Auto Servis mgr inż. Krzysztof Tabor - Super Serwis !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto Servis mgr inż. Krzysztof Tabor
ul.Sandomierska 26 Stalowa Wola
(przed firmą Nazar duży widoczny szyld Texaco)
tel: ( 0-15) 844 00 17

Świadczy usługi w ramach mechaniki pojazdowej wszystkich samochodów.
Wykonujemy :
- przeglady sezonowe
- remonty silników
- skrzyń biegów
- zawieszenia.

Ceny konkurencyjne ze zniżkami dla klubowiczów.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19

[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2004-05-08 23:09:15 ]
[ powód edycji: Bo warto !!!! Sprawdzone !! ]
  
 
Hmm dlaczego to jest przyklejone ????
A bo sam poprosiłem o jego utworzenie.
Robiłem głowice w tym zakładzie.
Wszystko profesional - nie jak u pana miekki wał vel Pukalak.
No i ceny - jak kilka lat temu - wiec miłe zaskoczenie.
Bardzo polecam.
  
 
Jakby nie patrzec to moim zdaniem zgle miejsce na cos takiego, tak jakby kazdy wyskakiwal przed orkiertre, bo spodobal mu sie zaklad. Nie robmy zamieszania i wrzucajmy takie rzeczy do odpowiednich miejsc .

P.S. Sorry za bledyk, juwenalia mam ui jestem tyle co po .
  
 
Jak ktos jest warty polecenia i da nam znizke to bedzie przyklejany
  
 
Dokąłdnie a gwarantuje ze jest.
Nei ma takiego czeujkos jak u Miekkiego - ze słyszysz jak robi na szybko i przeklina.
No i kurde najwieksza bolączka w głowicy malca zażegnana.
  
 
Cytat:
2004-05-09 12:11:55, CZUCZU pisze:
Dokąłdnie a gwarantuje ze jest.
Nei ma takiego czeujkos jak u Miekkiego



Czucz ty tez po juwenaliach? , czys z planety wrocil


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2004-05-09 12:19:52 ]
  
 
Rocznica komuni u brata i imienin ystarejo
  
 
Jest post Serwisy - plusy i minusy i jakoœ tam nikt tego nie zamieœcił. Zresztš co za różnica i tak mam swojego mechanika, którego nie mam zamiaru zmieniać.
Siema
  
 
Po ch...u ten zakład.Koleś nawet nie potrafi rozszyfrować numerów z tabliczki znamionowej w aucie trzymając książke w rękach.Przestraszył klientów a później przepraszał bo się pomylił.Gnida.
  
 
Cytat:
2004-05-10 10:53:17, Toom pisze:
Jest post Serwisy - plusy i minusy i jakoœ tam nikt tego nie zamieœcił. Zresztš co za różnica i tak mam swojego mechanika, którego nie mam zamiaru zmieniać.
Siema



zgadzam sie w 1000% !!! sami wymysliliscie kategorie takie jak np. zloty to jak porzadek to porzadek w mordke a jak czuczu robisz reklame to ja tez tak chce oki ??
  
 
Załatw mi 3 kaktusy lub doniczke jajo strusia kameleon - mam pozostałe 4 z kolekcji i mozesz miec reklame
  
 
Cytat:
2004-05-10 21:48:03, CZUCZU pisze:
Załatw mi 3 kaktusy lub doniczke jajo strusia kameleon - mam pozostałe 4 z kolekcji i mozesz miec reklame




kaktus i doniczka jakos przebieduje ale .......... J A A J C O O ..... to jest problem
  
 
Doniczka nosi nazwe jajo strusia.
jest dostepna w 5 odmianach.
łatki czarno białe
łatki niebiesko czarne
łatki zółto zielone
przejscie kolorów - styj japonski.
Kameleon - tego nie mam
Tzn miałem ale sie zbił ...... wrrrrrrrr.jak zarzucisz znizke to masz reklame .
  
 
Cytat:
2004-05-09 11:15:42, Pingu pisze:
Jak ktos jest warty polecenia i da nam znizke to bedzie przyklejany



Adas jak tak to przyklejcie nowy temat znizki, albo wykorzystajcie juz istniejacy, zablokujcie go i wklejejcie systematycznie punkty, warsztaty, miejsca ze znizkami. Same ogloszenia bez komentarzy, pierdol itp. , bo wychodzi niezdrowa konkurencja i jednym slowem bur... , balagan . Niech juz bedzie podstawa do kart czlonkowskich (ktorych nie ma ). pozdrawiam
  
 
Komercja i co tu zrobic
  
 
A juz komercja . Zrobic tak jak mowie i bedzie git i wszyscy zadowoleni bo w jednym miejscu , na rownych prawach i bez promowania .
  
 
Jezeli jakas firma wejdzie z nami w spolprace to wzamian za nizki dostnaie tu reklame na jakis czas tylko tej firmy a puzniej to przneiesiemy do specjalnie utworoznego tematu
  
 
Na razie schodzimy z piedestalu nie bedzie tu wisiec wiecznie. Ale jak widac warto firme polecic.