Witam ! I pytanko...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak dobrze pójdzie sprawa w sądzie dostanie mi się w spadku Yarisek 1.3 praktycznie goły nawet bez CZ z przebiegiem 3,5k
Więc będę musiał dokonać wyboru co zostawić dla siebie: Astrę II `98 nieźle wyposażoną czy Toyotę nową prawie ale gołą...

Ma ktoś jakieś dane na temat tej jednostki i jej przeróbek ?
Chodzi mi o modyfikacje typu zmiana kolektora, ewentualnie chipa czy jakieś korekty głowicy-ale interesią mnie tylko potwierdzone wykresikiem... Warto wogóle coś modyfikowac ?
Jedyne co znalazłem to wykresik z chipkiem dla 1.0 : http://www.vtech.pl/yaris10vvti.gif
A macie wykresik serii Yariska 1.3 ?

Tak nawet nienajgorzej "Toto" jeździ w porównaniu z moim Astrą 1.6 16v na gaziku(no może pomijając zawiechę)... Szkoda tylko że Yarisek z tym wyposażeniem jest i tak ciutkę ciężki. Jak sobie przypomnę mojego Trabika 1.3 to Yaris może się z nim równać tylko na "końcu" obrotów...
  
 
stary bogaty niemiec czy, mlody goly japoniec/francuz Widaomo ze wspomagania dorabial nie bedziesz ale szyby, zamek i takie pierdoly dorzucic mozesz... no i astra Ci sie kiedys zacznie sypac a yarek i to po takim przebiegu to nie predko...
  
 
a ja dodam od siebie że yarisek 1.3 nie pozostawia złudzeń astrze II sedan 1.6 16v na 400m ... zapytaj się kolegi- wwtcka