Nie bojcie sie mowic :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze jest tu wiele osob ktore wogole sie nie wypowiadaja albo rzadko.
A kazda opinia jest wazna. Czasami jak sie mysli ze sie malo wie to i tak mozna cos wiedziec czego nie wie ten co duzo wie.
Czasami mylac sie w jakiejs wiedzy na jakis temat mozna sie duzo nauczyc i poprawic swoje myslenie.
Jestesmy ludzmi i caly czas sie uczymy.
Moze akurat ktos mial cos do powiedzenia na jakis temat, nie mial o tym pojecia ale cos smiesznego przez co wszyscy mogli sie smiac tydzien a nie powiedzial bo nie mial odwagi albo checi, przez to stracilismy kilka minut zycia
Forum jest po to aby spolecznosc KTSW i spolecznosc z pochodzenia ze Stalowej Woli interesujaca sie tym najlepszym na swiecie hobby jakim jest motoryzacji mogla powyminiac poglady i pogadac wiec czekam na wasze moadre i nie madre wypowiedzi
  
 
Dobra to ja cos powiem . Dlugo to w sobie trzymalem ale dzis normalnie kawa na lawe , bez ogrodek, zdebnych tekstow, watlych przemowien, bez urazy , zarazy , zrazy . malarzy, nie owijajac w bawelne, powiem prosto z mostu jak jest, nia zanudzajac nikogo, nastawionego wrogo i wzorowo, nie srajac po gaciach, nie rzezbiac w gownie i bez srania ogniem mowie: Adas nie daruje Ci tego dzwigu, co mi go popsules .
  
 
Heh Dobry topic, i mimo że nie ejst to f.t.pl [tam to trzeba z 10 razy pomyslec zanim sie cos napisze, bo jeszcze cos sie nie spodoba fajfusowi Wombatowi i ban ] to jednak tez nie zawsze tu wszystko od razu pisze. Może teraz sie to zmieni
  
 
Muszę cie Pingu poprzeć bo co wejde na waszą stronę to kilka odob zalogowanych a posty z przed dwuch dni. Po to załozyłem kiedys post "NA KAŻDY TEMAT", choć teraz mam wątpliwości czy mogę tu pisac bo ze stalówki nie jestem ale prawie co tydzień tam jestem a czasami to i kilka razy. Jak kiedys napisałem że będę w stalówce i czy mozna sie gdzieś spotkać to wszyscy mnie olali centralnie normalie ale ja ie z tych ludzi co sie obrażają . Jakoś to przezyłem, ty tez Pingu wielokrotnie jesteś zalogowany a nic nie napiszesz . Ale co ja sie czepiam ja nie ze stalówki i nawet nie powiem z kąd dokładnie
  
 
NIe pamietam twego postu o spotkaniu sie
A czy ja nic nie pisze
  
 
Cytat:
2004-05-09 17:20:16, _Gallus_ pisze:
Dobra to ja cos powiem . Dlugo to w sobie trzymalem ale dzis normalnie kawa na lawe , bez ogrodek, zdebnych tekstow, watlych przemowien, bez urazy , zarazy , zrazy . malarzy, nie owijajac w bawelne, powiem prosto z mostu jak jest, nia zanudzajac nikogo, nastawionego wrogo i wzorowo, nie srajac po gaciach, nie rzezbiac w gownie i bez srania ogniem mowie: Adas nie daruje Ci tego dzwigu, co mi go popsules .



tja ale z ciebie Pinguu ............. normalnie.................... KUNA
  
 
Dzisiejszy wieczór dość obfity w posty, chyba Pingu Twój apel poskutkował
  
 
Cytat:
2004-05-10 21:57:04, Guzol pisze:
Cytat:
2004-05-09 17:20:16, _Gallus_ pisze:
Dobra to ja cos powiem . Dlugo to w sobie trzymalem ale dzis normalnie kawa na lawe , bez ogrodek, zdebnych tekstow, watlych przemowien, bez urazy , zarazy , zrazy . malarzy, nie owijajac w bawelne, powiem prosto z mostu jak jest, nia zanudzajac nikogo, nastawionego wrogo i wzorowo, nie srajac po gaciach, nie rzezbiac w gownie i bez srania ogniem mowie: Adas nie daruje Ci tego dzwigu, co mi go popsules .



tja ale z ciebie Pinguu ............. normalnie.................... KUNA



To bylo w przedszkolu.
Tak to sie nie przyznaje do tego ze sie wtedy znalismy
a jak chodzi o dzwig to sobie nagle przypomina
  
 
Dobra , dobra przyznaje ze znam tego psyholka od przedszkola , wczesniej to byl szok pourazowy ( po tym dzwigu ). Dlugo nie moglem sie otrzasnac, ten dzwig to bylo cos

No , dla swietego spokoju . Fajny watek , czasy pieluch nawet wychodza na jaw .
  
 
mam pytanie
CZY BEDZIE W TYM ROKU ORGANIZOWANY JAKIS ZLOT TAKI JAK BYŁ W ZESZLYM ROKU
tamten ominołem bo nie wiedziełem ale tego nie chce (jesli jakis bedzie)
  
 
Cytat:
2004-05-11 17:13:25, GEOO pisze:
mam pytanie
CZY BEDZIE W TYM ROKU ORGANIZOWANY JAKIS ZLOT TAKI JAK BYŁ W ZESZLYM ROKU
tamten ominołem bo nie wiedziełem ale tego nie chce (jesli jakis bedzie)



To juz wszystklo zalezy od bardzo milego pana wlasciciela Centum
  
 
a czy juz były prowadzone jakies rozmowy z włascicielem centrum
rozumiem ze tu chodzi o udostepnienie całego parkingu??? czy jeszcze o sponsoring???
  
 
No własnie pingu bo tłum sie dopytuje o szczegóły zjechała by sie polska !!!
  
 
A ja chcialem powiedziec ze zapomnialem co mam powiedziec.
A tak serjo to Pingu myslisz cos konkretniej o zlocie?
  
 
Kiedys poznalem tego pana w trakcie przygotowan do poprzedniego zlotu.
A spoko jesli by cos bylo to z koncem wrzesnia
Teraz sa plany na zlocik only KTSW i przyjaciele juz niedlugo
  
 
No zlot to by sie przydal bo juz mnie skreca zeby gdzies sie wybrac.
  
 
Tak normalnie to powiem wam że stwierdzam co następuje: z miast byłego województwa tbg w stalówce jezdzi najwiecej autek moze nie do końca poddanych tuningowi ale powiedzmy o zmienionym wygladzie zewnętrznym. I są to autka różnych marek które nie wyjechały w takim stanie z salonu, a na drugie miejsce to nie wiem nawet które miasto zakwalifikować
  
 
No trudno wogule stwierdzic dokladne miejsce, bo duzo ciekawych i fajnych alt pochodzi z mniejszych miast i miasteczek.

Pingu zlot only 4 KTSW & friends to by sie naprawde przydal, gdzies przy grilku czy ognisku.
Wogule czasem przydalo by sie spotkac gdzies, ruszyc na miasto wieczorkiem bo: forum to zamalo.
  
 
A propo zlotu to tylko sierpien.
We wrzesniu odpada supersprint i lasowiak !!!! Wiec za duzo wrazen lepiej sierpien.
  
 
Cytat:
2004-05-12 20:21:51, CZUCZU pisze:
A propo zlotu to tylko sierpien.
We wrzesniu odpada supersprint i lasowiak !!!! Wiec za duzo wrazen lepiej sierpien.



Sierpien odpada(oram za corrasie za granica), jak cos to pazdziernik.