FIAT125p JAMNIK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Dowiedziałem się że do muzeum wpłynęła propozycja sprzedania FIATA 125p przedłużanego.
Byłaby to super sprawa gdyż jeszcze zadne muzeum w Polsce nie ma Jamnika na stanie
Dyrektor Jasiuk powiedział mi dziś o tym i poprosił żebym się tym zainteresował i sprawdził autentyczność tego pojazdu. Więc pewnie niebawem szykuje sie wyjazd gdzieś......
Jeszcze nie niewiem gdzie
Czy ktoś wie coś o Jamniku do sprzedania??
Na forum nie widziałem ogłoszenia!!
Będę informował o tej sprawie jak tylko będę wiedział więcej szczegółów.
Pozdrawiam
  
 
Może to ten z Rumi
  
 
Jest ten z rumii (ze stacji beznynowej ) i jeszcze jeden cabrio tylko gdzie to bylo mam gdzies fotki kumple go przylukali - troche przerobiony

pozdr
  
 
O pracownik mzueum,Startopolonez .
Patrzice jakie szychy mamy w klubie .
Więc witam na FSO AK .
Co do jamnika kumpel mi mówił,że kiedys atkiego niebiskiego widział,jutro postaram się poznać szczegóły .
A Lo0ng w muzeum i klubie to by było coś .
  
 
Cytat:
2004-06-03 22:44:49, thaniel pisze:
i jeszcze jeden cabrio tylko gdzie to bylo mam gdzies fotki kumple go przylukali - troche przerobiony


Thanielku - TUTAJ

krzysiek-stratos - jeżeli to ten z Rumii to już teraz zapraszam do 3miasta na rekonesans

  
 
O no widzisz GDA dobrze pamietalem ze juz go wam pokazywalem

pozdr
  
 
Ja chcę takiego!
  
 
Może facet zmienił zdanie ale ten z Rumi był nie do kupienia
  
 
Dzięki za zaproszenie
napewno skorzystam. jeżeli bedzie tam FIAT o ktorym piszesz to dam znac.
ja wiem że jest jeszcze tak jamnik gdzieś w okolicach Pruszkowa
kilka razy widziałem pomarańczowego z dachem ale jak byłem mały i nie interesowałem się polską motoryzacjią.
A teraz palnuję wraz z kolegą Marcinem zrobic sobie takego jamnika. Mamy kilka 125tek do pocięicia może coś z tego wyjdzie.
Dowiedziałem sie już jak był wzmocniony taki Fiat i jakie są potrzebne modernizacje żeby jeżdził.
Ale to dopiero po sesji
  
 
Ja się postaram cos o tym niesbieskim dowiedzieć.
  
 
Ja jutro do muzeum lece sie wypytac dyrektora o szczegóły.
  
 
W Ciechanowie też jeden jeździ -biały.
Perek nawet gościa pytał - ale sprzęt nie do sprzedania.
Gościu nim zarabia -tzn. wozi do ślubu.
nie mam pojęcia czy to oryginał.
  
 
A ja wiem ze w Oswiecimiu byl kiedys czarny jamniczek po calkowitej odbudowie chiba w 92 roczku.
  
 
hej krzychu, daj znac gdzie i kiedy bedziesz jechal po jamnika, sadze ze WGU tez sie z Tobą przejedzie
  
 
Kiedyś jadąc z rodzicami nad morze, widziałem na stacji benzynowej ładnego, brązowego jamnika
  
 
Chodzi mi oczywiście o samochód ...
  
 
Cytat:
2004-06-04 21:45:26, -Wilu- pisze:
Kiedyś jadąc z rodzicami nad morze, widziałem na stacji benzynowej ładnego, brązowego jamnika


Ja też takiego widziałem - w Dziwnówku...
  
 
Kiedys ehh jak bylem maly to no ursynowie gdzie mieszkalem a wlasciwie na natolinie stal Jamnik bialy ze czlowiek taki gupi byl i nie kombinowal wtedy ehh

pozdr
  
 
JUŻ WIEM FIAT JAMNIK JEST Z BYDGOSZCZY.
UWAGA W WERSJI KOMBI.
NIEOFICJALNIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE WŁAŚCICIEL CHCE ZA NIEGO 18000 ZŁ. TROCHĘ DUŻO.
ALE "jest szansa. jesli komisja zakupow to uzna.. to moze dolozy cos a i moze sponsora by sie poszukalo.. zeby auto jezdzilo i bylo tez reklama. tak dyrektor Jasiuk powiedzial"
SZUKAŁEM I ZNALAZŁEM W SIECI
WŁAŚCICIELEM JAMNIKA W BYDGOSZCZY JEST/BYŁ Rajmund Wróblewski A TU ZDJĘCIE TEGO JAMNIKA



PRZY OCENIE ORGINALNOŚCI TEGO POJAZDU BĘDZIE BRAŁ UDZIAŁ DR WŁODZIMIERZ SEL, MOŻE I JA POJADE(PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ PRÓBOWAŁ)
POZDRAWIAM
  
 
ZAPOMNIAŁEM NIE WIEM JAK TERAZ WYGLĄDA TEN JAMNIK BO NIE WIEM Z KTOREGO ROKU JEST TO ZDJECIE