Kupno 318.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zamiar kupić BMW 318 E36 i mam jedno jedyne pytanko jak sprawdzić czy nie jest kradzione? Jeśli by mógł mi ktoś pomuc będe bardzo wdzięczny.
  
 
hehe...nigdy do konca nie ma sie pewnosci! autko moze byc tak dobrze kłute ze nawet expertyza fachowca z policji nie wykarze ze to lewa fura, ale jesli chcesz sprawdzic przed kupnem pojazd to sa 2 mozliwosci: 1)na kazdej prawie giełdzie sa stanowiska gdzie za oplata mozesz sprawdzic fure ale to szczerze 20% prawdopodobienstwo wykrycia pieca 2) to przed kupnem jesli masz znajomego policjanta lub ktos z twoich znajomych ma to popros by sparwadził po nadwoziu silniku i tablicach daje to 90% prawdopodobienstwo a jesli do tego dolozych fachowca od blacharki ale taki co tylo bmw robi to ci powie tez czy przypadkiem to nie przeszczep!!!!to tyle a tak naprawde to tylko prawdziwy złodziej pozna czy samochód był kłuty
  
 
Dzięki.
  
 
Jak już jestem przy tym temacie to jeszcze sie spytam jak ktoś posiada takie auto ile toto spala paliwa? Chodzi mi o benzyniaka i ropniaka. Z góry dzieki za odpowiedzi.
  
 
rozumiem ciekawosc ale jeslistac cie na zakup takiej fury no to na paliwo tez musisz miec alke powaznie to z tym spalaniem benzyny to roznie u mnie a mam 320 i no to od 12 do 17 jak dobrze depne ale na szczescie mam gaz wszystko zalezy od stanu tech samochodu a z tym wierz mi roznie jest
  
 
Dzięki jeszcze raz.