Rezerwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Tydzien temu kupilem mojego poniaka i ciekawy jestem ile litrow jest na rezerwie. Moze ktos wyliczal tez ile litrow przypada na jedna kreske na wskazniku zuzycia paliwa. Mam Pony 1,5 gaznik 92 r
  
 
Witam. Rezerwa u mnie to ok 8 litrów.Na kreski nie patrz . Lejesz do pełna , przejeżdżasz 100 km . Lekki skok w dół. Cieszysz się ,że mało pali .Nie wierzysz własnym oczom. Tylko tyle. Raptem szybko opada w dół. Tak przynajmniej jest u mnie. Jednego jestem tylko pewien . Połowa to połowa.
  
 
Sorry za drugi post. Jeśli to nie tajemnica , ile terz chodzi ten rocznik ? Ja mam 91 . W zeszłym maju dałem 7200.
  
 
Cytat:
2004-05-23 19:48:47, Marek-B pisze:
Sorry za drugi post.



W swoich postach masz opcje edycja, bo tak to forum bedzie sie zasmiecac i speedmaster i doogas beda musieli edytowac
  
 
Dalem za ten egzemplarz 5500, ale to w zasadzie dlatego ze blacha jest w kiepskim stanie. Tylni prawy blotnik jest mocno zjedzony, gdzieniegdzie na progach od spodu, na drzwiach od srodka i nad przednia szyba. Poza tym zderzaki sa poobcierane na kazdym rogu lekko. W zasadzie do zrobienia, ale najwazniejsze w tym samochodzie to to ze jest serwisowany od nowosci co 10 tys i silniczek ma ok. Drobne wypryski zrobie sobie sam. Mam tez problem z wskaznikiem temperatury silnika, bo tylko troszke sie unosi. Czyzby czujnik byl padniety? Nie wiem jak mozna to sprawdzic, chociaz przypuszczam ze nic innego byc nie moze. Kiedys moi rodzice mieli takiego poniaka i pamietam ze tez czujnik byl wymieniany.

Pozdrawiam
  
 
sprawdź termostat, bo być może go nie ma lub jest otwarty cały czas
  
 
po 1) gratuluję zakupu;

po 2) rudy na naszych furach to normalka ;(;

po 3) u mnie wskaźnik wachy powoli schodzi od góry do połowy, a późńiej opada jak głupi ;

po 4) Dawciol ma racje dbajcie o swoich modów
  
 
U mie czujnik temperatury podnosi sie do 1/3 i tak zostaje. Sprawdzałem termostat . Odwiera i zamyka przy odpowiedniej temperaturze . czyli tak ma byc. Wiatrak włącz się gdy na strzałka wskaźniku jest w 2/3.
  
 
u mnie przed modyfikacjami nie przekraczał 1/4 wskaźnika a teraz (tylko jak stoję w korkach) to podnosi się do 2/3 i wtedy wiatraczek się włancza wg. wszystko jest OK
  
 
Musze sprawdzic ten czujnik, bo nie sadze zeby podczas ok 5 godzinnej jazdy z Gdanska do Lodzi po zakupie, temperatura nie powinna skoczyc na wskazniku wyzej niz o 1/4. Swoja droga dodalem do profilu zdjecia mojego samochodu, zapraszam do zerkniecia w chwili wolnej.
Pozdrawiam
  
 
Czesc
Ja mam w swoim Accencie tak ze wskazowka podniesie sie tak na 1/3 miedzy takie dwie kropeczki zaznaczone i juz dalej sie podnosi chocbym niewiem ile stal w korku, ale nie jezdze sportowo tylko zastanawiam sie nad tym czy wogole to wszstko dziala bo mam to auto od wrzesnia 2003 i jeszcze nie slyszalem ani nie widzialem zeby wiatrak pracowal. Pewnie w lecie sie o tym przekonam Jak mozna sparwdzic sam wiatrak czy wogole dziala?
Pozdrawiam
  
 
najlepiej jak po dłuższej jeździe pojeździsz powoli na pierwszym i wstecznym biegu, lub postoisz poprostu w miejscu z włączonym silnikiem. Wtedy mi się włancza - w korku ciężko go wyczaić bo nie słychać go aż tak bardzo.