Pora na porzadki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czu mam prosbolke, zrob porzadeczku troszke. Jest 2 tematy z janowem , 3 z centrum, i przez to nie tak stare tematy schodza na kolejne stronki. Nie wiem czemu czekasz z kategoriami na czas zrobienia stronki, napisz czemu.

Wykasuj od razu ten moj post zeby nie zasmiecal, chcialem po prostu byc w centrum uwagi, ach te 5 sec slawy w zyciu czlowieka ...
  
 
Chciałem zrobic suprisea ale widocznie nie bedzie.
Potrzeba do tego serwera niestety pod www.
Ale ok zrobie działy .....
  
 
No i jak ladnie to wyglada . Thx Czucz w imieniu wszystkich. Jeszcze proponuje Towarzyski i techniczny . pozdr
  
 
Technicznego nei trzeba - jeden temat tygodniowo ...
Wg mnei starczy te dwa co są ;p
  
 
Pewnie,że styknie.Jak dla mnie to może być wszystko na ogólnym.Wtedy widać gdzie jaki post doszedł i co gdzie kto napisał nowego.Tak jak jest jest dobrze
  
 
Cytat:
2004-04-18 23:33:33, rybaiii pisze:
Pewnie,że styknie.Jak dla mnie to może być wszystko na ogólnym.Wtedy widać gdzie jaki post doszedł i co gdzie kto napisał nowego.Tak jak jest jest dobrze



To plus, ale na minus to to ze szybko tematy uciekaja, a nikomu sie nie chce zazwyczaj cofac do strony z poprzednimi. Sam widziales jaki bajzel sie robi jak ktos o jednym wydarzeniu rabie po 3 tematy. Czu co ze stronka pod Motonews? / Pozdr
  
 
Hmmm forum bedzie pod stronke jak juz.....
Ale narazie nei ma stronki .......
A bez serwera ciezko ruszyc to g..... - forum i php ....