Kraków - impreza klubowa 6 czerwca - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ano piszę się, tylko zdecydujmy sie w końcu na coś.
Acha Pawełku - jak i tym razem Ci coś wypadnie i 6 również nie dasz rady to się mocno zdenerwuję
To samo dotyczy MiśkaNS

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2004-05-08 19:51:51 ]
  
 
No wiem wiem
Ale postaram się już więcej nie motać
A tak z drugiej strony - to prosze Was abyście się umawiali bez wzgledu na moje problemy - niestety - taki mam żywot ,że wiecznie brakuje mi czasu
Pozdróki i dzięki za wyrozumiałośc
Macie browara ode mnie
Paweł
  
 
Cytat:
Jesli to bedzie 6.05.2004 to bede na 91,5 %


Darek 6.05 juz za nami
Cytat:
Acha Pawełku - jak i tym razem Ci coś wypadnie i 6 również nie dasz rady to się mocno zdenerwuję
To samo dotyczy MiśkaNS


No ja tylko tak niesmialo zaproponowalem Oczywiscie zrobie wszystko zeby na zlocie byc - 6 czerwca juz na 100% i przepraszam za wprowadzenie zamętu Dobrze chociaz, ze mam poparcie prezesa
  
 
Będę 6 czerwca
Ale wolałbym już nie słyszeć o zmianie tego terminu.....
  
 
Ufff ....dzięki Piotruś Ale naprawdę nie mogę się wywinąć a nie z tego meczu ani z wyjazdu do Gliwic z córką na turniej.
A teraz jeszcz mam pytanko o trasę i program - masz jekieś ciekawsze piomysły czy wyjazd do Nidzicy i do Sromowców jest do zaakceptowania????
Pozdr
Paweł
  
 
Cytat:
... Darek 6.05 juz za nami ...



UPS !!! mialo byc 6.06

Ale potwierdzam ze dojade, i szanse na to sa juz w tej chwili wieksze, udalo mi sie juz cos przelozyc na termin pozniejszy wiec jak na razie mam ten dzien wolny i moge sie pojawic na zlocie
  
 
Witam !!!

Sprawy obróciły się ( a może i lepiej ) bo przy układaniu "rozkładu jazdy" u mnie w pracy na następny mies to będę wiedział żeby nie wziąść dyżuru w ten dzień

( na dzień dzisiejszy jestem na 90 % )

Pozdrawiam Michał !!! !!!
  
 
Czyli ostatecznie ustalamy - spot 6 czerwca, spotykamy się pod Geantem od strony BP o godzinie 8:30
  
 
Oczywiscie No chyba, ze nie trafie pod Geant Ale licze na wskazowki od kolegow z Krakowa
  
 
Ja juz zapowiedzialem w pracy ze dyzuru 6,06,2004 nie chce i chyba to dotarło do wiadomości Bo jak nigdy zaczynamy grafik robic na nast mies hi hi

JE(Z)DEM na spocie A moze i namowie kobitke to bedziemy we dwojke !!!

Pozdrawiam Michał
  
 
Fajnie - widze, ze bedzie duzo klubowiczow Zapowiada sie fajny spot
  
 
Pewnie że będzie fajnie, w ubiegłym roku jak zrobiliśmy sobie spocik w Mirowie wraz z grupą śląski-zagłębowsko-dąbrowską było bardzo sympatycznie.
Miejmy tylko nadzieję że pogoda i frekwencja dopiszą.
  
 
Cytat:
Czyli ostatecznie ustalamy - spot 6 czerwca, spotykamy się pod Geantem od strony BP o godzinie 8:30



No tak, Krakowiacy wiedza gdzie to jest, dla mnie przydalaby sie jeszcze jakas wskazówka, np nazwa ulicy.


W krakowie bylem pare razy, ale nie prywatnym autkiem, a do tego bylo to dawno, dawno temu

  
 
Wysyłam Ci właśnie mail'a z 3 mapkami... 1 - to rzut na Kraków i umiejscowienie Geanta w części miasta zwanej Prądnikiem Czerwonym
Kolejne - 2 to juz blizsza okolica, natomiast 3 jest włącznie ze strzałkami wjazdu na parking (orientacyjnie)...

Napisz od której strony bedziesz jechał - wyjadę po Ciebie w razie trudności - powiedzmy już na 8.00

A jeśli potrzebujesz jakiegoś opisu do mapek - napisz na mail'a lub priva
Pozdrawiam

PS Właśnie mi zameldowała poczta, że są trudności... to przez tą burzę... poczekaj jeszcze do jutra, dostaniesz wszystko (jeśli nie dojdzie jeszcze dziś )

[ wiadomość edytowana przez: Piotr_Kraków dnia 2004-05-11 21:11:08 ]
  
 
Można by wsadzić mapkę dojazdu Piotruś jesli się da i wtedy będzie po problemie. Ale Misiek - oczywiście bardzo nam będzie miło jak przyjedziesz do Krakowa i stąd z nami wyruszysz, ale jesli wszystko wypali to przecież my pojedziemy własnie w stronę Nowego Sącza i możemy się spotkac w Limanowej
W każdym razie - do Geanta na pewno trafisz
Paweł
  
 
6.06 ?
może i ja się zjawię
Ale na razie to nic pewnego




pzdr
CHIO
  
 
Chio - jesli tylko dasz radę przyjeżdżajcie
Jakbyś szukał noclegu - myslę ,że dało by się załątwić niedrogie bungalowy na CLepardi( chyba że masz coś na oku w Krakowie) , no bo rozumiem że nie przyjedziesz na jeden dzień
Pozdrówki
Paweł
  
 
Cytat:
może i ja się zjawię


Zapraszamy chio zapraszamy
Cytat:
Ale Misiek - oczywiście bardzo nam będzie miło jak przyjedziesz do Krakowa i stąd z nami wyruszysz, ale jesli wszystko wypali to przecież my pojedziemy własnie w stronę Nowego Sącza i możemy się spotkac w Limanowej


Hmm to byloby nawet niezle... zreszta umowimy sie dokladnie jak juz bedzie znana na 100% trasa przejazdu i godziny
  
 
Cytat:
... Wysyłam Ci właśnie mail'a z 3 mapkami...



Mapki doszly

Za chwilke na spokojnie przygladne sie mapce i zobacze jak to bedzie wygladac, do Krakowa bede na pewno dojezdzal droga E-4, bede tez chcial na pewno ominac centrum jesli by bylo po drodze, ale tego dowiem sie za chwilke, jutro lub pojutrze napisze jak to widze, byc moze odesle na maila mapke z trasa ktora prawdopodobnie bede jechal.

No ale to wkrotce, na razie to wszystko.

  
 
Darek gdybym jednak jechal do Krakowa to moglibysmy sie spotkac na przyklad w Brzesku i razem dojechac na miejsce No ale to sie jeszcze zobaczy i ustali