Ocena aut na zlotowym konkursie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Racja - nie jest to tanie- ale myslę ,że i tak w pestpektywi paru nastepny lat nie ma innej alternatywy zostanie może nawet nie kiladziesiąt , ale kilka lub kilaknaście aut , którymi będzie można spokojnie pojechać na rajd oldtimerów lub zwykły zlot imprezę.
Natomiast możan zacząc już teraz zajmować sięwłasnie wtym kierunku naszymi samochodami-bo założenie tabliczki pod rejestrację czy przyklejenie naklejki na pewno samochodowi nie pomoże.A nadmiar takich dodatk ów jest dla mnie zbyteczny i śmieszny
Acha - niestety tak się składa ,że to własnie ludzie z prowinchji potrafią dostrzec szybciej i trfniej co naprad ma wartość...Ma tego doskonałe przykłady w Krakowie- też prowincji
Paweł
  
 
doskonale to ujales: nadmiar dodatkow jest smieszny DLA CIEBIE. I wierz mi Pawle, ze nuikt Cie niepotepi za to, ze nie masz podkladki. ALe tez nie potepiaj tych, co podkladki chca miec. zyj i pozwol zyc innym. jestem w klubie tak samo dlugo jak Ty i zwykle podzielalem Twoja wizje klubu. Ale w kwestii gadzetow z Toba sie nie zgodze. Jest nas dosc duzo, kazdy potrzebuje czegos innego. Jestem za tym, aby stworzyc PAKIET gadzetow, aby kazdy mial cos dla siebie (powtarzam sie po raz kolejny). Moze niedlugo ktos wpadnie na gadzet, ktory tylko Tobie sie spodoba.... Przeciez nie ma obowiazku kupowania kazdej rzeczy z logo.