Fajny golfik. A w sumie to to co zrobili z niego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paczta i robta takie cos:Golf

[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-04-11 17:04:53 ]
[ powód edycji: AAAA naprawiłem link do b.starej galeriiii ]
  
 
hmm nie działa link tylko dlaczego
  
 
GOLF
Teraz powinno działać, Lo3ek żle wpisał adres.
A ten Golf to stary, ale fajny
  
 
dachlback racing ,ten golf ma ze 3 lata
  
 
Cytat:
2004-04-11 17:33:27, dozer pisze:
dachlback racing ,ten golf ma ze 3 lata


Ale daje rade W sensie... zapier&#ala
  
 
Sorry za zamieszanie. Teraz jak cos to bede wklejal adresy zeby nie bylo takich cyrków. Nie umiem tak jak chcialem.
  
 
No zajebisty bryczki, ale kto powie ile orintacyjnie palą na 100 km hehe Wtedy można zbierać punkty na stacjach jak TIRowcy
  
 
pewnie 1l/na 1 km wiec wychodzi 100/100 wiec masz racje ale duzo wiecej by miał tych punktów
  
 
ja jeste, ciekawy czy on jeszcze jezdzi...bo jesli tak to dopiero byloby to osiagniecie jesli pamietam to on mial 900koni z piecio cylindrowego silnika audi, 3lata tak wysilony silnik bylo by co podziwiac, chyba ze raz na rok nim jezdza
  
 
HEHEHEHE Ten chyba silnik nie jeździ ale inny tak.
Ta firma robi gotowy Zestaw 550 Km do golfa
  
 
A ja miałem gdzieś filmik z tym gooferem. Na torze jak wychodzi z zakrętu i na prostej przyspiesza,znaczy właściwie to odlatuje

P.S. Ma ktośdokładniejszy opis tego sprzętu gdzieś??
  
 
http://racingflix.com/getvideo.asp?v=304&p=6 (wymaga rejestracji, ale za free)
CO do silnika to jak DOzer napisal 900patatajow, przeniesienie napedu(skrzynia, dyfry) audi s1 b-grupa, ktora i tak kiedys wyplulo.Ogolnie to sa spore watpliwosci dot mocy tego samochodu, bo nigdy nie pojawil sie na zadnych zawodach (tor, 1/4mili itp) a podobno nieoficjalne dane mowia o 11-12 sekundach na 400m, wiec te ichniejsze konie pewnie sa nieco powiekszone przez propagande.
  
 
Tomeq Twin Turbo tez miał 600 patatajów a jakos na cwiartke

Teraz obstawia z 800 - 1000 ale wiesz zanim turbo dziura na tym wiadrze nowym sie skonczy to zrobi 200 m ......

To bedzie cos takiego
Jedyyyyyyyyyyyyyyyyynka i liczy raz dwa trezy 4ry 5iec i nagle koniec turbodziury dwójka trójka czwórka koniec cwiartki
  
 
Czuczu, po pierwsze TT ma na imię PIOTR, a po drugie o jakiej ty turbodziurze mówisz. Turbo dziura jest do momentu kiedy spaliny nie rozpędza turbiny, aby ta mogła tłoczyć odpowiednią ilośc powietrza. Jeśli rusza się norlamnie to owszem będzie potężna turbo dziura, ale na wyścigach na 1/4 mili nikt nie rusza z 1,5 tys obrotów


Start będzie napewno z takich obrotów gdize turbina będzie dobrze pracować, a poniżej nich się już nie zjedzie na pewno
  
 
Zio poczytaj forum streeetracing
Planuje ponoc strzał nitro od forti.....
Jak dla mnei to auto znowu da plame
Ci co sie chwala nei liczac mastersa i bobovteca dadza plame zobaczysz

Ps. Wiem jak ma na imie Twin turbo bo dostał bana na tuning.pl
  
 
Ale ja nie mówiłem, że auto sobie poradzi i spełni pokładane w nim oczekiwania. Napisałem tylko jak jest z turbodizurą bo to co napisałeś, wdłóg mnie nie jest pradą.

Nie czytam forum streetracing bo nie mam czasu, a jesli planuje nitro od Marka to bardoz dobrze, niech sobie zakłąda z kąd chcejak ma kase. Jego wóz jego kasa.

P.S. Wydaje mi się, że masz tkai stosunek do niego jak większość ludzi. Może i jest bajkopisarzem, ale mi się wydaje, ze ktoś tu komuś zazdrości i o to chodzi......
  
 
Cytat:
2004-04-13 17:51:13, CZUCZU pisze:
Tomeq Twin Turbo tez miał 600 patatajów a jakos na cwiartke

Teraz obstawia z 800 - 1000 ale wiesz zanim turbo dziura na tym wiadrze nowym sie skonczy to zrobi 200 m ......

To bedzie cos takiego
Jedyyyyyyyyyyyyyyyyynka i liczy raz dwa trezy 4ry 5iec i nagle koniec turbodziury dwójka trójka czwórka koniec cwiartki



A mi sie zawsze wydawalo ze mial problemy z trakcja i dlatego nie jechal...
S'ka miala szacowane 750 koni i robila 11-stki, wiec dziwne zeby 900 konny golf, ktory chyba jest troche lzejszy robil 12-stki...
Te ich konie to chyba jakies polne.
  
 
Problemy z trakcją były, ale jakby nie patrzeć, zawsze się przyda dodatkowe 400Kucy, po odzyskaniu trakcji będzie lepiej szedł
  
 
Dodasz 400 kuni to i troche metrow na brak trakcji musisz dodac...a 1/4 mili to wcale nie taki dlugi dystans...moze sie okazac ze trakcje odzyskasz jak przeciwnik bedzie juz na mecie, i na gonienie bedzie troche za pozno...
  
 
Ej ale taka moc w tych autach w Japonii to norlamka,anwet więcej z nich wycigano, więc napewno jest na to sposób, zeby to odpowniednio zestroić i szybko tym jeździć. Tylko trzeba umieć, a nie hop siup dokładać większe turbiny