Imielin Rally

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam na rajd do Imielina ja jadę ze względu na to że mój znajomy(Paweł Kopacz) będzie jechał więć 3majcie mocno kciuki...To co prawda kaszel(f 126p) a nie elitarna ładzianka ale za to potwór ma ok 5o km a kierowca bombowca jest szatan...ciekawe czy objechałby lancery 3majcie kciuki ... K O P I G O ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  
 
No i prosze .....
Akurat jak wyjezdzam z rodzinnych stron to siem impreza w okolicach szykuje
A tak przejechalbym 10 kilometrow i juz na miejscu

A tak a propos -kiedy ten rajd?
  
 
Cytat:
za to potwór ma ok 5o km a kierowca bombowca jest szatan...


No no niezle Mam tylko nadzieje, ze kierowca realizuje sie na trasach rajdowych
  
 
o wynikach możecie się dowiedzieć np z Cieszyńskiej barburki 2003 niestety nie dojechał do mety z powodu awarii chyba alternatora czy coś ale sprawdźcie wyniki z poszczególnych oesów i popatrzcie jakie fury objechał Ja jadę jakoś rano w sobotę bo jutro albo po jutrze będę znał trasę(najciekawsze miejsca)bo mam wtyki w Kopi Rally Team kibicujcie... kaszel rulez
  
 
wiem że to nie do końca klubowe spotkanie ale zapraszam na rajd w Imielinie i polecam kibicowanie Pawłowi Kopaczowi (Kopi) napisałem już post na forum klub ale nie wszyscy tam może wchodzą... rajd zaczyna się 5 w sobote i jest to eliminacja PZM Kopi zsówa 126p ale ojeżdża dużo mocniejsze fury polecam przyjrzenie się temu zawodnikowi
  
 
wszyscy tam wchodzą... wszyscy klubowicze.
  
 
A ja będe kibicował Tomkowi Cecotowi, bo jedzie Fiatem 131 Abarth w klasie A7
  
 
Paweł Kopacz ostatecznie zajoł 50 miejsce nie jest to porażająca pozycja ale nie było nikogo porownywalnego a jak chodzi o atrakcyjnością to pobił wszystkich...Największe owacje zbierał oczywiście kto?! PAWEŁ KOPACZ(i to na stojąco )sqadał się w zakrenty z prendkościami zbliżonymi do prendkości dźwięq


KOPI GO !!!!
  
 
Góral sory jeśli zaczołem bruździć zostawiając posta w spotkaniach klubowych ale chciałem żeby ja najwięcej osób się dowiedziało o rajdzie Pozdrawiam ERWY
  
 
Kiedy to jest?