Warszawa i okolice: Majówka w plenerze. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Możemy w sobotę skoczyć w ŁADnym gronie nad Bug (ale na tą drugą stronę, cobyśmy mogli na Forum LKP powiedzieć, że przybyliśmy zza Buga, nie z tej brrr Warszawy ), czy gdzieśtam indziej. Naszych Kolegów z FSO AK też oczywiście zapraszamy w ten dzień.
Natomiast w niedzielę podjechać do chłopaków z FSO AK na ten Ekocośtam. A zamiast kiełbasek przywieziemy ryby złowione w Bugu przez Górala, będziemy też mogli popróbować bobra z rusztu
  
 
nad ten Bug to gdzies macie jakies konkretne miejsce?
  
 
Mario, może być i nad Bugiem. Ale jeśli ktoś zna konkretne miejsce. Co byśmy nie szukali pół dnia kawałka łąki tylko po to, aby za godzinę wracać...
  
 
a jaka maksymalna odległośc od wawy by wam pasiła?
  
 
Przecież tam się 40min.-max.1godz. jedzie nad ten Bug (okolice Wyszkowa). Nawet jakbyśmy spędzili dodatkową 1 godzinę zwiedzając sobie wioski nad Bugiem (z krótkimi postojami) szukając ostaecznej ŁADnej przystani, to... i tak będzie to całkiem fajna wycieczka sama w sobie (i niezbyt chyba męcząca). Na pewno cos się znajdzie (no chyba, żeby nie... ).
A te kilka godzin w kontakcie z naturą tak nas wynudzi i zmęczy, że szybko wrócimy do wielkomiejskiego gwaru witając Warsiawkę z otwartymi oknami
  
 
Cytat:
2004-05-19 22:21:19, Grzesiek pisze:
a jaka maksymalna odległośc od wawy by wam pasiła?




Dla mnie mogą być nawet i okolice Białegostoku, tylko... w dalszą trasę, to niestety zmieniam samochód (jadę nieŁADnym).
  
 
Od razu Wam powiem,ze ja w sobote od 10:00 do ok. 13 mam egzamin. Dopiero później mógłbym jechać!

Mario: Dobre są grillowane bobry? Musimy spróbować!


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-05-19 23:21:49 ]
  
 
mówcie gdzie jedzie zza ten bug.
jeśli okolice Wyszkowa ale w strone serocka to pewnie do was pewnie bym podskoczył w sobote,a w niedziele rano szkoa a póxniej eko.
Czekam na konkretną odpowiedx co do waszego spotkania
  
 
i tak gadałem z Kolibrem i jego propozycja to ruszyć blisko np. tam gdzie byliśmy z 4x4 do Ciszycy koło Konstancina. Al enie za tydzień a za dwa i nie na jeden dzień a na dwa
co by można było spokojnie maślanki zasmakować...
  
 
Czyli rozumiem,ze w przyszłym tygodniu robimy sobie spocik w niedziele 30 V razem z FSOAK!? Tak?
  
 
Witam
Góralu czy.... a nieeee , o czym to miałem... a wiem!!
trzymamy rekę na pulsie, jest szansa ze jakś delegację do was na spocik zmontujemy, więc czekamy na konkretne decyzje... pewnie jakoś na maślankę bardzo chętnie , a czemu nie
  
 
Mirek: Ale wpadlibyście 30 V? Czy dopiero tydzień później?

Serdecznie zapraszamy!!
  
 
Witam
nie wiem jeszce to na razie taki luźny plan, wziąsc dwie zagazowane 7mki, lud ilu tylko znajdzie chętnych i na imprezkę, a co?,. raczej chyba tydzień później..., jako rzecze Góral
  
 
Przywieźcie maślankę!!
  
 
Witam
a jakże, czarny specjal
popracujemy nad tematem z pomorskim ludem, skonsultujemy i najedziemy was, a co?
  
 
I jak tam koledzy, macie juz jakis pomysl?My rozpatrujemy przyjazd jak piusze Mirek w czerwcu, czyli opcja Kolibra, wtedy po wyplatach bedzie
  
 
moziemy spotakc się i w czerwcu. pojedziemy nad Wisłę, rozstawimy namiocik i wekend pomaślankujemy
  
 
Może to i dobry pomysł z tym początkiem czerwca -> pogoda ma być podobno ŁADnA . Szczególnie, jak częśc z nas myśli o nocowaniu pod namiotem.
  
 
Panowie, a może sprecyzujemy się już co do spotu w najbliższą niedzielę (30 V) na Eko??
Tradycyjnie parking przy McDonald's, godzina 11:30?
Jak się umawiamy?
  
 
a o której startująkoledzy z FSOAK?
na tą niedzielę możemy podpiąć się pod nich.
a na początku czerwca zrobimy sobie w/w majówkę