Co ma wspólnego Bawara z Omesią ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przechodząc dziś koło "bawarki" przypomniałem sobie o poważnym problemie : wciąż nie wiem, co oznacza ten kolorowy znaczek:Obrazek Problem jest na tyle poważny, że takowy występuje również w mojej Omesi na progach i atrapie chłodnicy - co pewien znajomy skwitował stwierdzeniem: "O, wersja sportowa". A ja się chciałbym dowiedzieć - gdzie i z której strony ? Sportowe kombi z "rozrusznikiem" ? Mniemam, że jest to symbol siakiejś firmy, która dołożyła swoje "3 fenigi" do czegoś w tym aucie - ale do czego ?


[addsig

[ wiadomość edytowana przez: salmon dnia 2004-04-30 20:25:53 ]
  
 
Chodzi ci o Trzy kolorki i M?

  
 
z tego co mi wiadomo to jest oznaczzenie wyposazenia tzn masz kubelkowe fotele, ciemniejsze swiatla, spoiler, lampy podwojne.
taki znaczek ma kumpel i tym sie rozni od mojej. glowy sobie nie dam uciac ze o to chodzi
  
 
Dokładnie, chodzi mi o te trzy paseczki i M.

  
 
To logo firmy M-motorsport GMBH

Nadworny tuner BMW (jak Irmscher dla nas), furki są doposażane w różne gadżety, no
i są też kompleksowe przeróbki - coś jak:

OMEGA 3000 na EVO 500
BMW 535 na M5

charakterystyczny jest napis M-Power na silniku

Straszne żylety. Znajomy ma e34 - M5 ok 340 koni. Niesamowite zjawisko. Na pocieszenie w Promotorze powiedzieli, że autka raczej mocy nie trzymają.

No i jeszcze jedno jajczęściej jak ktoś już takie M-Power ma, to ten znaczek zdejmuje, co by sie w oczy nie rzucać, a najcześciej doklejają go do 315, czy 316

podobno z 50 koni dodaje

Co te znaczki robią na twoich progach nie wiem. Może wypuścili limitowaną serię Omegi A M-power - jedż na hamownie

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: kristo dnia 2004-05-01 09:14:21 ]
  
 
Kristo, całe 50 koni od znaczka ? A ja mam 3 znaczki Całe +150 KM Idę szybciutko dalej szukać, może cóś pominąłem

Silnik to ja mam całkowicie normalny, idzie tak jak powinien iść C20NE z doczepionym 1,4-tonowym odważnikiem i ani funta lepiej.

Ale już wiem przynajmniej, co to za tajemnicza firma Dzięki bardzo za wyjaśnienia.

P.S. Ostatnio zauważyłem ten znaczek - tylko nie wiem czy był tam, jak z fabryki autko wyjechało - również u kumpla na "pełnoletnim" Audi 80 z dieselkiem