Warszawa 24-04-2004 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
odbedzie sie jakis spocik w wawie??
  
 
Juz cos z Januszem gadalismy na ten temat. Ja ten tydzien mam calkowicie na luzie bo zostalem sam wiec
  
 
no to czekam na propozycje ale w godzinach 10-19 raczej jestem w pracy
  
 
Cytat:
2004-09-13 19:49:28, Ewos pisze:
Juz cos z Januszem gadalismy na ten temat. Ja ten tydzien mam calkowicie na luzie bo zostalem sam wiec



No faktycznie . Z w-wy jest nas trochę . Również jestem otwarty na wszalkie propozycje. Raczej godziny popołudniowe.

Pzdr

Paweł
  
 
moze ta sobota ale trzeba by bylo miejsce znalezc
  
 
moze jakies ognisko z kielbaska, np w Zalesiu, super zadaszone miejsce z lawkami badz odkryte miejsca a obok duzy parking??
  
 
Zapraszam na sobote 18-09-2004
do Żyrardowa na Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: arvax dnia 2004-09-15 13:37:31 ]
  
 
muzyka klasyczna i chorki plus zwiedzanie fabryk?? Osobiscie przy takim spotkaniu wole kielbaske z ogniska czy grilek, bo zwiedzanie itp by pewnie nam nie wyszlo w takich okolicznosciach.
  
 
w sumie tzn ja i tak tam będe ze względów służbowych
  
 
mi zalesie odpowiada jakby bylo wiecej osob to chetnie sie zjawie
  
 
Cytat:
2004-09-15 15:05:41, Myszka_Drusia pisze:
muzyka klasyczna i chorki plus zwiedzanie fabryk?? Osobiscie przy takim spotkaniu wole kielbaske z ogniska czy grilek, bo zwiedzanie itp by pewnie nam nie wyszlo w takich okolicznosciach.




Czemu nie?
Jestem za, a nawet .....
  
 
to jak, meldowac sie - kto chetny??
Piszac o Zalesiu mialam dokladniej na mysli Żabieniec, jesli beda jakies potwierdzone przybycia na spotkanko to wkleje jutro mapke dojazdu. Ja z Drusiem mozemy tam byc juz od ok 15
  
 
Ja niestety jutro mam wyjazd sluzbowy i wracam dopiero w niedziele. Ale przez caly tydzien jest online.
  
 
Cytat:

Ja niestety jutro mam wyjazd sluzbowy i wracam dopiero w niedziele. Ale przez caly tydzien jest online.


szkoda ale moze jeszcze ktos dolaczy