Nikt nie jeździ w terenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z niezlego kulubu ktory dzialal troche w terenie, zrobil sie chyba klub internetowy? a forum tez umiera.
  
 
Witam

Daaaaawno nic nie pisałeś .... jeśli gdzieś byłeś i coś robiłeś w terenie i z samochodem napisz , opisz , prześlij Damianowi zdjęcia .... nie każdego stać na jazde w terenie i nie każdy ma na to czas ....
A na forum odpowiadamy każdemu kto o coś pyta więc nie jest tak źle

  
 
hihihi, Jacek, jak to nikt... ja codziennnie zjeżdżam z asfaltu na jakiś parking pod marketem. ty wiesz jakie przeżycia...
btw. chcemy na LKP zorganizowac jakiś wypadzik poza miasto, na jakąś łączkę z grillem. może ktoś siępodłączy, jak tylko zdecydujemy sięna miejsce... chyba że macie jakiś pomysł.
  
 
tak więc Góral zaproponował ... może Jacku bedziesz chętny ?? Boreg się może ogórasem zabierze ?? Będzie okazja poogladac przyrodę może kawałek błotka w stylu kałuży się znajdzie i się pochlapać będzie można

Panowie co Wy na to ??
Góral podaj link do wątku na forum LKP.
  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=48200&c=11&f=22
oczekuję konkretnych propozycji... jakiegoś dobrego parkingu
  
 
Cytat:
2004-05-16 19:01:29, kacper97 pisze:
tak więc Góral zaproponował ... może Jacku bedziesz chętny ?? Boreg się może ogórasem zabierze ?? Będzie okazja poogladac przyrodę może kawałek błotka w stylu kałuży się znajdzie i się pochlapać będzie można

Panowie co Wy na to ??
Góral podaj link do wątku na forum LKP.



Marne szanse, ze wzgledu na absolutny brak czasu w tym miesiacu . Chyba, ze termin przesunie sie na czerwiec....
  
 
spoko narazie rekonesans Góral będzie robił więc pewnie się zejdzie


[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2004-05-17 14:18:04 ]
  
 
Cytat:
2004-05-13 22:27:12, jacekwaw pisze:
z niezlego kulubu ktory dzialal troche w terenie, zrobil sie chyba klub internetowy? a forum tez umiera.



a wlasnie ze ja jezdze co tydzien i robie rekonensansy wszelkich mozliwych okolicznych lasow i gorek, tylko chwalic nie mam sie czym , bo niczego nie niszcze, nigdzie nie mam przygod i w imprezach sie nie integruje

Damian
  
 
Damianie, nie chwal sie tylko rob fotki. My na razie mozemy sobie tylko popatrzec....
  
 
na grila i jazde w terenie zawsze sie pisze. stre miejsca sie znudzily Konstancin lub stara fabryka kolo Legionowa. niepamietam jak ta miejscowosc sie nazywala
  
 
Cytat:
2004-05-13 22:27:12, jacekwaw pisze:
z niezlego kulubu ktory dzialal troche w terenie, zrobil sie chyba klub internetowy? a forum tez umiera.



E tam sympatycy jeżdzą i to jeszcze jak
  
 
jedynie w sympatykach nadzieja i cześć im za to
Może napisz gdzie bywacie ... o ile to nie tajne
  
 
Cytat:
2004-05-18 00:06:56, kacper97 pisze:
jedynie w sympatykach nadzieja i cześć im za to
Może napisz gdzie bywacie ... o ile to nie tajne


szybciej by było gdzie nas nie było

  
 
a są takie miejsca gdzie Was nie było ?? jejku to nieprawdopodobne
  
 
Cytat:
2004-05-18 23:16:38, kacper97 pisze:
a są takie miejsca gdzie Was nie było ?? jejku to nieprawdopodobne





nieliczne
  
 
Witam,
wlasnie wrocilem z malego wypadu w okolice Pustyni Bledowskiej, z kolega Mikolajem.
Same sukcesy
1. Czubatka (jezeli pamietacie to ta gorka z wieza obserwacyjna) zdobyta 4 drogami po kolei od prawej do lewej, o dziwo tylko trzecia z kolei najbardziej eksponowana dopiero w drugim podejsciu, ale za to w asyscie widzow i oklaskow .
2. Wzgorze z Szarym Bunkrem w Chechle zdobyte kilkukrotnie wszelkimi mozliwymi trasami, co nie udalo mi sie jeszcze ani razu (dla tych co pamietaja to ten pagorek gdzie podczas naszego wspolnego wyjazdu widac bylo na samym dole zagrzebanego szerokiego)
3. Przejechalismy "nowa" trasa odcinek Ogrodzieniec-Zawiercie dolinka i mokradlami Przemszy czesciowo. Trasa super, wasko, mokro, male brody, blotko od plytkiego po naprawde glebokie smierdzace dziury.

Zreszta co bede opowiadal... jak czas pozwoli to zdjecia i krotki opis bedzie na stronie
  
 
Cytat:
2004-05-23 23:01:12, Damian21214 pisze:
Zreszta co bede opowiadal... jak czas pozwoli to zdjecia i krotki opis bedzie na stronie


No i gdzie te fotki? Wrzuc dla tych co chca a nie moga....
  
 
mam juz komplet moj i Mikolaja, tylko jakos w domu ostatnio malo bywam , wrzuce pewnie w weekend... i jeszcze raz, zalujcie wszyscy ze macie daleko na Jure ...

Moze nastepny wiekszy wypad zrobimy wieksza ekipa???!!!
Zobowiazuje sie do objechania dobrej trasy (z przyjemnoscia ja objade i bez perspektywy wspolnego wyjazdu )...

Damian
  
 
Cytat:
2004-05-27 11:15:48, Damian21214 pisze:
(...) Moze nastepny wiekszy wypad zrobimy wieksza ekipa???!!!
Zobowiazuje sie do objechania dobrej trasy (z przyjemnoscia ja objade i bez perspektywy wspolnego wyjazdu )...

Damian



Trzymam za słowo i o ile kasa pozwoli stawie się karnie
Jak tylko zamieścisz zdjęcia to daj znać .... bo już wisisz opis Nivy więc musisz sobie wygospodarować choć chwilkę na jedno i drugie
  
 
wrzucilem w koncu zdjecia z naszego ostatniego pustynno bagiennego wyjazdu na strone, z opisem troche zaczekam

Damian