Czym pomalować wskażniki ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbymzrobić sobie białe tarcze i w związku z tym muszę pomalować wskażniki na zegarkach..czym najlepiej to zrobić......słyszałem, że farba fluorescencyjna taka do spławików mogła by być.....kombinował ktoś coś z tym
  
 
Motip czerwony sygnałowy.
  
 
Ja na przyklad malowalem wskazowki w kolorze chromu ("nad"swietlenie jest niebieskie a zegary biale).
Ale niech szanowny Wilczy Wilk sie wypowie, bo ja tam sie nie znam
  
 
Panowie i panie ...a jak zdjąć wskazówki z tych zegarów
  
 
Najlepiej delikatnie
  
 
no to napewno.......ale widzę, że chyba będe miał mały (duży) problem bo wskazówka od emperatury przyklejona jest chyba na kropelkę ..........no i dupa z moich białych zegarków
  
 
Dlaczego d...?
  
 
No bo nie mam pojęcia jak się zdejmuje te wskazówki i co gorsza nikt nie chce mi powiedzieć jak to się robi
  
 
Ja to robię specjalnymi szczypcami, ale można delikatnie widelcem, podkładając na tarczę jakąś szmatkę. Zresztą poczytaj sobie wątek o zmianie podświetlenia zegarków.
  
 
Czytam czytam...ale chyba nie to co trzeba.......gdzie są te kołeczki bo dostrzec nie mogę........oj chyba okulista by się nadał
  
 
Nie masz kołeczków?
  
 
No nie widzę .....w tej chwili mam wymontowaną część ze wskażnikami paliwa i temperatury i nic tu nie widzę
  
 
Bo na tej części akurat nie ma Sa na prędkościomierzu i obrotku
  
 
Ha ha no to jak w tym przypadku zdjąć wskazówki i zamienić tarcze
  
 
Cheesus... Poczytaj dokładnie... W MkVII tarcz nie zamienisz, możesz tylko nakleić nalepki na istniejące...
  
 
Ups.......sorki Wilku, że Cię zdenerwowałem
  
 
Nie zdenerwowałeś. Nie widziałeś mnie zdenerwowanego. I raczej nie staraj się zobaczyć
  
 
Cytat:
2004-05-01 21:15:06, WilK pisze:
Cheesus... Poczytaj dokładnie... W MkVII tarcz nie zamienisz, możesz tylko nakleić nalepki na istniejące...



eeeeeeeee Wilku da sie zdjac te brzydkie czerne tarczki.
Podwazac nozek i ladnie sie odklejaja
  
 
No ale wracając do tematu ..........dalej nie wiem jak mam założyć białe tarcze na te wskażniki od paliwa i temperatury skoro nie da się zdjąć wskazówek.........i teraz nie ściemniam tylko pytam bo nigdy tego nie robiłem i nie chciałbym popsuć tych tarcz
  
 
Dobra już dobra......chyba wiem, luknołem na zdjęcie