Czy matizy mają elektronicze prędkościomierze?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak wyżej.
Czy mają? Bo może by tak zrobic w poldku. Nie wiadomo jak w zegarach i jak w skrzyni biegów. Bo mój wujek ma elektroniczny i nie wiem jak jest w zegarach a jak w skrzyni.
Dajcie mi jakieś wskazówki.

Z góry dzięki.
  
 
Cytat:
2004-06-10 14:10:59, car pisze:
Jak wyżej.
Czy mają? Bo może by tak zrobic w poldku. Nie wiadomo jak w zegarach i jak w skrzyni biegów. Bo mój wujek ma elektroniczny i nie wiem jak jest w zegarach a jak w skrzyni.
Dajcie mi jakieś wskazówki.

Z góry dzięki.



Może jeszcze spytasz jak wyregulować gaźnik przez rurę wydechową? Polecam ginekologa

Po co Ci takie głupoty? W PN'ie jest dobry prędkościomierz...
  
 
Całkowicie analogiczny
  
 
Cytat:
2004-06-10 14:23:39, daniel pisze:
Całkowicie analogiczny



A może analnie logiczny
  
 
Cytuję: "nie róbcie z nas pederastów!"
  
 
Dobry prędkościomierz moze być u ciebie a ja musze wchodzic pod auto 16 raz zeby wyciągnąc ten slimak juz wole założyc elekroniczny niz potem znowu sie z tym męczyć.
  
 
A nie umiesz szacować prędkości na podstawie przybliżających i oddalających się przedmiotów
Po co komo prędkościomierz, pan policjant zawsze poda ci dokładnie prędkość z jaką jechałeś
  
 
Cytat:
2004-06-10 15:04:02, Kroolik pisze:
A nie umiesz szacować prędkości na podstawie przybliżających i oddalających się przedmiotów
Po co komo prędkościomierz, pan policjant zawsze poda ci dokładnie prędkość z jaką jechałeś



Podpowieżdzcie czy matizy mają elektroniczne czy nie.
KROOLIK - policjant mi dopiero powie ale mi sie nie chce patrzec na obrotomierz w czasie jazdy.
  
 
Nie chce być złośliwy bo w końcu forum jest po to aby pomagać ale czy jest coś z czym nie masz problemu, chyba tylko z pisaniem postów.
Sory za złośliwość ale ostatnio robota mnie wkurza, a gdzieś muszę odreagować
  
 
Pisze jeszcze raz czy ma MATIZ DAEWOO Elektroniczny prędkościomierz?
  
 
NIE nie ma

A co do predkosciomierza to polecam przeszukac forum FSO AK. Jest tam gdzies topik jak podlaczyc licznik elektroniczny taki rowerowy

pozdr
  
 
Eee raczej na PTK, a dokładniej tutaj
  
 
O masz a Piter swoje dobra o ile pamietam to pisal ktos z PTK ale jest tez na forum FSO AK

pozdr
  
 
Cytat:
2004-06-15 00:56:04, thaniel pisze:
(...) ale jest tez na forum FSO AK


Nie na forum a w Warto Wiedziec

Elektroniczny licznik