Nie długo będe miał Omegę :-))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Kurde! tak czekam i czekam i się doczekać nie mogę! podobno jutro mam odebrać swoją Omesie od lakiernika -lakierowanko bez dachu(lakier w max stanie) do tego lusterka, zderzaki z jakimś podkładem-wypełniaczem, i listwy... ciekaw jestem jak to będzie wyglądać... ?? miałem robić maskę BadLook i gładką klapę, poszerzać nadkola itp... ale po rozebraniu okazało się że progi, podłużnice, nadkola wew/zew, podłoga jest do wymiany więc ...

Ma ktoś jakiś patent na zaślepkę do radia? magnesy itp? bo mam super radio CD JVC KD-SH55R i troszeczke sie o nie pekam...

ale sie pochwaliłem ...
  
 
Witam,

widze, że jeszcze tylko moja Bestia na wiosne ma kupe roboty z nadkolami, progami i podlogą ale do tego musi być "bad look", brak listew z boku i tylnych klamek Niestety wiąże się to z malowaniem całości bardzo obawiam się kosztów tego przedsięwzięcia... jeśli możecie to dajcie mi znać ile to kosztuje mniej więcej... jak się ostatnio dowiadywałem to za wstawienie reparaturek tylnych błotników i konserwację spodu zawołali 500zł bez lakierki!!! za "bad looka" chcą ok.250zł (bez lakierki) płakać się chce i to były ceny dla znajomego!!! masakra... pozdr.
  
 
No u mnie to wyszło tak:

reperaturki wewnętrzne 80,00 zł
reperaturki zewnętrzne 112,00 zł
progi 138,00 zł
konserwacja podwozia 38,00 zł
konserwacja profili 60,00 zł
robocizna blacharki 1 470,00 zł
w to była wliczona podłoga, podłużnice, łatki na około-szczególnie tył pod zderzakiem, łatki w komorze silnika, łatki w bagażniku.
A lakiernik zawołał 2500zł za lakierowanie bez dachu+zderzaki, listwy, lusterka i inne plastiki, komora silnika, komora bagażnika ...

ciekaw jestem jak będzie wyglądać jak wróci ...