejmiesz to juz wszystko widać.

dawaj na III ZLOT LOS OMEGAS BESTIALES
  
 
Najpierw wyjmij bezpiecznik bo jak zrobisz zwarcie z masą (blachą nadw.) to może paść przekaźnik opóźniający wyłączanie oświetlenia.
  
 
Dzięki bardzo za pomoc !

P.S. Niestety, na najbliższy zlot na pewno nie wyrobię, ale może na któryś kolejny....