Zlot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Panow !!

Chetnie przylaczylbym sie do zabawy.. No ale jestem "nowy" i nie wiem, czy tylko fakt posiadania Bestii upowaznia mnie do wtryniania sie do zabawy...

Czekam na opinie ( czytaj : zaproszenie )

Pozdrowka !!

  
 
posiadanie Bestii nie jest powodem lecz zobowiązaniem. pakuj graty i jazda do Bełachtowa. szczególy znajdziesz w poscie o III Zlocie LOS OMEGAS BESTIALES.

z Poznania jedzi też prawdopodobnie Czarny.
daj znać czy się decydujesz.
  
 
Witam Dramar,

po długich i burzliwych rozmowach Rady Starszych LOB zapadła następująca decyzja: zaproszony

Z Poznania najprawdopodobniej będzie jechał Czarny tylko o której godzinie?? (taka srebrna padaka bez klamek (odpadły), obniżona o 10cm (brak sprężyn), z C30NE pod maską (silnik napuchł troche w wyniku nieuchronnie postępującej infekcji) )

W Bełchatowie wypada być o 10... ew. troche później... Jeżeli wolisz jechać sam to dawaj na 10 (zostałbyś zgarnięty przeze mnie i Urg'a w umówionym miejscu gdzieś po drodze...) jeżeli nie to czekamy na opinie Czarnulka o której będzie gotowy do odlotu...

pozdr.
  
 
Dramar.....bluźnisz....jak posiadacz Bestii może tak myśleć.... popieram słowa Roberta.....to OBOWIĄZEK

Do zobaczenia
  
 
Dzieki za zaproszenie !!

Pakuje graty i jazda... ( powitalna zgrzewka w bagazniku )

Czarny !! Chetnie przykleje sie do Ciebie. Daj znac czy jedziesz i o ktorej.

BTW... Moze spikniemy sie wczesniej w Poznaniu ??
  
 
witam. jestem szczęśliwym posiadaczem omesi B i jestem zainteresowany zlotem.jeżeli jest to imprezka otwarta dla nie zrzeszonych to chętnie się na niej pojawię.
  
 
to na co czekasz. wyślij maila lub priva do Młodego_Omega i ugadaj się na zlocik
  
 
dzięki robert za zaproszenie ale nie wiem co na to reszta zlotu.
  
 
co to znaczy reszta zlotu. to nie zamknięte grono zniewieściałych posiadaczy omegi. to jest Klub. my nie głaszczemy się wzajemnie po dupach. jest mile widziane a nawet wskazane poszerzanie znajomości zwłasza z właścicielami LOS GRANDES OMEGAS BESTIALES.
wsiadaj w bestię i ładuj do wawrzkowizny. zobaczyć nasze mordki
zawsze warto i nie będziemy już anonimowymi postaciami z forum
  
 
hihihi.... anonimowe postacie z forum... doszły mnie słuchy, że w Galerii Mokotów głośno o nas i naszych przepięknych Bestiach !! Popieram słowa Roberta i gorąco zapraszam na zlot...

PS. cóż znaczy "reszta zlotu" ?? reszta należy co ciebie totr.
pozdr.
  
 
sssserdeczne dzięki wszystkim. w takim układzie biere dupe w troki i jadę swoją maszynką. muszę tylko wrócić do letnich butów bo na zimówkach omesia wygląda tak sobie.

P.S. co do "reszty zlotu" wolę znać opinię innych nich pchać się na krzywy ryj.
  
 
Ty naprawdę na początek chcesz sobie nagrabić ...??? Dawaj i nie marudź....to nie towarzystwo wzajemnej adoracji

Miło Cię będzie poznać Do zobaczenia na miejscu

P.S. i mógłbyś w końcu się zarejestrować

[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2002-11-14 19:49:41 ]
  
 
siemka Res miło zobaczyć kogoś na stronie.ponieważ jadę na zlocik zara sie zarejestruję.

p.s. czym tak sobie grabię hęę?
  
 
Przyda nam się następny prezes
Pozdrawiam prezes DanDan
  
 
DanDan jestem w OKP.tożto szok po długim oczekiwaniu.

P.S. co do klapy to zorientuj się w kosztach i czasie. (z góry dzięki)