Nowy wydech Bogdana :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam...
Oto fotki z najnowszego "tuningu" Bogdana







GLOS

Pozdrawiam
  
 
Hi..... wygląda conajmiej na V6 pod maską
  
 
Całkiem good
  
 
Alufele z asortymentu stylizacji oplowskiej również niczego sobie - wcześniej nie zauważyłwm.
  
 
ŁAŁ!!

Kto zrobil?
Z czego zrobil?
Ile kosztowalo?

+ poprosze info o alusach (czy to 15" Enzo??)
bo wygladaja zacnie!!
  
 
Tak to Enzo - przepiękne fele
Możecie zobaczyc je z bliska w moim foto story z ostatniego zlotu warszawskiego - ta felga z mojej foty to fela KAZAKA, ale to identyczny model i rozmiar


[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2004-06-10 22:29:53 ]
  
 
Cytat:
2004-06-10 22:24:35, Lee pisze:
ŁAŁ!!

Kto zrobil?
Z czego zrobil?
Ile kosztowalo?

+ poprosze info o alusach (czy to 15" Enzo??)
bo wygladaja zacnie!!


Więc tak..."przyczyną", pomysłem i BIG POMOCĄ był kolega KeyJey! za co mu WIELKIE DZIĘKI !!
Tłumik przyjechał z W-wy (oczywista w bagażniku Espero kolego KJ) -200żł niecałe
Zrobiony na zamówienie ze stalowej blachy (dość grubej i wygląda porządnie!)
Resztę wykonali panowie z warsztatu "wydechów" w Katowicach na ul. Dębowej 58! (Tomasz Blaza) -zrobili cały wydech od podstaw bo po 5 latach był po prostu do wymiany!
Pragnę zaznaczyć, że ni ma katalizatora i ni ma tyż "środkowego" tłumika
Ale jest The Best!!
P.S. Alusie: ENZO "V" 15" cena ok.350zł/szt.
  
 
Cytat:
2004-06-10 22:32:22, bogdan1 pisze:
Cytat:
2004-06-10 22:24:35, Lee pisze:
ŁAŁ!!

Kto zrobil?
Z czego zrobil?
Ile kosztowalo?

+ poprosze info o alusach (czy to 15" Enzo??)
bo wygladaja zacnie!!


Więc tak..."przyczyną", pomysłem i BIG POMOCĄ był kolega KeyJey! za co mu WIELKIE DZIĘKI !!
Tłumik przyjechał z W-wy (oczywista w bagażniku Espero kolego KJ) -200żł niecałe
Zrobiony na zamówienie ze stalowej blachy (dość grubej i wygląda porządnie!)
Resztę wykonali panowie z warsztatu "wydechów" w Katowicach na ul. Dębowej 58! (Tomasz Blaza) -zrobili cały wydech od podstaw bo po 5 latach był po prostu do wymiany!
Pragnę zaznaczyć, że ni ma katalizatora i ni ma tyż "środkowego" tłumika
Ale jest The Best!!
P.S. Alusie: ENZO "V" 15" cena ok.350zł/szt.



Czyli lacznie ile zaplaciles?? Bo szczerze mowiac bardzo m isie to podoba
  
 
Cytat:
Pragnę zaznaczyć, że ni ma katalizatora i ni ma tyż "środkowego" tłumika


No to tak jak u mnie

Felgi przepiękne... teraz w klubie mają takie już 3 osoby: TY, KAZAK i JADŹWIN... też bym takie chciał...

A co do wydechu, no cóż, przez cały czas bardzo podobało mi się Twoje Espero, naprawdę podziwiałem jak z gustem wszystko jest w nim robione, ale "ten wynalazek" zepsuł całą "klasę" w tym Twoim samochodzie - nie obraź się ale cholernie mi się to niepodoba...
A niepodoba mi się z następujących względów:
1. Puszka wydechu wystaje z pod zderzaka i cholernie beznadziejnie to wygląda - jak w żuku jakimś - co dopiero jak za kilka lat cała pucha pokryje się rdzą - to dopiero będzie kiepsko wyglądało - tej puchy nie powienno być widać!!!
2. Śmiesznie wyglądają te grube końcówki dospawane do chudych rurek - z boku fatalnie to wygląda - same grubsze końcówki powinny być dłuższe aby nie widać było jak łączą się z chudymi rurkami...
3. Nienawidzę kwadratowych końcówek - ale to już osobiste zboczenie...
4. Samo rozwiązanie takiego wydechu (w momencie gdy od silnika idzie jedna rura a potem nagle robią się z niej dwie za pomocą "kolanka" powoduje że spaliny wolniej wydalane są z wydechu... nie odczułeś pogorszenia osiągów?

Rozumiem że oczekiwałeś tu pochwał w stylu: ALE ZAJEBISTY WYDECH!
Ale nistety muszę się wyłamać... zawsze byłem szczery... Sory Bogdan...
  
 
Cytat:
2004-06-10 23:54:44, ŁUKASZ_GAJER pisze:
...."Rozumiem że oczekiwałeś tu pochwał w stylu: ALE ZAJEBISTY WYDECH!...."


No logiczne, że lepiej usłyszeć ALE ZAJEBISTY WYDECH ! :: :: ...Co do krytyki to SPOKO!-nigdy mi nie zaszkodziła -lubię szczerość chociaż czasem ma cierpki smak.
Jedno powiem Łukaszu:
MAM ZAJEBISTY WYDECH !!
Mnie podoba się wykurwiście i to jest najważniejsze ! :: :: , pięknie hula!-tzn bez odczuwalnego pogorszenia osiągów!, ma naprawdę niezły lecz nie hałaśliwy "barytonik".
No cóż...końcówki...tu mnie masz!! ...miały być dość mocno płaskie "poziome prostokąty" -reżim oszczędnościowy zmusił mnie do kwadratów...(na razie ...kiedyś może będę "przy kasie"). Pozdrowionka!!

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2004-06-11 00:32:44 ]
  
 
Cytat:
2004-06-10 23:21:11, mcneo pisze:
..."Czyli lacznie ile zaplaciles?? Bo szczerze mowiac bardzo m isie to podoba ".....


Pytasz o felgi?? ...no to 350x4
A poważniej: Łącznie absolutnie wszystko wydechowe dokładnie 420zł.
Jak pytałem wcześniej to za planowaną już wymianę kpl. wydechu (standard) chcieli również ponad 400zł (oczywiście także łączny koszt całkowity!)
  
 
Cytat:
Mnie podoba się wykurwiście i to jest najważniejsze !


HEHEHE!
SPOKO!
Moje felgi na przykład nie wszystkim się podobają...
  
 
Hmmmm... A ja jak już to bym ukrył całkowicie wydech. Nie wiem kto i kiedy no i z jakiej firmy wpadł na pomysł z tymi wydechami. Szkoda, że nie posunęli się dalej, bo przecież można wyeksponować zbiornik paliwa, albo linkę hamulca ręcznego, a w samochodach z napędem na tył pochromować i wypuścić gdzieś z boku wał.
  
 
Cytat:
2004-06-11 07:53:14, ŁUKASZ_GAJER pisze:
Cytat:
Mnie podoba się wykurwiście i to jest najważniejsze !


HEHEHE!
SPOKO!
Moje felgi na przykład nie wszystkim się podobają...



Felig sa super Zreszta mam takie same
  
 
Ja powiem tak fajnie to by wygladalo gdyby niebylo widac tej puszki. Bogdan pomysl nad przerobieniem zderzaka
  
 
Cytat:
4. Samo rozwiązanie takiego wydechu (w momencie gdy od silnika idzie jedna rura a potem nagle robią się z niej dwie za pomocą "kolanka" powoduje że spaliny wolniej wydalane są z wydechu... nie odczułeś pogorszenia osiągów?



Słabo mi

Ile razy mam wszystkim powtarzac ze nie ma zadnego kolanka ani trojnikow itd ??

Tlumik zostal wykonany dokladnie tak samo jak w CIVICu. Jedyna roznica jest to ze zamiast wylotu z jednej strony wylot jest z dwoch ale to nie "pogorsza" a jedynie zwieksza wylot.
Gdzies w temacie o moim wydechu jest schemat wewnetrzny tlumkia.

Co do wystajacej puszki u Bogdana... jest o 2 cm nizsza od mojej ale glebsza. Poza tym z tego co widac na zdjeciach jest wyzej umocowana... Zauwazcie ze zdjecie od tylu robione jest niemalze na wysokosci tlumika.
  
 
Ze tez sie nie wybralem na druga strone ulicy aby zobaczyc jak Ci to robia...

co do wygladu to sie nie wypowiadam.. jak na zywca uslysze,
a potem zobacze to sie wypowiem
  
 
Cytat:
2004-06-11 13:34:16, Bartek1112 pisze:
..."Bogdan pomysl nad przerobieniem zderzaka...."


Bartek!...oczywista sprawa, że takie myśli też błądzą po mojej łepetynie! ....wraz z myślami o płaskich "poziomo-prostokątnych" wydechowych końcówkach ....Jest jeden WIELKI PROBLEM....kasa!! ...a w dodatku za miesiąc zmieniamy mieszkanie !!....Masakra finansowa!!
  
 
Cytat:
2004-06-11 22:19:42, Lee pisze:
"...co do wygladu to sie nie wypowiadam.. jak na zywca uslysze,
a potem zobacze to sie wypowiem ...


Lee!!...Jutro t.j. w sobotę od 10-14.00 siedzę "murem" bliziutko Ciebie - na ul.Ściegiennego 45 (pawilon handlowy -sklep papierniczy dokładnie). Zapraszam na oględziny i osłuchy ! ...a jak wpadniesz po godz.13-tej to możemy się nawet kulnąć na dsłuchową przejażdzkę! .....kontakt do mnie masz na privie!
  
 
Wracając jeszcze do wystającej puszki, to ją narazie widać bo jest nowa, jeszcze nie wypalona i czysta. Za pewien czas przestanie się odznaczać w tle podwozia.