Spot W-wa 3-4 lipca - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jedziewmy w okolice Pułtuska, wiec pewnie po tamtej stronie
o której wyjechać... hmmm... rano.
  
 
ja też bym chciał ale nie stety moja ładna nie bedzie na ten czas gotowa ale jak ją tylko zrobie i bedzię spot w okolicach to sie pisze pozdrawiam
  
 
A tak apropo to jest ktoś w LKP z płocka czy mi się wydaje że tylko nie chciałbym sie z takimi ludzmi spotkać pozdrawiam
  
 
Jeszce jedno pytanie, czy to miejsce to jest jakis osrodek czy cos, czy poprosu polanka nad rzeczka?? ) ??
  
 
Tygrysku,jesteś pierwszym przedstawicielem Płocka w naszym Klubie.
Bobo: nad rzeczką, opodal krzaczka... rozstawiła się nasza paczka...
  
 
Mam nadzieje że nie długo będe tak sam tu siedział musze chyba zacząć działać w tym płocku bo inaczej czarno to widzę
  
 
tak tylko pytam bo kolega pytal gdzie jedziemy i tak wogole jak tam jest, a ja powiedzialem ze jedziemy za Goralem i nic nie wiem i on tez nie musi nic wiedziec. Powidzialem zeby kupil pifo i kielbache i o nic ma sie nie martwic... chyba bobrze nie
A tak nawiasem mowiac to Koliber ma jakas ksiazeczke wedkarska?? Ja mam jakas ale z przed chyba 2 lat i tam nie oplacone to wszytsko wiec "czalendz" Kolibra pozostanie chyba bez odzewu.
nie bardzo chce miec jakis problem z jakimis wladzami
  
 
hihihi, Koliber to są te władze...
  
 
OK, KOliber potwierdza wyjazd. On jedzie w piątek zaklepywac miejscówkę nad rzeczką.
My dojeżdżamy w sobotę (chyba że ktoś chce z nim jechać) do Pułtuska, gdzie czeka na nas Tomek.

umawiamy się w sobotę o godzinie 9.00. Proponuje parking MAKRO w ZĄBKACH.
pojedziemy do Wyszkowa i tam skręcamy na Pułtusk. ominiemy korki.

zainteresowanych proszę o wpisywanie się poniżej.
  
 
OKI ja nadal potwierdzam obecnosc...
osoby towarzyszace na bank 1 i kolega z dziewczyna na 80 %
Wiec biala Ladna bedzie!!
  
 
Cytat:
2004-06-28 14:16:03, Góral pisze:
OK, KOliber potwierdza wyjazd. On jedzie w piątek zaklepywac miejscówkę nad rzeczką.
My dojeżdżamy w sobotę (chyba że ktoś chce z nim jechać) do Pułtuska, gdzie czeka na nas Tomek.

umawiamy się w sobotę o godzinie 9.00. Proponuje parking MAKRO w ZĄBKACH.
pojedziemy do Wyszkowa i tam skręcamy na Pułtusk. ominiemy korki.

zainteresowanych proszę o wpisywanie się poniżej.

troche do okoła, ale myślicie że przed wyszkowem nie bedzie korków

myślałem że przez serock bedziecie jechać, to może bym sie do was dołącył .

Czy ktos z was jadących ma cb-ka?

narazie tak sie pytam, bo jeśli będe w stanie po sobocie to dojade do was chocby na grila.

możecie podać jakiś plan dzialania, żebym mógł wiedzieć o której co planujecie
  
 
penie nie ale mamy takie cuda techniki jak telefony komorkowe!! W moim i Goralowym profilu znajdziesz wiec jak cos to sluzymy informacja...

aha i jeszcze jedno mam taka samochodowa lodufke... tak sie zastanawiem... podlaczana pod to gniazdko pod kierownica wiec moze chlodzic poki jest akumulator
Goral moze bedzie potrzebna do czegos... to daj znac...

[ wiadomość edytowana przez: 1bobo dnia 2004-06-29 00:51:24 ]
  
 
no wiesz... ciepła maślanka jest niesmaczna

Jojo, na 90% bedziemy mieli CB
  
 
Kurtka to i CB bedzie )
No dobra jak bedzie miejsce w bagazniku to biore lodooofke...
Tylko to nie jest zamrazarka!! ona jak jest cos zimne to utrzyma to zimne, ale jak jest co cieple to nie schlodzi tego szybko do kilku stopni, wiec raczej moznaby ja bylo zastosowac do prowiantu....
Maslanka... w rzece bedzie sie chlodzic
Poza tym ona jest mala wiec..... duzo maslanek i tak by nie weszlo...
  
 
Witam na 95% bede
  
 
to dobrze że będziecie mieli radyjko, tylko na którym kanale będziecie na nasłuchu?

to moge się dowiedzieć mniej więcej w którym miejscu w pułtusku planujecie rozbic sie nd rzeczką? Czy może w okolicy mostu na Wyszków czy gdzieś indziej i mniej więcej o której godzinie zamierzacie to zrobić?

Tel. do Górala wezme z profilu,

zadaje tyle pytań bo dostep do netu bede miał tylko do czwartku i chciałbym sie wszystkiego dowiedzieć.

Nic nie obiecuje że będe ale jeśli juz to ok 13, nie wcześniej
  
 
będziemy na nasłuchu na kanale 19.
rozbijamy obóz w okolicach Pułtuska.
tylko Koliber wie, gdzie
  
 
w okolicach...hmm ale w górę czy w dół rzeki i po której jej stronie? poprostu moje radyjko ma zasięg ok 5 km i dlatego sie pytam kiedy was wywoływać


[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2004-06-29 22:42:23 ]
  
 
To zadzwonisz. Bo o miejscówce wie Koliber... i tylko on
najwyżej wyjedziemy po ciebie.
  
 
no i co juz lista zamknieta??
Krcze na EKO przyjezdza 15 samochodow a teraz tylko 4 + Jojo??
co tak kiepsko?? gdzie reszta??