Naklejka klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ile musze czekac na ową naklejke bo czekam juz 2-gi tydzień....
  
 
Zeby miec naklejkle musisz zamowic u Lukasza G. on sie zajmuje proktem nowej naklejki. Juz na naklejke czekam okolo 2 miesiecy.Oczywiscie naklejka nie jest za free - trzeb azaplacic za jej wykonanie.
  
 
ok wszystko pięknie zaplacilem jak bylo napisane przekazem 10pln i nic...
  
 
spoko nie denerwuj sie . Ja juz troche jestem w klubie i do tej pory jej jeszcze nie mam
  
 
Cytat:
2004-04-30 23:09:26, wolczan pisze:
ok wszystko pięknie zaplacilem jak bylo napisane przekazem 10pln i nic...


Nie bój nic!....Twoje 10zł na pewno zostanie przeznaczone na naklejkę dla Ciebie....jakbyś dał 40 to bym się zastanowił bo za taką kasę można już dobrą wódkę wypić!
Pozdrowionka z Katowic
P.S. ja /i kilku kolegów z południa/swego czasu płaciło za naklejkę w taniej /!/ firmie reklamowej w Katowicach 27zł!!- więc za 10zł to naprawdę warto poczekać!
  
 
Albo poczekać co FGM spłodzi - jeśli spłodzi, a patrząc na obietnice to będzie dużo ładniejsza od tej "taksówkowo/plandekowej".
  
 
Dobra miesiąć juz czekam i nic... takie pytanie ile jescze mam na naklejke czekac...?? jak sądzę to sie nazywa wprowadzanie ludzi w błąd!! chyba jak ktoś sie podejmóje sprzedaży jakiejs żeczy to powinien sie tego trzymać!?!bądz napisać czemu muszę tak dlugo czekac??(i chyba nie tylko ja?) prosił bym o rozwiązanie tego problemu...
p.s. nie chcialem nikogo urazic pozdro.
  
 
Cytat:
2004-05-11 21:22:55, wolczan pisze:
...."Dobra miesiąć juz czekam i nic...


Niuuu fakticzna długooooooooooo
Proponuję zaatakować "istnego" na priv-a i dopytać się o sczegóły opóźnienia....może cosik siem przeoczyło ??
Powodzenia!
  
 
ciekawe czemu dzial "gadżety klubowe" nie dziala czyżby spisek zbiorowy bo z tego co pamiętam to tam byl kontakt
  
 
WYJAŚNIAM WSZYSTKO!!!

Po pierwsze drogi kolego:
Naklejki klubowe były wyprodukowane w tamtym roku i tuż po wyprodukowaniu sprzedały się jak ciepłe bułeczki, co jest jednoznaczne z tym iż od roku nie posiadam i nie zamuję się sprzedażą owych naklejek!

Po drugie drogi kolego:
Dział "gadżety klubowe" ostatni raz aktualizowany był w tamtym roku co oznacza iż wszelkie podane w nim informacje dawno stały się nieważne - cały tekst który się w nim znajdował odnośnie naklejek klubowych był żywcem skopiowany z jednego z moich postów które napisałem tu rok temu gdy sprzedażą naklejek jeszcze się zajmowałem... tuż po tym jak dostałem od Ciebie pieniądze przekazem pocztowym (co miało miejsce własnie miesiąc temu a kasę odebrała moja matka) natychmiast skontaktowałem się z adminem naszej strony i kazałem natychmiast usunąć już dawno nieważne informacje istniejące w dziale "gadżety klubowe" aby niewprowadzały one w błąd innych nowych klubowiczów - o istnieniu tejże zakładki tak naprawdę wogóle nie wiedziałem, gdyż bardzo żadko wchodzę na stronę klubową, a z forum korzystam wchodząc bezpośrednio przez stronę www.motonews.pl

Po trzecie drogi kolego:
Dlaczego przed wysłaniem mi pieniędzy nie skontaktowałeś się ze mną wczesniej i wysłałeś kasę w ciemno?
Dlaczego nie uprzedziłeś mnie o tym fakcie wcześniej pisząc do mnie na priv, mailem lub chociażby na komórkę? Przecież była ona tam podana???

Po czwarte drogi kolego:
Tuż po tym jak zupełnie niespodziewanie i bez uprzedzenia dostałem od Ciebie pieniądze, przez okres dwóch tygodni trąbiłem jak głupi na Forum o zaszłej pomyłce i o tym że Cię poszukuję na Forum! Ale nie raczyłeś się odezwać...
TU JEST TO MOJE WOŁANIE O CIEBIE
W tym wypadku możesz być sobie sam winien stary że wysłałeś kasę w ciemno nie uprzedzając mnie wcześniej o tym fakcie - a specjalnie była tam podana komóra do mnie... kurwa mać że tak powiem....

Powtarzam jeszcze raz: infromacje umiesczone w nie istniejącej zakładce "gadżety klubowe" były skopiowane z mojego posta z przed roku bez mojej wiedzy!.... a ja się sprzedażą naklejek nie zajmuję już od hohohoho... i jeszcze dłużej.....

Kolega mcneo z kolei czeka na coś zupełnie innego...
Rozważałem z nim wyprodukowanie nowej naklejki na tylną szybę...
A czeka on nie na jej wysłanie - tylko na to aż znajdę czas i ją zaprojektuję...... ot co.....

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2004-05-12 00:29:09 ]
  
 
Nierozumiem też dlaczego żalisz się na forum przed wszystkimi a Z SAMYM MNĄ DO KTÓREGO WYSYŁASZ PIENIĄDZE NIE ZAMIENIASZ NAWET JEDNEGO SŁOWA!
Czy ty rozum straciłeś człowieku?
Dlaczego ani razu nie napisałeś do mnie? Dlaczego ani razu się ze mną nie skontaktowałeś? Tego nie pojmuję... wysyłasz pieniądze, nie wiedząc tak naprawdę czy owa osoba wogóle istnieje... co za świat....
  
 
WSZELKIE ŻALE PROSZĘ KIEROWAĆ DO ADMINA STRONY, BO JA NIE ODPOWIADAM ZA ISTNIEJĄCE NA NIEJ NIEAKTUALNE INFORMACJE

[ wiadomość edytowana przez: ŁUKASZ_GAJER dnia 2004-05-12 00:24:36 ]
  
 
....wreszcie jakaś zadyma! ...od czasu upałości kolegi Lasombry jakoś nikt nie daje dżezu!!....a tu proszę...nasz Naczelny Fotograf obejmuje kolejną klubowo/forumową "posadkę"
Wybaczcie Panowie Administratorzy to OT powyżej!

Odnośnie tematu to jakoś mi się możliwe nie wydawało, żeby Łukasz bez powodu na Kanary za tę dychę wyjechał...coś mi tu BARDZO nie pasowało do rzeczywistości...Zawsze było czysto, sucho i PEWNIE ...a tu niby nagle DUP !???

He he he...ale żeby aż tak siem zbulwersować ????
  
 
Ale chopa poniesło
  
 
i wszystko przezemnie.. ale bigosu narobilem...
przepraszam wszystkich za zaistniala sytuacje...
  
 
...bo ja jestem straszny nerwus...i nie znoszę jeśli ktoś nie ma racji i mi coś próbuje zarzucić...

...ale już spoko...

...nerwy powoli przechodzą...
  
 
Cytat:
2004-05-12 12:21:44, ŁUKASZ_GAJER pisze:
...bo ja jestem straszny nerwus...i nie znoszę jeśli ktoś nie ma racji i mi coś próbuje zarzucić...

...ale już spoko...

...nerwy powoli przechodzą...



ti ti ti niedobry fotografie
  
 
Tylko bez rękoczynów ))))

A co do noiwej naklejki to juz usiadłem nad nią 1 raz

Tylko ten cholerny brak czasu