Kupię / Sprzedam / Zamienię - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam przednie nowe, lewe nadkole z kielichem Mcpersona do Mk1. Cena 150złinfo na priv
  
 
Sprzedam literaturę do 127-mki. Cross@interia.pl
  
 
Kupię kompletny silnik ze skrzynią do 1300 D Mk II lub Mk III.

[ wiadomość edytowana przez: Yaninnya dnia 2004-11-05 18:27:18 ]
  
 
Witam
Mam do sprzedania instrukcję/książkę obsługi do Fiata 127 wydanie 1977 wydawnictwo WKŁ
...poza okładnką (stan dobry) reszta stan bdb z małym minusikiem...
Sprzedam za 30 zł (do małej negocjacji)
kontakt na priv
  
 
Sprzedam pas przedni z laminartu do 127 mk1, ewentualnie zamienie za prawy blotnik przedni blaszany, ew do sprzedania bede mial lewy blotnik przedni z laminatu
  
 
Sprzedam silnik 903 cm3 z dowodem rejstracyjnym z fiata 127 o przebiegu 63 tyś. km. (stan super). Silniczek jest z pełnym osprzętem .
Mam jeszcze kilka częsci z Mk3 wiec jak by ktos cos chciał to pytać .
tc854@wp.pl">xtc854@wp.pl
  
 
sprzedam silnik 1300 ccm 75 HP,powód prosty brak kasy,to co miałem utopiłem w blacharke i wakacje,co do silnika to jest zdjęta głowica i do zrobienia są uszczelniacze,koszt 10 zł + uszczelka pod głowice 30zł i pod pokrywe rozrządu,silnik kompletny z gażnikiem i kolektorami,dokładam przystawke do inst.gazowej,papiery też są...cena no cóż nie mała ale jak ktoś ma chęci to jest tego wart,,500zł,,,tomekbieron@wp.pl 0-506-053-516 do odbioru w krakowie,,,,

moge się rozmyślić ze sprzedaży,,,cena jest także do negocjacji

  
 
Witam!!!
Postanowilem sprzedac swoje 127. Musze dozbierac kase na studia zeby zaplacic wpisowe.....
Wiec zostanie mi Lamuch,ktory jest tanszy w exploatacji...
Krotko o 7 ce...
Rocznik 1974, 150.000km przebiegu.Stan blacharki-sredni,ale nie jest tragiczny.Wszystkie newralgiczne punkty auta sa w stanie na 4-/ 3+ Jedynie blotniki przednie zostaly nadszarpniete zebem czasu i zastapilem je innymi.....Generalnie auto smiga bez zarzutu silniczek ma 60.000km zostal przeszczepiony z Yugo Korala....[silniki sa identyczne] Amorki sa OK,byly wymieniane z przodu 15.kkm tylne po regeneracji.Generalnie zawiecha ma nastawy sztywne szczegolnie tyl. W zawieszeniu przednim sa luzy glownie na gumach i w maglownicy.Ewentualnemu nabywcy dam maglownice w stanie gwarantowanym,ze jest OK.Auto ma nowe sprzeglo z dociskiem od UNO 1.0 i tarcza.[Jest mocniejsze ]
Autko nie widzialo nigdy gazu i tym podobnych "sound-system" w bagazniku....Swietny material na dlutowanie-naprawde,ja jezeli mialbym sie z nim rozstac,bede pewne tego zalowal....Niestety realia zycia zmuszaja czasami do tego...Fiacik ma przeglad jeszcze przez pol roku podobnie OC...Do niego moge dac duuuuuuzo czesci,w zasadzie drugie 127 bez karoski...oferty i info na priva
>
  
 
Poszukję tylnego zderzaka do 128 sedan....
  
 
kupie pilnie tłok do 903!!!
  
 
wiec tak nadeszla wiekopomna chwila niestety wlasnie wrocilem do domu - no i po przeprowadzonej rozmowie z rodzicami - jestem zmuszony sprzedac swojego fiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie zgrywam sie sprawa jest jak najbardziej powazna!

powaznie zainteresowanych prosze o kontakt na priv lub na mail shakadymis@wp.pl
powod sprzedazy - ja nie pracuje obecnie a kasy mi starzy niedadza na utrzymanie fiata . ( ukrucenie wszelakich wydatkow - RECESJIA) a sprzedaz drugiego auta ojca nie wchodzi w gre Stalby i sie marnowal wiec bardzo chetnie oddam w dobre rece!

fiat 127 903 73 r
po wymianie uszczelki miski olejowej
zimering przy skrzyni
czujnik cisnienia oleju
gaznik po regeneracji i wymianie wszystkich elemencikow w srodku gaznika
nowa pompka paliwa
- autko bardzo dobrze smiga jest dynamiczny jak na 903 i ladnie wkreca sie na obroty
wszystkie newralgiczne miejsca jesli tego wymagaly wyspawane
podloga ladnie wypspawana - robione podciagi i progi
w aucie zostal do zrobienia jedynie lakier
auto doprowadzone jest naprawde do ladu i jedynie lakier mu zostal a wiadomo lakierem sie nie jezdzi
zainteresowane osoby i znajace sie na rzeczy na pewno beda zadowolone
najlepiej auto obejrzec z kazdej strony i ocenic samemu
fotele lotnicze robione na zamowienie
do auta dodaje idealne prosciotkie drzwi od strony kierowcy
pasy z napinaczmi
gorny element deski rozdzielczej
oraz nowa obudowe kolumny kierowniczej
podloga uprzednio oczyszczona zostala pomalowana podkladem antykorozyjnym mialem na dniach auto konserwowac i robic zaprawki
ale wole zostawic to jak jest by niebylo ze auto podszykowane pod sprzedaz
niema ukrytych wad! zalety i wady widoczne golym okiem!
hehe to tyle odemnie - odpowiem na kazde pytania mozliwosc
zrobienia szczegolowych fotek!
z wad moge wymienic
urwana linka od ssania i raczka od maski przedniej
1 miejsce do obspawania przy kole tylnym lewym ale duperel
oraz jedna dzurka w bagazniku no i szpachel i lakier !
autko robilem dla siebie i niemyslalem ze je bede sprzedawal!
cena wywolawcza to 1.899 zl do bezproblemowego dogadania
ale patrzac na to co zostalo zrobione wart jest tej ceny

Sorki za OT rozpisalem sie






-----------------
...Jestem w tym zbyt dlugo bys mogl sie ze mna dogadac...Z mego stolu tylko wierni mym zasadom beda jadac...Judasze spie...... spadac Judasze...

Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogę.


aha kierownica monte carlo w silniku z zeznan poprzedniego wlasciciela byly robione pierscienie itd.
oleju niepali i nie bierze
powymianie filtrow i oleju
  
 
sprzedam fotel kubełkowy BiMarco typ chyba c,w każdym razie z przelotkami na pasy,czarny ,bez przetarć w stanie bdb,cena 180 zł do negocjacji,foto moge przesłać na meila,ze względu na gabaryty do odbioru w krakowie tomekbieron@wp.pl,,,a jakby ktoś nie wiedział to 0-506-053-516,pod kom łatwiej mnie złapać i szybciej odpowiem,zapraszam
  
 
Kupie metalowy pas przedni i przednie blotniki do Fiata 127 mk1.
Ew zamienie za pas z laminatu
  
 
GARAZ WYNAJME W WARSZAWIE
garaz W Warszawie najlepiej na Bemowie lub w okolicach Bemowa
jesli wiecei gdzie, co i jak o takowych czy cos bardzo prosze wpisujcie sie tu ceny orjentacyjnie mile widzane !

Moze byc blaszka, murowany, w szeregu lub wolnostojacy , u kogos na posesi, ewentulanie moze byc miejsce parkingowe ale jedynie na Bemowie IV !!! itd
- garaz nie od zaraz mam czas!
  
 
Oj TDF Pierd..........az glowa boli........Mamy w sobote jechac zawiezc nasze trupy na dzialke......znowu zaczynasz rzezby odwalac??????????Juz jeden garaz Ci narailem to posrales sprawe
  
 
hehe ale to nie na fiata 127 tylko na auto mego dziadka koleszko)
haha nieobuzaj sie!
  
 
Kupie papier albo totalnie zakatowany silnik 903
  
 
zderzak mkII wystawiony przeze mni na allegro
pozdrawiam



http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31415868
  
 
Kupie Fiata 128 Coupe calego na czesci badz inne rzeczy po rozbiorce...
Przedewszystkim kupie zderzaki...

kontakt trez@o2.pl gg:563252 tel: 601 376 907
  
 
PILNIE KUPIE nastepujace czesci do Fiata 128 Sport Coupe:

- drzwi kierowcy - stan dostateczny do doskonałego
- srebrny "klin" w podłokietniku kierowcy
- znaczek na tył: "fiat 128 Coupe" i znaczek "1100"

Kontakt GG: 4444013 , tel: 505496991 , mail: qba_wet@tlen.pl

Pozdrawiam.
Qba


[ wiadomość edytowana przez: Qba dnia 2004-09-20 12:35:29 ]