126 &motor125

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na poprzednim forum były fotki 126 z silnikiem 125 - czy ktoś wie co dalej w tym temacie?
  
 
Jasne zem ozna wiedziec.
Silnik chodzi lekko podtuningowany itp.
Ale to nie ma racji bytu dlatego tez nie jeździ.
Nei ma łacznika skrzynia silnik wiec lipka ...brakuje wałka sprzegła od Tavri ! I tak stoi - ps nawet jak ruszy to bedzie stawał na dwóch kołach bo jest źle wywazony !!!
  
 
Tawria a nawet dwie stały na szrocie w trześni, a gość jest tańszy od agatówki o 60 %.
  
 
Ma ktos fotki tego gdzies? Nie wroze przyszlosci dla takich rozwiazan, motor to motor , samochod to samochod. Ladna krzywde ktos temu silnikowi zrobil .
  
 
Gdzies na dysku toto mam.
HEHe nei ktoś a najwiekszykiler maluchów - dach owiec
  
 
Fura nieziemska. I na dwoch kolkach by startowala
  
 
Raczej nie przez moc a wage silnika.
W sumei to za jakies 200 - 300 zł mozna zrobic z kazdego kszla auto które stanie na dwóch kołach przy starcie tylko po co ????
Silnik 100 zł wsadzenie w 100-200 zł sie zmiesci ....

Ale ta skrzynai nie wytrzyma zbyt wiele skoro pada przy serii silniku a co dopiero przy 76 iu.
  
 
Wlasnie wygrzebalem filmik z malcem bialym, gdzies na czyms modlinie podobnym z czasem 11.39. Duze czorne felgi. Az dziw jak objezdza porshe 911 Turbo . Wiesz Czu co to i dlaczego ?

EDIT: I jeszcze cos ciekawego znalazlem wlasnie: Poldera palacego gumy na wstecznym. W jaki sposob? Po prostu najzwyczajniej przywiazany z przodu do pobliskiego drzewka . Bo trzeba miec fantazje...


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2004-05-13 06:41:30 ]
  
 
Gallus który bo wiesz porshe to niejeden malec objeżdza

http://126fan.cx.wix.pl/www/swap_1.9.htm

http://126fan.cx.wix.pl/www/dragstery.htm
  
 
Czucz pierwszy link to jakis zolty kolor a nie bialy, takze raczej nie , a drugi sie nie otwiera i naucz sie chlopie wklejac linki bo strasznie duzo roboty z kopiowaniem . Tamten byl bialy !
  
 
gallus ja jetsem w posiadaniu tego filmiku i nie mam go jak wrzucic
ten filmik zajmuje 960kb wiec jak chcesz to moge ci na meila wysłac
  
 
Hmm ten cowidziałes to chyba zwykłe 5,7 w malcu.
10 na cwiartke robi.
  
 
Gallus myśle że o to Ci chodzi:

Jak coś to mam ten filmik zajmuje 7mb
Orginalnie nazywa sie : cm_fiatv911 ,jak by ktoś chciał ściągnąć


[ wiadomość edytowana przez: marreq dnia 2004-05-13 16:41:30 ]
  
 
Cytat:
marreq Wysłany: 2004-05-13 16:40:25

Gallus myśle że o to Ci chodzi:

Jak coś to mam ten filmik zajmuje 7mb
Orginalnie nazywa sie : cm_fiatv911 ,jak by ktoś chciał ściągnąć



nio ja tez jestem jak napisaełem i zajmuje mi 960 a nie 7 mb nie nei ja mam tylko jak raz sam ten maluch jedzie moze TY masz jakies wiekszy
  
 
Nie inaczej to wlasnie ten malec . Mam go u siebie, ale tawersja 7mb moze byc ciekawa bo ja mam tylko ta megowke . Marreq jesli mialbys ochote to wrzuc na gallus@0-700.pl, konto bez ograniczen, ostatnio nawet 500mb przelazlo , takze bez obaw o zwrot . Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2004-05-13 19:30:37 ]
  
 
witojcie jesli chodzi o teego malucha to on jest srebrny, jezdzi w anglii i z fiata 126 to ma jedynie karoserie
BossTaz
Buda's jego brat
  
 
Cytat:
2004-05-13 20:52:50, tomeQ_ pisze:
witojcie jesli chodzi o teego malucha to on jest srebrny, jezdzi w anglii i z fiata 126 to ma jedynie karoserie
BossTaz
Buda's jego brat


edit: w angli maja tez np. szybkie ople..calibry naprzyklad
  
 
Pewnie bedzie zajebiście tak jak zawsze!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2004-05-13 21:43:42, KOZ_A pisze:
Pewnie bedzie zajebiście tak jak zawsze!!!!!!!!



??? A bedzie bedzie, ale gdzie jak?? , pewnie topic z modlitwa sie pomylil . Pozdr
  
 
Cytat:
2004-05-13 19:28:29, _Gallus_ pisze:
Marreq jesli mialbys ochote to wrzuc na gallus@0-700.pl,


Wedle życzenia zaraz bedzie wysłane