LISTA UCZESTNIKOW ZLOT BORSK 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poniewaz w temacie o zlocie zrobilo sie zamieszanie z uczestnictwem, niektorzy odchodza itp wiec lista nie jest kompletna tak wiec prosze kazdego kto jedzie, wpisale sie na liste badz jeszcze tego nie zrobil a podanie mi ile osob, jaki domek preferowany (jest tylko 8 - 2 osobowych a chetnych wiele wiecej),jakie dni.Prosze to zrobic jak najszybciej w tym temacie, musze miec realny obraz sytuacji.
Zastanowcie sie jeszcze w razie jakby nie bylo wolnego domku jaki chcecie z kim byscie mogli na spole wziasc wiekszy domek.Wpiszcie jeszcze przewidywany czas podrozy, o ktorej planujecie wyjechac itp.


[ wiadomość edytowana przez: Franc dnia 2004-04-18 22:54:08 ]
  
 
Franc, nie rób zamieszania. Lista jest na klubowej i tego trzeba się tzymać. Niektóry zaglądają żadko na forum i nie będziesz miał teraz w ciągu nocy kompletniejszej listy niż ta na stronie.
  
 
Witam!
Ja bende na pewno dla mnie domek 2-osobowy jak da rade.
  
 
Bede w sobote bop niestety w piatek pracuje domek hmm niewiem ale jak nie bedzie finansow to moim domkiem bedzie Łada na parkingu hihihi 1 osoba wyjazd cos kolo 11
  
 
Jedziemy z Krakowa w dwie osoby (Konrad i Ja ) albo na 99% w trzy( zFleszerem).
Chcemy domek dwuososbowy lub trzy osobowy (jeśli będzie z nami Fleszer- chcesz fleszer???
Wyjeżdzamy z Krakowa ok 7.00 z przerwą na zwiedzanie Chełmna - będziemy w Borsku ok 17-18.
Wyjeżdzamy z powrotem ok godz 12.00w niedzielę(albo troszkę póxniej
Poz
  
 
Cytat:
2004-04-18 23:01:13, Góral pisze:
Franc, nie rób zamieszania. Lista jest na klubowej i tego trzeba się tzymać. Niektóry zaglądają żadko na forum i nie będziesz miał teraz w ciągu nocy kompletniejszej listy niż ta na stronie.



wlasnie to nie jest zamieszanie, bo ta lista z klubowej juz sie mija z prawda, a zedytowac jej nie zedytujesz, a musze miec liczbe osob, nawet jesli wszyscy tu sie nie wpisza to i tak bedzie bardziej wiarygodne niz 100% z listy.
  
 
-no to ja dwójeczke poprosze
-w piatek przyjazd -w niedzile odjazd
-godzina przyjazdu raczej popołudniowa
-czas jazdy -póltorejgodziny spokojną jazdą
  
 
Konrada nie było od świąt w Krakowie - ale dziś po powrocie z Budzowa zaktualizował listę uczestników. Z drugiej strony - nie wiem jak to wygląda w tamtym ośrodku , ale chyba nie musisz aż tak się przejmowac ścisłym podawaniem ilości osób. Ile przyjedzie to zapłaci - a oni przecież i tak zarabiają kasę
Będzie dobrze - nic się nie martw
paweł
  
 
Chce Fleszer chce!
Ale nie wiadomo jak bedzie- sponsorzy cos sie buntuja
Mysle ze pojade- a myslenie ma przyszlosc!- Rozumuj-=POJADE!
  
 
Ja będę na pewno...jeśli cos się nie zdarzy...
Nie wiem tylko w jak silnej ekipie i czy w sobotę przed, czy w sobotę po południu. Wolę oczywiście wcześniej.
  
 
Witam
ja jadę jeszce w piątek oczywiście, będe sam na zlocie, Ewa nie chce jechać , i dobrze, przynajmniej się piwa napiję z klubowiczami
  
 
JESLI bede, to prosze o pokoj z lazienka, osob 2 i malec
start z miasta UĆ ok. 6 rano. Planowany czas jazdy - cholera wie, b. dlugo. Przystanek na karmienie to min. 40 minut
a karmienie co ok. godzine w ciagu dnia. Chyba, zebym jechal w nocy. Wtedy co 2 godziny
  
 
Ja tez bym chcial 2 osobowy, ale jesli takowych brak to zobaczymay na miejscu.
Jasiu
P.S.
Pawel, jak by co, to mozemy wziasc 4 lub 5-tke.
  
 
witam-ja jade na 100% z osobą towarzyszaca-wyruszamy w piątek ok godz 10.00/11.00z konina wiec w borsku bedziemy ok15-17.00
zamawiamy dwójke wyzywienia niet
  
 
Ja jadę i może oprócz miłego góralskiego towarzystwa zabierze się z nami JacekKoz (jesli zdedcyduje się z tą złamaną nogą -> mozna przecież toto wystawic za okno i powiesic na tym gipsie flagę LKP ) lub Krycho.

  
 
Wyjazd w piątek rano
powrót niedziela po południu
domek 2 osoby
przewidywany czas podrózy ok 5 - 6 godzin




pzdr
CHIO
  
 
wyjeżdzamy w piątek ok. 15, no i oczywiście zostajemy do niedzieli, droga zabierze 1,5-2 godz.
Zamawiam domek 3-osobowy (jak będzie trzeba dopłacić to nie ma sprawy).

Do zobaczyska w Borsku!!!

[ wiadomość edytowana przez: Huey dnia 2004-04-19 21:18:35 ]
  
 
Witam
Będę na pewno prztyjazd w sobotę przed południem lub rano zależey o której zwloke się w wyrka wyjazd sobota godziny wieczorne.
  
 
Cze jade oczywiscie z Iwona.Domek 2 osobowy.O ktorej bede nie wiem zalezy czy rano bede musial isc do pracy czy nie ,jesli nie to bede ok poludnia jak tak to ok 17.Czas podrozy 15 min z przerwa na kawe chyba ze beda korki.
  
 
Czesc!

2 osoby - domek najlepiej 2 osobowy

Wyjezdzam kolo 16-17 z Gdyni (niestety pracuję tego dnia) i planuje powrot w niedzielę.

Bez wyżywienia.