Vinyl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmmm jak wam się to podoba

mnie osobiscie czegoś brakuje ale jeszcze nie wiem czego



inne propozycje mile widziane
  
 
kombinuj kombinuj to dobry pomysl....

ten koles jest z Piaseczna i bardzo ladnie mu to wyszlo:
  
 
hehe foteczka z Modlina

jak znacie jakieś stronki fajne Vinylami to prosze o adresiki
  
 
no fajna koles wszystko sam chyba robil, kupile to civic w kiespskim stanie a teraz)) jak chcesz fajne vinyle to wejdz w NFS Underground tam to dopiero sa fajne i do wyboru do koloru
  
 
null


hehe






poszukam jeszcze
  
 
tu jest kilkadziesiąt ciekawych vinylków http://www.modernimage.net/html/motocar.php
  
 
www.standruk.pl troche tego jest

Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2004-05-13 00:34:47 ]

[ wiadomość edytowana przez: Oddi dnia 2004-05-14 12:04:29 ]
  
 
Ladne ale uwazam ze kolor hmmm moze sprobuj z innym.

Poza tym PONY ma kanciasta sylwetke i takowy musi byc VINYL. Na autko kanciastym dziwnie moze wygladac VINYL oplywowy.

Mnie sie przynajmniej tak zdaje, ale wiesz SPEED Twoj Poniacz ty decydujesz
  
 
Cytat:
2004-06-05 13:19:52, paq pisze:

Mnie sie przynajmniej tak zdaje, ale wiesz SPEED Twoj Poniacz ty decydujesz




właśnie

a kolorek ma być granatowy (ciemno niebieski) bo na tych fotkach nie wyszedła taki jak ma być i tak jak Ci pisałem na gg tego typu co Ty chcezz mnie się podobają i napewno takie nie będą tylko coś w tym stylu jak na tych fotkach
  
 
moja pani jak zobaczyła Honde 'Dzika' z tym vinylem czerwonym to sie spytała kto go tak skrzywdził.. ..ale wszystko kwestia gustu. natomiast zakochana jest po prostu w dziełach które robią lakiernicy w Monster Garage.. szczerze powiem że ja chętnie oddałbym swoją fure zeby mi ją pomalowali.. niestety.. w Polsce chyba o takich fachowcach to moge pomarzyć
  
 
tak tak ci z Monster Garage to prawdziwi artyści
  
 
w 90% coś takiego zagości na mojej furce:



parę delikatnych poprawek jest potrzebnych ale mniej więcej tak to ma wyglądać

komplementy i konstruktywna krytyka mile widziane
  
 
No, milo bedzie na takiego poniacza oblookac. Nie jest az tak bardzo agresywny, oki.
Co do krytyki, he he, to moze sie czepiam, ale nadal bym vinylkowi troche bardziej aerodynamiczny ksztalt, ramionka bardziej wygiete pod ksztalt żebra skrzydla, ew. jakias krawedz natarcia z przodu, przed kolkiem, ale to jest takie moje zboczenie podparte wyobraznia, BTW gdzies kolo mnie jezdzi volvo (chyba s60) z podobnym vinylem + żółte wstawki na konturze, calkiem calkiem.