Nie bojcie sie mowic :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-05-11 23:35:12, _DRACO_ pisze:
Pingu zlot only 4 KTSW & friends to by sie naprawde przydal, gdzies przy grilku czy ognisku.
Wogule czasem przydalo by sie spotkac gdzies, ruszyc na miasto wieczorkiem bo: forum to zamalo.



Popieram
  
 
No przydałoby się cosik takiego.Jakiś grilek.Ale znająć życie to i tak mnie to wszystko ominie.Znowu w czerwcu śmigam za ocean.Więc fajnie by było się spotkać gdzieś.Bo w sumie odkąd przyjechałem w lutym to nie było nawet "spotkania niedzielnego".Jedynie co widziałem pare osób na mieście.
  
 
Wstepnie zlocik KTSW i przyjaciele ustalony w poniedzialek wiecej informacji :0 bo musze sie jeszcze zmowic z paroma osobami i ustawic mejsce na 100%
  
 
no to by bylo super jak bys sie odbyl taki maly zlocik ktsw and friends... tylko moja mala propozycja to taka jakby bylo to przy ognisko i np piwku co prawda nie kierowcy (kierowcy przy ognisku pasazerowie przy piwku ) ale mogloby byc wesolo

pingu jak mozesz to powiedz wstepny termin zeby kazdy mogl juz sie oswajjac z ta mysla zeby soebi czego nie zaplanowal na ten termin
pozdro
  
 
Fajnie by bylo jakby "zlocik" odbyl sie w łikend (bo zakladam ze wlasnie wtedy sie odbedzie) po poludniu bo nie ktorzy wlasnie w łikend do poludnia pracuja/ucza sie
  
 
no ja mysle ze tylko popoludniu
ale to juz pingu niech powie kiedy ... bedziemy starac sie dostosowac do terminu
  
 
Wstepna data to 6 czerwca. Niedziela
  
 
Cytat:
Wstepna data to 6 czerwca. Niedziela


sądzę,że dobra data, byle nie było później bo napewno mnie nie będzie.Co prawda 6.06.2004 to zlot SierraFan w Kraku,no ale już trudno,najwyżej odpuszcze Kraków a pobawie przy kiełbasce
  
 
A ja mam pytanko, na to spotkanie to wjazd mają tylko KTSW-MEMBER czy też KTSW-FAN??
  
 
Cytat:
A ja mam pytanko, na to spotkanie to wjazd mają tylko KTSW-MEMBER czy też KTSW-FAN??



Mysle ze KTSW-FAN tez napewno.
  
 
Cytat:
2004-05-13 21:48:57, JACU626 pisze:
A ja mam pytanko, na to spotkanie to wjazd mają tylko KTSW-MEMBER czy też KTSW-FAN??



Moga wjechac, ale przypominam ze to nie jest impreza harytatywna i darmo maja tylko KTSW, i wszystko jest robione pod KTSW i jak ktos to zaakceptuje to moze sie znami bawic
  
 
no to szykuja sie jakies damochy? znaczy oczywiscie dal ktsw ale co? kielbaski? no chyba ze browar
  
 
ale wracajac do tematu topicu to ponawiam apel Pinga....

widze ze jestescie i to nawet sporo osob a nikt nic nie pisze...wasze opisnie naprawde sa wazne a dzieki niektorym naprawde mozan sie wiele nauczyc.....piszce jak jestescie
  
 
Co ty linku wszyscy przeciez piszą tylko zapominaja wysłać . Starczy tej złośliwości fakt faktem ze ludzi zalogowanych mnostwo ale postów mało ja pzynajmniej dokładam nowe dowcipy.
  
 
Cytat:
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-05-13 21:48:57, JACU626 pisze:
A ja mam pytanko, na to spotkanie to wjazd mają tylko KTSW-MEMBER czy też KTSW-FAN??


--------------------------------------------------------------------------------



Moga wjechac, ale przypominam ze to nie jest impreza harytatywna i darmo maja tylko KTSW, i wszystko jest robione pod KTSW i jak ktos to zaakceptuje to moze sie znami bawic



Cytat:
no to szykuja sie jakies damochy? znaczy oczywiscie dal ktsw ale co? kielbaski? no chyba ze browar



No i mam pytanko, w zasadzie nie jedno więc o wyjasnienie ogólne proszę bo pachnie mi tu jakąś sciemą
  
 
Cytat:
2004-05-16 10:31:50, JACU626 pisze:
Co ty linku wszyscy przeciez piszą tylko zapominaja wysłać . Starczy tej złośliwości fakt faktem ze ludzi zalogowanych mnostwo ale postów mało ja pzynajmniej dokładam nowe dowcipy.



Jacu spoko, Linku nadrabia chyba za 3/4 wszystkich, obczaj ile ma postów dziennie hehe, nic do tego nie ma, ale jak patrze na ostatnie posty to prawie wszędzie widnieje Linku
  
 
no ale chyba to nikomu nie przeszkadza?.....wiecie ze tak powiem jest to sopwodowanem odstresowywaniem sie od szkoly..tuning mnie rozluznia....i wogule...

ale wiecie slaweczek dobrze powiedzial ja odrabiam za 3/4 wszystkich...hehe

pozdro
  
 
Mam prośbe - namalujcie linie startu bo co strit to ostatnio dystans sie mniejszy robił


[ wiadomość edytowana przez: JACU626 dnia 2004-05-16 22:18:01 ]
  
 
no lina bedzie..mama taka nadzije..ale tearz juz napewno bedzie
  
 
Cytat:
2004-05-16 22:19:29, Linku pisze:
mama taka nadzije



Moja mama tez ma taka nadzieje
a tak na serio to ja moge wpasc jak sie zrobi sucho i zrobic porzadna prosta biala linie