Latajacy Fiatolot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj na bloniach spotkalem Draco z kolegami jak katowali Fiatolota Zabawa byla nieziemska Chlopaki skakali fiatem z wyskoczni i wyskakiwali ponad metr nad ziemia Ponizej kilka fotek Na dole fotki jak wyskakiwal i nie trafil na droge tylko w dol Mam tez 3 filmiki w tym jeden jak skacze ale nie mam ich gdzie umiescic Ma ktos jakis serwer na ktorym moglbym je umiescic ?? Filmy waza ok 5mb a naprawde warto je zobaczyc






  
 
To co wyprawial fiatolot, to na Nobla się nadaje . Ośmiać się można było nieżle jak co chwile coś wypadało z silnika/zawieszenia, albo jak przelatywał nad ziemią
  
 
Hehehe, no fotki nieziemskie. Co sie z nim pozniej stalo? Bo chyba nie zostawiliscie go jako pomnik dla potomnych...
  
 
HEHEHE no spoko HOBBY chlopaki maja

Ale jak by sie cos takiego dzialo to mogli by dac znac. Chetnie bym sobie poogladal taki HARD CORE
  
 
rapcio zapodaj mi na majla marecio@interblock.pl te filmiki to wrzucę je na serwer. nie widziełem jeszcze latającego kredensa
  
 
FIAT 125p WRC na australijskich hopkach

FILM 01
FILM 02
FILM 03

  
 
Cytat:
2004-05-09 17:20:59, Dragu pisze:
FIAT 125p WRC na australijskich hopkach

FILM 01
FILM 02
FILM 03





BRAWO 3 filmik jest najlepszy Ale mam jedno pytanie. Dlaczego zawsze te filmy które robicie są takie niestabilne ?? Co wy , kręcicie po pijaku ? Czy w tej kamerze jest coś takiego jak STEADYSHOT ? Ale filmik jest wypas, choć o wiele za krótki.
  
 
Heh dobre ale mi kanta szkoda.
Gdzie sie da strazacy go palą . itp itd ....
I coraz ich mnei jna drogach.
  
 
Rapcio swietne ujecia. Szkoda ze nie bylo kamery to by Zoom zrobil jakiego klipa.
Biedny staruszek dlugo wytrzymal, dopiero pod garazami mu wal strzelil.
Teraz pujdzie na zyletki.
Dziadek ktory go sprzedawal chyba by zawalu dostal jak by to zobaczyl...
  
 
To tak przy okazji to kupiłem od rapcia silnik.
Czyj jest ten maluch ??????
Bo nei moge sie dowiedziec kim był własciciel kszla którego silnik jest u mnie.
Dosc pilne.
  
 
Cytat:
2004-05-09 17:30:50, slaweczek pisze:
BRAWO 3 filmik jest najlepszy Ale mam jedno pytanie. Dlaczego zawsze te filmy które robicie są takie niestabilne ?? Co wy , kręcicie po pijaku ? Czy w tej kamerze jest coś takiego jak STEADYSHOT ? Ale filmik jest wypas, choć o wiele za krótki.



slaweczek te filmiki byly krecone aparatem cyfrowym z tad taka jakos
  
 
Cytat:
2004-05-09 22:16:09, Rapcio pisze:
Cytat:
2004-05-09 17:30:50, slaweczek pisze:
BRAWO 3 filmik jest najlepszy Ale mam jedno pytanie. Dlaczego zawsze te filmy które robicie są takie niestabilne ?? Co wy , kręcicie po pijaku ? Czy w tej kamerze jest coś takiego jak STEADYSHOT ? Ale filmik jest wypas, choć o wiele za krótki.



slaweczek te filmiki byly krecone aparatem cyfrowym z tad taka jakos



Aha, no to sorry Ale tak nawiasem mówiąc to filmiki, które skleca Zoom zawsze są tak nakręcone, że skacze cały obraz, może operator ma nie pewną ręke, albo nie ma wcześniej wspomnianego przezemnie SteadyShota, lub za bardzo się podnieca filmowanymi samochodami. No to jak to w końcu jest ???
  
 
HA HA HA HA Zaje**ste JUMPY !
@slaweczek
Te materialy z ktorych robie klipy sa z roznych zrodel Btw ciezko jest trzymac prawie 15 kilowa PROFESJONALNA kamere, no i kilkulilowy mikrofon typu "miś" Cos za cos
  
 
Mogliscie go na warsztat wziac i uturbic ( ) a nie po wertepach rozwalac, ladni z was milosnicy motoryzacji
  
 
Uturbiac nie trzeba bylo i tak palil gumy na asfalcie jak sie wrzucalo 2jke.
A jego los byl przesondzony, pzynajmniej raz w ciagu tych parudziesieciu lat mial okazje poczuc sie jak ptak.
  
 
No brawo,bardzo śmieszny filmik,aż się popłakałem ze śmiechu .
Poskaccie sobie Volkswagenikiem T4,łopelm astrą,Ładą Samrą,czy Hondą ciwik,a nie weteranem,za któryego miłośnicy FSO są gotów do poświęceń,poczytajcie o ratowaniu zabytków.
Części nam wypadają z zawiesznie-ale super ,trzeba to oblać,moje odczucia z obejrzenia zdjeć i filmóm:żenujący spektakl,brakuję tylko białych pasków w tle.


Niszczycie fury,za które 15 lat temu dalibyście się pociąc.
Ode mnie:ROTFL

  
 
Cytat:
2004-05-10 22:03:16, Yoshi81 pisze:
Niszczycie fury,za które 15 lat temu dalibyście się pociąc.
Ode mnie:ROTFL


15 lat temu ... dobrze mówisz, teraz już się tylko nadaje na poskakanie po hopach. Ja prywatnie już dwa fioty tak zniszczyłem i wcale tego nieżałuje
  
 
Cytat:
2004-05-10 22:12:22, marreq pisze:
Ja prywatnie już dwa fioty tak zniszczyłem i wcale tego nieżałuje



Szczerze mowiac nie ma sie czym chwalic
  
 
Jest głupotą.
  
 
Cytat:
2004-05-10 22:15:15, Piotrek83 pisze:
Cytat:
2004-05-10 22:12:22, marreq pisze:
Ja prywatnie już dwa fioty tak zniszczyłem i wcale tego nieżałuje



Szczerze mowiac nie ma sie czym chwalic


Jeden siedzi w domu i woli ko#ia wa#ić, a ja wole zrzucic sie na fiata za 100zł i miec naprawde super zabawe, ale cóż jak komuś szkoda fiata to ja nic nie poradze