Serwisy, sklepy itp. - PLUS - MINUS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dosc stary watek, lecz pomocny mysle w doborze serwisow i reszty. Przynajmniej mniej tematow bedzie odosobnionych a wszystko w kupie.

PLUS: Zaklad za Daewoo. Brawo dla Kornela (sq8jx). Sam zaproponowal przyjazd i podlaczenie pod kompa - lux postawa. Fordzik bedzie tam robiony, a jak zjade do Stalowej to i Toyota. Dobre podejscie do klienta, choc bylem pierwszy raz to i tak czuje sie ze nie robota na odczep sie tylko konkretna. POLECAM.

MINUS: Serwis Forda w Tarnobrzegu. Jakos denerwuje mnie jak cos robione jest poza moimi plecami, rozumiem serwis to serwis ale jakos w Rzeszowie nikt sie nie burzyl jak sobie przyczlapnalem z boku. Zreszta wsadzenie obrotomierza u tych panow laczy sie z wymiana deski rozdzielczej takze no comment.


Pozdrawiam i wpisujcie swoje spostrzezenia .


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2004-04-14 03:44:47 ]
  
 
Hehe Przypomina mi to nominacje z BARu Wiec minus idzie dla osoby....

A tak serio to przewaznie wszystko w moim aucie sam robie (moze dlatego tak kiepsko jezdzi :lol a na szczescie nic mi sie powazniejszego nie stalo jeszcze.Tez mysle ze watek niezly, bo sam nie wiem gdzie zaprowadzic auto zeby bylo dobrze zriobione
  
 
Zoma popieram, sam robię wszystko ale polecam warsztat w sandomierzu na krakówce pana Kudły. Reszty w sandomierzu nie polecam a wręcz odradzam, chyba że chcecie często do nich wracać
  
 
Ja swoje auto naprawiam tylko w Daewoo w Stalowej, robie zawsze u jednego gościa i jestem bardzo zadowolony. Co do patrzenia na ręce to żadnych problemów, jak trzeba to nawet sam pomagam.
  
 
Gallus chyba wiem gdzie. Tylko czasami zabiegi sa bardzo czasochlonne np. wymiana opon 4godziny. Ale za to full profi
  
 
nie wiem jak wy ale ja w pewnym sensie rozumiem tych gosci co nie pozwalaja sobie patrzec na rece, ja w sumie samochodow nie naprawiam obcym ale jak naprawialem komputery to nienawidzilem jak ktos wisial nademna, bo nawet porzadnej "kurwy" nie moznabylo rzucic
  
 
PLUS: auto expres w stalowce i kolo jupilatu (tam maja tani olej z beczki) za tanie nowe czesci w podrobkach i nie tylko,
PLUS: moj macher tj. Krzysiek, spoko gosc wszystko naprawii, zna sie na rzeczy, nawet i sprawy tuningowe jest na temacie, lakierowanie i takie tam, naprawde polecam, TEL. 606-266-622 UL. HANDLOWA
PLUS "AUTO EXPERT" w Sandomierzu, wszystko zrobia odnosnie elektroniki a w szczegolnosci BMW, nie drogo !!! numeru nie pamietam bo zgubilem przed biedronka w sandomierzu skreca sie w lewo i caly czas prosto latwo trafic PLUS: dla wszystkich ROBIN HOOD-ow co dzialaja w Polsce za to ze maja tanie czesci uzywane numer mozna znalesc w Gieldzie Samochodowej
  
 
aaaaaaaaa zapomnialem
PLUS: dla PLUSA w Nisku bo maja tanie piwo "OLD KEG" wakacyjny mocny rarytas, dobry rowniez na zloty (zawsze je kupuje)
  
 
PLUS - Fachman p. Grzesiek, który serwisuje od kilku lat wszystkie samochody rodzinne, złota rączka i niesamowity spec od wyszukiwania lewizny w kupowanych samochodach.
PLUS - Auto-Express - (mimo kilku przykrych przejść reklamacyjnych) za olej z beczki, części i rabaty

MINUS - Wszystkie salony firmowe, szczególnie VW za brak fachowości i wysokie ceny.
MINUS - Rząd RP - za złe drogi, wysokie ceny oszukanych paliw, brak zapisu o światłach przez cały rok i że się nie dzielą tym co wykręcą)
  
 
Minus serwis fiata.
Raz i msie nie patrzyłem na rece całe 10 minut i kurwy hamulce przecieły ....
Siostar mało nei kaputneła - stałem nad facetem 3 goedz i poszedłem płacic i akurat poleciał przewód.

Plus - Toyota w stalowej woli sprzedali yarisa ( 2 giego w ciagu 12 mcy ) 10 tys taniej - 5 tys znizka ceny i 5 tys w wyposazeniu .....

Plus - Aleksander Baca - maluje profesionalnie i umiarkowane ceny ... Każdy kto widział przód kszla widzi ze zna sie facet na rzeczy !!
  
 
Guzol, motoexpert chłodnicki nie polecam jestem z s-rza i mam o nich wyrobiona opinie a przykładów wiele podać mogę ale szkoda gadać. Jezdziłem do nich pół roku robic autka ale tam w h... robią że mam ich w d.... Do dziś nie oddali mi maglownicy bo gdzieś zagineła. Jedyny uznawany przez mieszkańców sandomierza warsztat to u Kudły na krakówce - ie znajdziesz nikogo kto by na niego narzekał, a i elektryka + elektronika to Sagan na Dorazie.
  
 
Nie polecam serwisu Wv. Swojego czasu skladali mi tam "byla"polowke po crasch tescie. Niby wszystko ok ale sie okazalo potem ze fuszera byla zrobiona z blacharka.
Dotego niemila obsluga.

Plus dla serwisu Citroena. Po drugim crasch tescie polowki wybralem sie tam: odrazu do konkretow i wiedzieli gdzie mlotkiem popukac zeby nowe blachy dostac. Efekt koncowy super.

Oczywiscie wszystkie naprawy byly robione z ubezpieczenia wiec zalezalo mi tylko na jakosci a nie na cenie.

No byla jeszcze inna sprawa jak przod polowki wcisnelo pod Tira a z tylu na haku rozmazala sie jakas mazda, ale to juz calkiem inna chistorja...
  
 
Cytat:
2004-04-22 22:06:17, JACU626 pisze:
Guzol, motoexpert chłodnicki nie polecam jestem z s-rza i mam o nich wyrobiona opinie a przykładów wiele podać mogę ale szkoda gadać. Jezdziłem do nich pół roku robic autka ale tam w h... robią że mam ich w d.... Do dziś nie oddali mi maglownicy bo gdzieś zagineła. Jedyny uznawany przez mieszkańców sandomierza warsztat to u Kudły na krakówce - ie znajdziesz nikogo kto by na niego narzekał, a i elektryka + elektronika to Sagan na Dorazie.



ooo widzisz kumpel z sandomierza tez na niego narzekal a ja bylem zadowolony, ale ja mialem na mysli tylko servis komputera, kasowanie bledow i takei tam, bez urazy dla tej firmy ale ja bym tam auta w "MOTO EXPERCIE" nie zostawil aby mi robili cos mechanicznego bo juz mam naprawde dobrego Machera i nie ma co zmieniac


[ wiadomość edytowana przez: Guzol dnia 2004-04-28 23:18:46 ]
  
 
Cytat:
2004-04-28 23:11:24, Guzol pisze:
Cytat:
2004-04-22 22:06:17, JACU626 pisze:
Guzol, motoexpert chłodnicki nie polecam jestem z s-rza i mam o nich wyrobiona opinie a przykładów wiele podać mogę ale szkoda gadać. Jezdziłem do nich pół roku robic autka ale tam w h... robią że mam ich w d.... Do dziś nie oddali mi maglownicy bo gdzieś zagineła. Jedyny uznawany przez mieszkańców sandomierza warsztat to u Kudły na krakówce - ie znajdziesz nikogo kto by na niego narzekał, a i elektryka + elektronika to Sagan na Dorazie.



ooo widzisz kumpel z sandomierza tez na niego narzekal a ja bylem zadowolony, ale ja mialem na mysli tylko servis komputera, kasowanie bledow i takei tam, bez urazy dla tej firmy ale ja bym tam auta w "MOTO EXPERCIE" nie zostawil aby mi robili cos mechanicznego bo juz mam naprawde dobrego Machera i nie ma co zmieniac


[ wiadomość edytowana przez: Guzol dnia 2004-04-28 23:18:46 ]



Mamy najlepszego mechanika, trzeba o niego bardzo dbac, mechanik wkoncu wazneijszy od lekarza
  
 
A gdzie tego mechanika macie??