III Zlot LOS OMEGAS BESTIALES (16-17 listopad 2002)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Omesiarze!!!

termin: 16-17 listopad 2002

miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna k.Bełchatowa

nocleg: domki drewniane typu "Brda" (ogrzewane)

cena: 170zł doba... (w domku mieści się spokojnie 6 osób, więc koszty spadną)

atrakcje: kilkugodzinne oderwanie się od szarości życia, jeśli aura pozwoli grill , przejazd naszych Bestii ulicami Bełchatowa... być może uda się wykombinować 400m, ale nie gwarantuje... a poza tym ogrom HardZabawy

Do chwili obecnej przyjazd zadeklarowało 12 Omesiarzy:
Młody_Omega, URG, Robert_70 (RobertKraków), DanDan, JanuszGnitecki, Kartos, Cleber, Prowo, Gelczas, Res ze swoją Omegą Janki Specialle Edicione, Czarny_3000, Makaveli... czekam na dalsze zgłoszenia!!!

Pozdrawiam...

LOS OMEGAS BESTIALES !!!

[ wiadomość edytowana przez: Mlody_Omega dnia 2002-10-21 18:44:07 ]
  
 
przyjadę bardzo chętnie ale ...
  
 
ale?
  
 
Witanko omesiarze
Chciałbym tą drogą poinformować, że będę sławił imię omesi w Ustroniu 15.11, po czym z rykiem garów udam się w kierunku naszej Mekki. Z tego powodu nie dam rady zabrać z wawy Makavelego. Prosiłbym , żeby ktoś poratował naszego kolegę i nie pozwolił mu na gnicie bezproduktywne w domu zamiast uczestniczenia w zgromadzeniu. W końcu jest w trudnej sytuacji i cierpi po stracie najbliższej sercu bestii, dlatego nie możemy wydać go na pastwę samotnej rozpaczy. Wierzę, że dzięki temu szybko się podźwignie i dołączy do nas z następną ślicznotką
Pozdr Janusz
  
 
Oj Omesiarze jakie wy zle terminy dla mnie wybieracie. Ostatnim razem w wrzesniu no whay, teraz tez, moglbym byc dopiero nstepnego dnia rano ale jak tu sie wkupic do towarzystwa przeciez nie powiem "czesc jestem Piotr S i pokochajcie mnie jak omege ", przyjechalbym fronterka przerobione na omege. A juz mam krzynke dobrego irlandzkiego piwa (czarne ,dobrze uwazone, mocne tak ze po 4 zakopuje kluczyki od samochodu). Co zrobic los tak chcial szkoda, moj silniczek ladnie mruczy i chetnie podjezdza pod wszelkiej masci gorki bylby ciekawie, no i poznalbym pare bestyjek. Niesmialo moze by tak next week?
  
 
przyjedż w niedzielę no problem - z innym terminem moim zdaniem problem bo wszyscy już sie nastawili na 16-17 - termin ustalony jakiś mc temu
pzdr
  
 
Rozwazalem to, ale nie da sie wkupic w tak zacne towarzystwo w przeciagu kilku godzin, przeciez nie bedziemy rozmawiac przy herbatce, a wlasnego kierowcy nistety nie mam. Pewnie ze nie licze na zmiane terminu, przeciez kazdy z was ma rodziny i musi sie ustawic a ja 16 musze byc na uniwerku i nic juz nie wykombinuje plan zostal ulozony 2 miesiace temu, ech....
  
 
Piotrze, imienniku mój, zapraszamy w niedziele!! pogadamy przy herbatce bo piffko w niedzielę nie będzie już wskazane I bez żadnych wymówek

PS. a może wyruszysz zaraz po sobotnich wykładach??

Pozdr.
  
 
TAk o tym tez myslem. Ze studentami zegnam sie okolo 16, moze skrocic? Tak tez mozna , ale jest jeszcze jedno 16.11. to wazna data dla mojej polowy/omegi, hm mysle dosc mocno i nic nie noge wymyslic, a ja lubie ciemne i bardzo mocne pifko . Na wszelki wypadek wezme nr tel do was wszystkich i decyzje podejme w ostatniej chwili, tak chyba tez mozna prawda?
No a teraz najwazniejsze gdzie jest ta Wawrzykowizna? Wiem ze kierunek Łódź a dalej ?
  
 
Piotr
To świetnie, że 16.11 ważny dla twojej połowy. Zabieraj ją i będziesz miał urządzanie imprezy z głowy , a my zadbamy o właściwy poziom i tematykę dyskusji .
Poza tym Młody ma rację, kto pije piffo przed drogą? Nikt z nas, za bardzo lubimy jeździć naszymi bestiami, żeby narażać się na takie ryzyko,
Do zobaczenia na zlociku
Pozdr Janusz
  
 
No i w tym jest problem, Ja tez nie pije przed droga ( chyba ze na pieszo). A moja polowa uczy sie pilnie co to jest C20NE i do czego sluzy Idzie jej to bardzo dobrze. Ale na zlot nie chce jechac szkoda bo bylaby jeszcze jedna bestyjka z serii A wiecej. A ja wciaz mysle jakby tu pifko w sobote do poloncy posmakowc.....
  
 
No i lipa. Fura na kanale. Most sie rozsypal. Myslalem, ze to tylko 1 lozysko, a tam jest 8 lozysk i wszystkie rozleciane. Fura na kanale i czesci nie ma bo most do 3000 zalatwic to gehenna. A nowy kosztuje tyle co pol omegi. Takze narazie moge tylko plakac i latwic czesci.
3mcie sie BESTIALESY
  
 
Piotrze... kierunek na zlot to Bełchatów!!! Poza tym wystarczy, telefon i wszystko będzie kolorowo... Pozdr.

Gelczas trzymaj się!! Twoja Bestia wyzdrowieje... cierpliwości
  
 
Pytanko - czy jest akceptowalne żeby na III LOB przyjechało fuj! fuj! VW Polo ze mną i qmplem na pokładzie?
W sumie to ma być LOB a nie zlot przypadkowych ludzi więc sam nie wiem jak ten pomysł potraktować... A nie będę oszukiwał, że kumpel nie za bardzo "czuje" klimat omesiarzy i jest głównie zainteresowany obejrzeniem np. fury kolegi CZARNEGO (bo jest bez klamek...).......
Czekam na opinię naszego grona LOB
Pozdro All!
Ps.Maluszek powoli jest remontowany... ale powiedział mi,że na LOB nie przyjedzie bo się by wstydził bestyjek
  
 
Skoro taka padaka ma przywieźć Makavelego na pokładzie to ja jestem za... i sądzę, że nikt się nie będzię sprzeciwiał więc jesteśmy umówieni na 10 rano 16-go w Dobrzelowie, gdzie was przechwyce Pozdr.
  
 
Mlody - ta padaka kosztowała 55.000PLN
Wiec chcialbym jezdzic taką padaką zamiast Mauerem
Ale tak na poważnie - nie wiem czy będę na 100% ....muszę pogadać z qmplem.....
Jak już mówiłem celem jego przyjazdu jest obejrzenie głównie srebrnej Omegi CZARNEGO....... nie wiesz czy Kolega będzie na zlocie na 100%?
A jak nie to jeszcze będę kombinował.... w sobotę ma już być zrobiony maluch.....więc może.......
No zobaczymy !
Nara!!!
LOB
  
 
1. Makaveli, nie wymiguj się. Możesz się jeszcze zabrać ze mną.

2. Czy rzeczywiście chodzi Ci tylko o klamki Czarnego...?
  
 
Buscando Una Fiesta
y Un Litros De Cerveza

Esas Omega de Bestias
  
 
Omega... Das Auto diens Mafia

Czarny będziesz na 100%?

pozdr
  
 
Witam!!! Przedewszystkim ekipę tunningową LOB
Niniejszym chciałbym was poinformować, że prawdopodobnie czeka was jeszcze jedna robota
Dlaczego....????
Ponieważ na 90% do Wawrzkowizny przyjadę...............nowiutką Zafirynką 2.2 DTL(ten sam co we Frontierkach) w kolorze czarnym Wtajemniczeni już wiedzą w tym momencie, że dopiołem swego.....ja tylko obieg dokumentów nie utknie to we środę powinienem ją odebrać
A więć Panowie....szykujcie narzędzia na ponowną przeróbkę....

Pozdrawiam LOB