Calibra

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znalazlem w necie takie cudo.
http://calibragroup.pl/forum/viewtopic.php?t=1424&postdays=0&postorder=asc&start=20

Auto wyglada moim zdaniem beznadziejnie. Za duzo nakladek poszerzen i innych cudów. Acha silniki C20ne z gasem.

Podobaj mi sie calibry nadal sylwetka ponadczasowa ale nie takie.

No ale cóz z gustami się nie dyskutuje.Wlascicielowei pewnie sie podoba ....
  
 
Wstyd się pokazywać taką furą na mieście,

to jakiś batmobil chyba.
  
 
Ładna tylko jakieś dystanse by się przydały na koła.........
  
 
Tak strasznie ja spaprac
  
 
facet sie "Startreka" w dzieciństwie chyba naoglądał...

kiedys zastanawiałem sie nad Cali ale Oma ją przebiła bardzo szybko.
lecz nadal mi sie podoba i jeżeli coś by miało być drugie dla Asi jak se z Bestia nie bedzie radzila to tylko Cali.
ale na Rany Chrystusa!! zeby tak skrzywdzić takie piękne Dziecko Opla!!... jednym słowem to przesadził. i już chyba nic wiecej nie da sie tam doczepić. no i jak Omegafan pisze... dystanse jak juz.

pozdrawiam

PS
  
 
nooo - da się coś jeszcze "ulepszyć"... grilla od beemki brakuje do całości

takim nakładem kasy i pracy można by było zrobić coś ładnego ale jak ktoś ma... szkoda gadać

na którejś z fotek stoi przed nią taka czarna (tył tylko widać) i wygląda o niebo lepiej pomimo kuriozalnego skrzydła
  
 
Darti, moje zdanie znasz czarne jest piękne.
Kolega jest z Nowego Dworu Gdanskiego ot cale 50 km od Gdanska. Moze kiedys zobacze tego potwora na zywca.
  
 
"Koszta w sumie nie byly wielkie, bo zbieralem cale ospojlerowanie przez ponad pol roku. W sumie zmiescilem sie na oko w 4 tys. "


I jeszcze za to zapłacił!!!




"Troszke jest wlozone w autko, ale za to jaka frajda jak przejade przez moje miasteczko, wszyscy patrza co to za "bolid"!!! "

HAHAHAHAHAHAHAHA
  
 
... raczej wszyscy patrzą co to za spaprane auto

  
 
Ale wiocha bez kitu... Ciekawe czy ma tez biala czapeczke, wystawia lokiec i najpierw slychac um, umc, umc a potem widac samochod. A ten spojler z tylu.... heheh

Ale moze pacjent ma 19 lat. Wtedy mu sie nie dziwie, bo to taki wiek.
  
 
hehe, właśnie, jak się ma x-naście lat to głupie rzeczy się robi Ja mając chyba z 17 lat sobie do Malucha przyczepiłem "ładną" i "chromowaną" końcówkę na rureczkę wydechową. Końcówka ta średnio chciała się trzymać rureczki i spadywała