Seryjny centralny zamek R.T.T. D/X0673

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam w moim mk6 z 93roku seryjny centralny zamek R.T.T. D/X0673 ale zostało z niego wymontowane (przez poprzedniego właściciela) sterowanie na pilota. Podobno zamek działał bez zarzutu ale alarm ciągle się włączał i dlatego został wymontowany. Sam sterownik z okablowaniem posiadam ale nie wiem czy jest sens go z powrotem zakładać bo jeżeli ma mi się alarm ciągle włączać to to nie jest to za ciekawe. A może da sie wyłączyć sam alarm bo na tym sterowniku jest kilka przełączników ale nie ma do nich opisu i nie mam żadnej instrukcji do niego.Jak myślicie co zrobić???
  
 
Nie polecam ponownego montażu używanego alarmu (szczególnie, że były z nim problemy), ani żadnych przekładek. Alarmów jest taka ilość na rynku i w tak różnych cenach, ze można sobie coś wybrać nowego. Zastanów się, czy chcesz cały alarm, czy tylko sterowanie radiowe do centrala...
A jak alarm ma jakieś przełączniki/zwory (wskazuje, że to staroć) i na dodatek nie masz do niego instrukcji, to od razu wa go do koszalina (na śmietnik)!
  
 
Dzięki poszukam czegoś na allegro.