Warszawa i okolice: Majówka w plenerze. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
e tam, pójdziemy jak zwykle na żywioł...
  
 
Góral: Ja chyba będę musiał dojechać jakoś później, bo wiem,że 22 mam egzamin!Dokładnie jeszcze nie wiem, o której, ale jutro już powinienem wiedzieć!
  
 
No i wyszla kicha... Mam pytanie spot to maja byc 2 dni czy jeden z 22-23 ?? Bo jesli jeden to moge byc tylko na 22 ale to rano, albo 23 ale to popoludniu. Mam slub mojej dziewczyny siostry!! QR...cze.. w sobote na 17 slub+ wesele, a niedziele poprawiamy od 11. Jade oczywiscie rakieta wiec pic nie bede wiec jade odrazu do Was. Zachacze o dom zrzuce zdjecia z aparatu zeby miec palna pamiec na spot
Jak bedzie ze spotem 22 i 23 czy tylko jeden??
  
 
Witam witam,

Qrcze, czemu akurat ten weekend? Nie ma szans zebym się wyrobił. Mam już zaplowane do baaaaaaaardzo długiego czasu coś na te dni. SZKODA bo zawaliłem poprzednie spotkanie 100licy przez niedoinformowanie, zawaliłem spocik przez nóżkę z teraz zawalę następne spotkanko bo mam coś innego zaplanowane.

jak pech to pech

czy ktoś się wybiera do Góraszaki? Ja będę tam w niedzilę ala na rowerku a nie łądną.

Jacek

  
 
JacqKoz -> Ty cos chyba kręcisz... wyraźnie unikasz spotkania z kolegami... ?
  
 
Witam,
nie mialem jeszcze okazji zaliczyc zadnego spotkanka, ale chetnie sie dolacze.
Moja propozycja jestnastepujaca (oczywiscie to tylko propozycja, no i troche daleko - ok. 150km od Wawy)
Osrodek Wypoczynkowy w Bledzewie czy coś takiego - koło skępego (jeziorko, domki od kilku osobowych do kilkunastoosobowych). Nie mialem okazji tam byc ale podobno jest fajnie. Moja żona byla i zna ten osrodek. Poza tym mamy znajomego ktory by pomogl zalatwic jakis domek (nie wiem jak z rezerwacją czy juz nie za późno) Jest i pole namiotowe - ale wysokie ceny zeby ludzie brali domki. Mysle ze jakby pojechalo kilkanascie osob to mozna by bylo zejsc ponizej 50pln za osobe.
Co wy na to?
Dobrze by bylo zeby ewentualna lista osob (liczba) powstala do piątku 14.05. Bede wowczas w Sierpcu to móglbym poruszyc temat z tym znajomym gosciem i zarezerwowac jakis domek.
W okolicach jakiś lasek, osrodek nad jeziorem, rowerki do wypożyczenia, rowerki wodne, lódki, karnety dla wędkarzy, korty tenisowe, mozliwosc zrobienia ogniska o grillu nie wspomne. Wiecej atrakcji nie pamietam.
Czekam na wasze opinie ewentualnie inne konkretne propozycje
  
 
jak byście byli w tą sobote gdzieś w okolicach zalewu, to bym do was zajrzał na chwile, ale widze że macie zamiar spota robic 22-23V a my w tedy jedziemy do torunia na bibe efesowską
  
 
Radeq, pomysł ciekawy, ale i odległość trochę duża, i cena w zasadzie zaporowa. znam tereny w rejonach Skempego (o ile mówimy o okolicach Włocławka).
My szukamy, albo polanki w lesie , albo na coś za 20pln za osobę.

Jacek, termin to nie problem, przecież możemy spotkac tydzień później.
  
 
No to może byśmy spotkanie przesunęli tak,żeby jeszcze zaprosić kolegów z FSOAK?
  
 
JA stane na glowie ale przyjade na spot. Juz mam jakies komplikacje ale dam rade!! Czy w tym czy w nastepnym czy jeszcze nastepnym tygodniu! Moze nie na cale spotkanie ale mnie zobaczycie... a raczej pewnie bardziej chcecie zobaczyc samochod , ale sam nie przyjedzie wiec.....
  
 
chyba przełożymy ten spot.
w przyszły weekend chyba pojadę z Kolibrem poszukać jakieś lokalizacji nad Wisłą.
  
 
Tak, mysle,ze to dobry pomysł! Proponuje tydzień później!
Będą mogli wtedy też wpaść chłopaki z FSO AK!! (Mam nadzieje!)
  
 
30 V, jeśli spot byłby w warszawie to chyba nie będzie większego problemu z zebraniem ekipy FSO AK
  
 
Eeech - rezerwowałem sobie czas na 22/23 V, ale... 29/30 V wstępnie też może być .
  
 
Zróbmy sobie Dzień Dziecka





pzdr
CHIO
  
 
Shit! Babka mi zrobiła dodatkowy termin egzaminu 29! Także muszę przyjść, więc chyba do Was po prostu dojadę!! No chyba,że będziemy (będziecie wyjeżdżać jakoś później!)
  
 
Witam. Chciałbym zaprosić klubowiczów Ładzianki na nasze spotkanie regionalne w wawie 30.V g. 12 Eko-green. Krycho pisał ze jeszcze sytuacja z majówka bedzie sie klarować, ale jak ktos będzie mógł - to zapraszamy serdecznie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Nie zakładałem nowego postu. Jak ktos chce ten weekend spędzić "motoryzacyjnie" to i tak sie dowie

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Olo jak nic nie wymyslimy, to przyjedziemy
  
 
Cytat:
2004-05-19 17:55:00, Góral pisze:
Olo jak nic nie wymyslimy, to przyjedziemy

będzie grill więc zaopatrzcie się w kiełbaski