Co Wy na to???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
normalnie nie mam pytań:No i stało się, dzisiaj wyczytałem na stronie Urzędu Integracji Europejskiej taki oto nowy zapis.

"Wszelkie związki, klubu, zrzeszenia , stowarzyszenia, zgromadzenia, kółka powyżej 5 osób muszą być rejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wyłonione organy prowadzące lub zarządzające danym podmiotem muszą zgłosić swoją działalność najpóźniej do 25 kwietnia 2004. Członkowie w/w organizacji powinni odprowadzać składki członkowskie w wysokości minimalnej 100 zł miesięcznie a od tych składek zarząd bądź przedstawiciele organizacji muszą odprowadzać należny podatek od składek."

I dalej...

"wobec organizacji (prowadzącej czynna działalność członkowską powyżej 5 osób) która nie podporządkuje się nowemu przepisowi zostaną wyciągnięte głęboko idące konsekwencje prawne, wytoczenie sprawy karnej, areszt tymczasowy dla członków i dodatkowo wysokie kary pieniężne. UIE ma połączenie z siecią Komendy Głównej Policji i ten organ będzie zgłaszał wszelkie nieprawidłowości związane z w/w przepisem. Cały czas będzie kontrolowana działalność tychże organizacji w internecie, związane jest to z coraz częstszym pojawianiem się internetowych klubów, bądź organizacji."


  
 
Ależ syf
  
 
CH... IM W DUPE!!!!
  
 
Co to ma znaczyc????
  
 
taaaa, takie informacje są niesprawdzone, i ja w takie cuś nie wuierze, ot tak, zwykła plota według mnie.
Więc po browarku i bawimy sie dalej
  
 
Czego się tu bać, chyba do wiezienia wszystkich nas nie zamkna??
  
 
Ale jako grupa to nigdzie prawnie nie wystepujemy, tzn. nic nie organizujemy wiec moga nam naskoczyc

Pozdrawiam
  
 
Ja jestem młody ja niechce isc do wiezienia!!!!!!





  
 
znajdzie się lekarstwo na bolączki
  
 
Pasiu ten twój wczorajszy pomysł jest zajebisty jak cos to mozna takl zrobic.