Witamy... POZNAJMY SIĘ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
swego czasu jezdzilem pugiem 205 GTi... Ale niestety rozbil sie
  
 
No coz to i ja sie tutaj dopisze Witam pugowcow...pozdrawiam liste dyskusyjna. Przesiadlem sie z...hmmm Corsy 1,4 97r. na 605 94r. 2,1 bez TD.... Nie zaluje


Zapraszam do mnie: www.mafia.z.pl
  
 
Skoro tak, to ja też się przedstawię. Jestem Krzysiek, od około roku posiadam wiśniowe 406 1.8 16v, które przede mną przez 7/8 lat ostro eksploatował mój ojciec. Ponieważ nie opłacało się sprzedawać takiego dobrego samochodu za bezcen dał go mi... i dobrze, bo bardzo mi się zawsze ten samochód podobał. Przedtem eksploatowałem wysokoprążny zabytek niemieckiej motoryzacji- audi 100 typ 43 z '78+ przeszczepiony silnik 5cylinder5bieg2litry z "cygara" '86. Gdyby nie bardzo dokuczliwa korozja elementów bezpośrednio wpływających na bezpieczeństwo nadal bym go posiadał bo dobrze jeżdził i orginalnie wyglądał (naprawdę mało takich ocalało) ale nieopłacalne było nieustanne spawanie i malowanie. A teraz o sobie- Mam 25 lat, kończę studia(w tej chwili robię dyplom). Interesuję się motoryzacją- szczególnie zabytkową i sportową. Marzę o kolekcji zabytkowych samochodów (nie tylko peugeot...)
  
 
Witamy na pokladzie! A moze to Ty dzisiaj stales obok mnie na parkingu dolnym w Auchan? Wisniowa 406 na legionowskich blachach
  
 
Raczej nie ja bo nie bylem dziś na zakupach... Ja mam jeszcze stare blachy WFU 55.. (więc teraz będziecie mogli mnie poznać na ulicach
  
 
No ta co stala mial WL 11 cos tam... Ja tez mam inne nic na fotach, teraz zaczynaja sie na WJ 38 itd
  
 
Witam w szystkich ze świętokrzyskiego:
  
 
witam witam
  
 
Witam serdecznie wszystkich!
Jestem baaaardzo nowym użytkownikiem autka z pod znaku lwa
Jest to 206-ka 1,4 Mistral z 2004 roku, jednocześnie moje pierwsze auto z klimą :}
Nigdy dotąd nie jeżdziłem żadnym francuskim autem, więc jestem ciekawy, jak mi się będzie jeździło....
Obecnie jeszcze przez kilka tygodni będę miał swoje dotychczasowe autko - Lanosa 1,6 106KM. Bardzo się do niego przywiązałem, bo to naprawdę fajny samochód z mocnym silnikiem. Teraz przejmie go mój brat, a ja rozpocznę przygodę z Peugeotem.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i opinie klubowiczów, na pewno będę częstym gościem forum.
Pozdrawiam serdecznie.

P.S.
Na swoim lanosie mam nalepkę klubową - znak rozpoznawczy uczestników formu lanosa.
Czy tutaj również stosuje się takie znaczki?

Pozdrawiam
  
 
sie stosuje oczywiscie. Wejdz na strone klubu tam wszystkiego sie doczytasz Jesli czegos nie bedziesz wiedzial to pytaj albo tutaj albo na liscie dyskusyjnej
Milego uzytkowania! Jesli mozesz uzupelnij profil o jakies fotki swojego lwiatka
  
 
I ja witam wszystkich, trochę mnie tu nie było, ale postaram się jak najszybciej odrobić zaległości

Mam na imię Paweł i obecnie mieszkam w Ełku - więcej w profilu.

Pozdrowienia
  
 
No witam Pana drugiego moda. Milo mi poznac, Michal jestem
  
 
Witam wszystkich Panów .. od niedawna posadam peugeota 305 wczesniej... nie mam az takej wiedz na temat samochodow tak jak Wy ale z wielka checia bede tutaj wpadac i czytac co tam piszecie... U mnie w domu od zawsze sa peugeoty pierwszy byl 404 piekna cos. teraz mamy juz 306, 106 i mojego nieszczesliwego 305.. Pozdrawiam
  
 
106, dobry wybor witamy i zapraszamy nie tylko do czytania ale i pisania. No i o jakies fotki Twoich lwiatek
  
 
Witam
ja nie mam Peugeota,ale autka są git-szczegolnie 406,wiec od czasu do czasu coś tu skrobnę

Adaś-macie moze statusy sympatyków? jeśli tak to ja poproszę

pozdrawiam
Grzesiek
  
 
Cytat:
2005-03-30 23:49:49, Grzesiek pisze:
Witam ja nie mam Peugeota,ale autka są git



za takie wyznanie - masz przyjaciela
az specjanie stworzylem ten status.


Cytat:
2005-03-30 23:49:49, Grzesiek pisze:
Witam ja nie mam Peugeota


nikt nie jest poza tym doskonaly i wszystko da sie naprawic

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-03-31 09:30:15 ]
  
 
dziękuję bardzo
  
 
No no no umiesz sie podlizac na poczatek
Witamy na pokladzie!
  
 
Chciałem powitać wszystkich! Lubię lwie samochodziki. W ogóle lubię to forum. Ma swietnego moderatora!
  
 
Witam ziomów!
Krzysiek z Kozienic (mazowieckie) jestem. Uwielbiam FSO ale jeżdzę (no dobra nie ja ). granatowym Peugeotem 206 (3d) mistral tyle że 1.1,bo zabrakło wtedy w Kielcach 1.4 Tak samo jest to moje pierwsze autko z klimą.

Pozdrawiam mojego wujka z Rita Motors w Kielcach który powinien to czytać i wszystkich z forum Peugeot-a.