Witamy... POZNAJMY SIĘ! - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sie witam

jeżdże 406 2.0 hdi 110 km z 2003 roku, autko spisuje sie okey, oprocz peknietej szyby ktora wlasnie jade za kilka dni wymienic i klimatyzacji gdzie zaden mechanik nie moze dojsc do ladu z kompresorem.

pozdrawiam peugeot'owców

  
 
witaj!
a powiesz cos o silniczku jak to sie sprawuje? Prawda to ze sie psuje? jakie spalanie?
pochwal sie na fotce swoja 406
  
 
Cytat:
2005-10-20 10:22:38, Focus pisze:
witaj! a powiesz cos o silniczku jak to sie sprawuje? Prawda to ze sie psuje? jakie spalanie? pochwal sie na fotce swoja 406



Fotke zrobie to wrzuce, ale wyglada jak kazdy inny 406 po liftingu i jest granatowy wiec moze jakas z netu pokaze (co za roznica hehe)

autko ma przejchane prawie 90tys i nic sie jeszcze nie popsulo w silniku (bo o klimie to juz wspominalem) wiec chyba nie prawda z ta awaryjnoscia, ale moze kwestia egzemplarza.

spalanie .. hmmm. zalezy od nogi , skrajne wartosci to 5,3 jadac 90 po trasie (ale to tylko z ciekawosci sie zmusilem hehe) , jak ostro lece to ponad 8 (wydaje mi sie ze to i tak malo jak na mój styl jazdy). srednio licze spalanie miedzy 6,8 a 7,4...
mysle ze jak na takie duze auto z niezlymi osiagami to spalanie jest bardzo okey.
co do osiagow, wczesniej duzo jezdzilem 406 przed liftingiem z 2.0 16v (136 km) no i oczywiscie kopa to mialo ze startu duzo lepszego i maksymalna tez wyzsza , ale jezeli chodzi o elastycznosc na trasie przy najczesciej uzywanych predkosciach (czyli zakres od 90 do 150 ) to benzyna po prostu nie ma szans bez redukcji do 3jki. Dislem jezdzi sie prawie jak automatem - wrzucasz 5tke i przez cala trase prawie nie trzeba zmieniac biegow.
  
 
tak sie pytam bo tate namawiam na wlasnie taka 406, ale troche sie boimi bo krzycza ze hdi sie sypie...
  
 
Cytat:
2005-10-20 13:18:04, Focus pisze:
tak sie pytam bo tate namawiam na wlasnie taka 406, ale troche sie boimi bo krzycza ze hdi sie sypie...



szczerze to pierwsze słysze ... raczej zawsze chwalono diesle peugeota
ale moze cos w tym jest.
  
 
chwalono zawsze 1.9D ten co montuja np w partnerze. Ten bez turbiny. i sie przekonalem ze to jest nie do zajezdzenia. Tylko nie wiem jak z hdi


JA POWIEM TYLKO JEDNO:

CZUJCIE SIE OCHRZANIENI
zalozcie osobny watek na tego diesla.... jak chcecie.
[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-10-20 23:55:33 ]
[ powód edycji: upomnienie ]

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-10-20 23:57:43 ]
  
 
adasko to marakaptan dac mu łopatke w łape i juz naduzywa władzy do kopaniadołków
a o jedno kołowcach zapomniał....
  
 
Witam wszystkich :!: Jestem tu nowy, niektorzy wiedzą skad się wziąłem Pozdrawiam i życzę miłego pisania
  
 
witaj!
Ale proponuje zmienic avatar, to nie jest forum sportowe i nie ktorych moze draznic logo widzewa...
  
 
Już chyba nawet wiem kogo . Skoro tak to "zawadza" nie ma problemu. Na każdym forum mam taki i nikt jeszcze nic nie miał do niego , ale sie robi
Nie wiem dlaczego moja pierwsza wiadomość pokazała sie dwa razy dziwne...
Jeszcze raz WITAM :!:
  
 
juz nie ma drugiego
Spoko misiek widzew bedzie kiedys (powtarzam kiedys) jeszcze gral w pierwszej lidze, zyj nadzieja
  
 
Szczerze mówiąc (pisząc) to nie robi to dla mnie kolosalnej różnicy czy będzie czy nie, bo polska piłka nożna już dawno zeszła na psy przez co nie ma już na co popatrzec. Avatar taki dałem z przyzwyczajenia. Co do Widzewa, to moze i wejdzie kiedys do pierwszej ligi - jako kibic powiem nawet ze musi wejsc. Ale niech sie dzieje co chce...i tak nie ogladam meczy ani na zywo ani w TV. Wole uslyszec jak sie spisala moja druzyna w radiu jadac rano autkiem
  
 

Pierwsza 309-ka nan naszym forum
  
 
co do 309... Moj znajomy proponowal mi 309 z silnikiem 1,9d... Czerwony. Ale ze ten samochod mi sie wybitnie nie podoba to zrezygnowalem
  
 
Witam :!: I powiadam, że 309 jest dla mnie jednym z ładniejszych aut tamtych lat (1991) i teraz tez bardzo go lubie, a są gusta i guściki...Pozdrówki
  
 
z 309 najbardziej podobala mi sie zawsze tyna szyba....ale generalnie wole wieksze auta. Rodzice ujezdzaja 306, czyli bezposreniego nastepce 309 i jakos mnie to autko uwiera.....
  
 
Pozwolę sobie jeszcze wtrącic słówko niezgodne z tematem postu, ale nie wiecie - 309 to moje pierwsze autko, wiec mysle ze jak na poczatek to nie zaczynam zle ...
Code:
  

  
 
Witam i ja. Jeżdżę Peugeotem 406 kombi, 2000ccm benzyna/gaz. Jestem bardzo zadowolona, bo ma duży bagażnik i ogólnie to duże auto. Czuję się w nim dobrze i bezpiecznie. Mam go od lipca 2005, przejechałam nim już około 10000km. Wczoraj mi padł akumulator i dzięki temu znalazłam to forum
Będę się tu pojawiać w miarę możliwości (jak mi córeczka pozwoli). Pozdrawiam wszystkich.
  
 
zapraszamy i witamy!
  
 
witam po dluzszej nie obecnosci... Zlosliwosc rzeczy martwych tzn komputera...