Spot w Bydgoszczy???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Lincoln proponuje spotkanie nam tubylcom i innym tego typu, najprawdopodobniej w niedzielę, czas i miejsce postaram się podać jutro przed południem. Pozdrowienia i do zobaczenia w imieniu Lincolna no i oczywiście mojej skromnej osoby m_gal
  
 
Ja odpadam, mam już inne plany, a poza tym nie przesadzajmy z tym spoceniem . Co tydzień? Niektórzy rzadziej się z żoną widują
  
 
Cytat:
poza tym nie przesadzajmy z tym spoceniem . Co tydzień?

Chociaż ja bardzo rzadko uczestniczę w spotkaniach, to popieram. Też wydaje mi się to dziwne, że ludzie mają tak czas by co chwilę się zjeżdżać, a to zlot, później spot. Raz w miesiącu spot to już dla mnie dziwne, a co dopiero co tydzień.
  
 
Jak bedzie jakis spocik w póxniejszym terminie to sie pisze - no ale na razie pozostane pod wrazeniem zlotu w borsku - pozdrawiam
  
 
ja i tak serdecznie zapraszam tych wszystkich którzy mogą i są gdzieś tu z regionu no i oczywiście mają czas na poniedziałek ok. 12 tam na placyk koło wisły, Ci co byli wiedzą gdzie, ci co nie wiedzą jak będą jechać w stronę bydgoszczy (od torunia) skręcają na dąbrowe i za stacją w lewo na dół w strinę wisełki i betonówką dojadą bez problemu.
Pozdrowienia i do zobaczenia wszystkim co zdołają dotrzeć no i oczywiście tych którym się to nie uda!!!
  
 
Cytat:
2004-04-30 22:58:06, mily_byd pisze:
Cytat:
poza tym nie przesadzajmy z tym spoceniem . Co tydzień?

Chociaż ja bardzo rzadko uczestniczę w spotkaniach, to popieram. Też wydaje mi się to dziwne, że ludzie mają tak czas by co chwilę się zjeżdżać, a to zlot, później spot. Raz w miesiącu spot to już dla mnie dziwne, a co dopiero co tydzień.


Nie kumam was, 3miasto spotyka się przynajmniej raz w miesiącu (ostatnio to nawet częściej), można se pogadać, pożartować, powymieniać doświadczeniami, ogólnie - miło spędzić czas. Dzięki temu grupa jest zgrana, kiedy trzeba pomóc z LADnymi możemy liczyć na siebie nawzajem (Q100 i Resor się ostatnio o tym przekonali).
  
 
Nie mam nic przeciwko integracji , ale czasem mam też inne sprawy na głowie i nie sposób to wszystko pogodzić...Więc pisząc , że co tydzień to za często wypowiadałem skrajnie subiektywną opinię
Poza tym jest forum gdzie też można się spotkać, chociaż tylko wirtualnie.
  
 
do tych co tu zaglądać będą lub już to zrobili, czy ktoś ma może gumy mocujące tłumik, gdyż koledze Linkolnowi mała awarja się po drodze przytrafiła - mopej przywiezie jakieś, ale jakby ktoś jeszcze coś takiego posiada i może udostępnić, to z góry dziękuję w imieniu Lincolna i do zobaczyska.
PS a co do dyskusji o tym całym "spoceniu" jak ktoś czasem dysponuje przyjeżdża i już, są tacy którzy z powodów oczywistych nie mogą i ich jestem w stanie zrozumieć, a zobaczyć się z Wami częściej niż raz na jkaiś czas zawsze miło - nawet jeśli to będą 3 Ładilaczki. Pozdrowienia
  
 
Cytat:
2004-05-01 21:18:17, m_gal pisze:
do tych co tu zaglądać będą lub już to zrobili, czy ktoś ma może gumy mocujące tłumik, gdyż koledze Linkolnowi mała awarja się po drodze przytrafiła - mopej przywiezie jakieś, ale jakby ktoś jeszcze coś takiego posiada i może udostępnić, to z góry dziękuję w imieniu Lincolna i do zobaczyska.
PS a co do dyskusji o tym całym "spoceniu" jak ktoś czasem dysponuje przyjeżdża i już, są tacy którzy z powodów oczywistych nie mogą i ich jestem w stanie zrozumieć, a zobaczyć się z Wami częściej niż raz na jkaiś czas zawsze miło - nawet jeśli to będą 3 Ładilaczki. Pozdrowienia



Jasne trzeba rozbudzać takimi spotkaniami entuzjazm, ale ja tym razem po prostu nie mogę. Poza tym jestem dość mocno związany ze swoją ładą i nie planuję rozwodu, więc jeśli los da długie życie to takich spotów ( o ile będzie jeszcze z kim się spotykać ) na pewno wiele zaliczę.
  
 
Jak bym miał szybciej dostęp do kompa to bym pewnie przyjechał a tak G.... , a przy okazji jak byśmy coś robili wspólnie kujawsko- pomorskie spotkanie to dajmy przynajmniej dobry tydzień wyprzedzenia a nie dwa dni OK .
  
 
Witam wszystkich!!!
NA wstępnie mojego postu chciałem podziękować Mgalowi za zorganizowanie spotu nad Wisłą, Mopejowi oraz przyjaciołom z maluchów za mile spędzony czas w doborowym towarzystwie i za grilla do godzin nocnych u Mopeja na działeczce.
Sorry wszystkim tym którzy się rozczarowali ale akurat jechałem w piatek tydzień temu do rodziny pod Bydgoszcz więc postanowiłem z trasy skontaktować się z Mgalem i poprosić o pomoc w przygotowaniu spotu w okolicy Bydgoszczy.
A ponieważ był to długi wekend to liczyłem się z tym że mało osób się zjawi. Następnym razem powiadomię wszystkich z tygodniowym wyprzedzeniem.
LINCOLN
Cytat:

ale nie liczy się wielkość, a jakość!!!
  
 
Cytat:
2004-05-01 16:24:27, Huey pisze:
Cytat:
2004-04-30 22:58:06, mily_byd pisze:
Cytat:
poza tym nie przesadzajmy z tym spoceniem . Co tydzień?

Chociaż ja bardzo rzadko uczestniczę w spotkaniach, to popieram. Też wydaje mi się to dziwne, że ludzie mają tak czas by co chwilę się zjeżdżać, a to zlot, później spot. Raz w miesiącu spot to już dla mnie dziwne, a co dopiero co tydzień.


Nie kumam was, 3miasto spotyka się przynajmniej raz w miesiącu (ostatnio to nawet częściej), można se pogadać, pożartować, powymieniać doświadczeniami, ogólnie - miło spędzić czas. Dzięki temu grupa jest zgrana, kiedy trzeba pomóc z LADnymi możemy liczyć na siebie nawzajem (Q100 i Resor się ostatnio o tym przekonali).


Dobrze prawi . W kuj-pom łączone (FSOAK+F&F) spoty
regionalne odbywają się już od dość dawna regularnie, na
przemian w Bydzi i Toruniu. Ja też nie zawsze mogłem się
pojawiać, szczególnie poza Bydgoszczą. Ja jednak bym się chętnie
spotykał co tydzień lub nawet częściej, przynajmniej w Bydzi.
Jednak raz w miesiącu wyskoczyć na jakiś spot poza miasto to
dobry pomysł.
Nie ukrywam, że ja się bawię trochę "inaczej" niż "zwyczajni"
kierowcy, co powoduje częste awarie mojego pojazdu lecz teraz po
zagazowaniu na pewno nadrobie, a po zmianie autka to już w ogóle bede co chwile gdzieś jeździł żeby dotrzeć DOHC .
Reasumując - pamiętajcie, że w naszym regionie działają jeszcze inne kluby zrzeszające "kanciate" pojazdy więc spotkania nie muszą być wcale takie małe.
Pozdro i do zobaczenia na jakimś spociku!