Kupię / Sprzedam / Zamienię

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam czesci z rozbiórki fiata 127 mk3 oraz dywany i tylne boki kolor jasniutki brąz do fiata 127 mk1 lub zamienie na coś do mk2 Top
  
 
To ja się dołączę ! Niech ktoś najpierw mi poradzi, a potem nawet ułatwi zakup, jakichkolwiek zegarów do Fiata 127 mk2, które będą wyglądały jak zegary w samochodzie, a nie na wahadłowcu kosmicznym
  
 
witam,
proponuje Ci zegary z MK3 (chyba pasuja->niech sie ktos wypowie)
mam na zbyciu -predkosciomierz obok zegarek,
  
 
Musisz zmienic cala deche,zeby podeszlo od mk3,w Luboniu kolo Poznania jest taka na szrocie za grosze.
  
 
tak mufaz masz race ja posiadam całe 127mk3 w czesciach wiec rzeczywisćie aby włożyc zegary od mk3 musi być też decha od mk3




POzdrawiam - Piotrek
  
 
ja mam do sprzedania egary od mk2
  
 
a ja kupilem swoje 127 wlasnie w luboniu....
stalo na terenie firmy kom-lub zajmujacej sie smieciami mufaz wiesz gdzie to jest???
  
 
a,,, macie może tylną półkę z mocowaniami do mk2,mk3??????pomóżcie ,niemoge tego nigdzie znaleźć,,,,,,tomekbieron@wp.pl
  
 
a moze macie prawy klosz do Mk1 migacz+postój ???przód
  
 
acha i potrzebuje jeszcze poduszke miedzy slinikiem a skrzynia to dolna z ta duza łapa mowa oczywicie do 903cm
  
 
Cytat:
2004-06-14 14:23:25, Hudy05 pisze:
a moze macie prawy klosz do Mk1 migacz+postój ???przód



Ja mam...nawet 2 komplety!
  
 
W Luboniu to jest fullllll petardacyjnych 127,wiem gdzie to jest ale tam widzialem 127 jasno niebieski kolorek w metaliku.Jezeli chodzi tobie o 127 ze zdjec u ciebie w profilu to widzialem raz bialego 127 jak przelatywal przez Poznan-ale musial miec cos z tlumikiem-no mial mega penerska gaduche-normalnie skowyt!!!!


Cytat:
2004-06-13 17:12:43, el_comendanto pisze:
a ja kupilem swoje 127 wlasnie w luboniu....
stalo na terenie firmy kom-lub zajmujacej sie smieciami mufaz wiesz gdzie to jest???




  
 
Kupie nakladke na prog od uno turbo.
  
 
wydaje mi sie ze targowanie i wymienianie doswiadczen w KUPIE /SPRZEDAM załatwijcie na PRV...bo juz sie bałagan zrobił w tym temacie!
  
 
Kupie spojlerek taki gumowy do 3p na tylna klape.
  
 
Szukam silnika 1300 + papiery i zawiecha miło widziana bo 900 się kiedyś przekręci tel 607-601-036 życzę miłego zwijania asfaltu.
  
 
KUPIĘ obrotomierz od DF-a. Sprawną zwykłą Merę-Lumel.

GG 4490117

M.
  
 
Kupie bude do 127 mk2 moze być zgnita podłoga i progi byle by reszta była w miare najlepiej goła bude albo całe całe auto moze być bez papierów


pozdrawiam Piotrek





  
 
z checia kupie na chodzie mkII 1050 oczywiscie bo muj fiacior juz niezyje...
  
 
KUPIE DO LAMUCHA 126P felgi poszerzane, starego typu na duzy rozstaw srub z obcietym ryjkiem....czy ktos z Was zna miejsce obytu takowych?????
pozdro
wujek el_
[0888]075999
albo priv