Lodz- Moze jakis maly spocik?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc,

Odebralem Ladna od lakiernika... Prawdziwy "fachowiec". Spierd..il sprawe az szkoda gadac. W kazdym razie mam "juz" samochod i tak sobie pomyslalem ze moze lodzka czesc klubu chcialaby sie jakos spotkac ? Do tej pory poznalem osobicie tylko Adasca i chetnie poznalbym reszte. Macie ochote na jakis maly spocik?

Pozdrawiam
Matys
  
 
Chętnie bym podjechał
  
 
ja odbieram dzisiaj.... no dobra, ale gdzie? w "stalum miejscu" - na pl. zwyciestwa???
no i kiedy?
  
 
Jak dla mnie plac zwyciestwa moze byc. Jezeli to sprawdzone miejsce to jestem za. Co do tego kiedy, to kwestia dogadania sie. W moim przypadku nie moze to byc ta niedziela ( kac...) i czwartek egzamin. Poza tym jestem dyspozycyjny. Moze np. sobota ? Ewentualnie moze jakos pozniej jak bedziemy mieli pewnosc ze info dotarlo do wiekszosc zainteresowanych?
  
 
Panowie!
Nie wiem jak to wyjdzie, ale możliwe,że w sobotę będę w Łodzi!!
Co prawda nieLADnym samochodem, ale zawsze moglibyśmy się spotkać. Bo znajomi rodziców biorą ślub! Mógłbym dołączyć??

PS.Jeszcze nie wiem, o której godzinie będę..

Pozdrawiam serdecznie!
  
 
w moim przypadku - jesli sobota - to tylko do poludnia lub wieczorem, po 20.00.
a placyk jest spoko.
  
 
Ja będę w Łodzi ok. 11:30 może ciut wcześniej!
  
 
Ja jestem dyspozycyjny w sobote do mniej wiecej 21. Do ktorej bedziesz Krycho w Lodzi? Moze wysle zawiadomienia o tym poscie na forum do tych ktorzy sa na liscie jako Lodzianie? Oczywiscie z Wami ( Adas, Krycho ) tez sie chetnie spotkam,ale fajnie byloby gdyby wiecej ludzi sie pojawilo.

Pzdr
Matys
  
 
to ustalcie godzine i juz... najwyzej wpadne sie tylko przywitac....
  
 
Matys, wysyłaj zaproszonka! Ja tak zawsze robie!
Myślę,że w Łodzi będę do jakiejś 15-16!

Pozdrawiam
  
 
Jezdem - djata zank jak coś wykobinujeta - mi najlepiej pasiw sobote do 13:00 bo później jade na wioche (chyba) grzebać w autku ;>
  
 
to moze wstepnie o 11:00 na placu???

ja do ostatniej chwilio nie powiem, czy dotre.... ale bede sie staral choc na kwadrans
  
 
Ja nie wiem o której dojadę. Powiedzmy,że z Wawy wyjadę ok. 9!
Pozdrowiam


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-06-23 23:32:36 ]
  
 
W takim razie ja bede tam od 11. Do zobaczenia Powysylam jeszcze dzisiaj informacje tym, ktorzy sa na liscie klubu w Lodzi.
  
 
Panowie! A jak się dojeżdża na pl. Zwycięstwa?
Ja wjeżdżam od strony cmentarza "Na dołach" (dobrze pamiętam?)
  
 
to tak: mijasz doly, jedziesz w kierunku kosciola wygladajacego jak meczet. Mijasz go, kierujac sie na katowice (czasem nie pojedz do centrum - uwaga) - czyli droga LEKKO w lewo (nie calkiem w lewo, nie lekko w prawo inie calkiem w prawo - jedz prostopadle do tramwajow, kosciol muszisz minac po swojej prawej.
potem masz 2 skrzyzowania ze swiatlami i wiadukt z remontem i korkami. Za wiaduktem uwaga- dajesz na prawy pas i na SWIATLACH skrecasz (nim skrecisz przed soba zobaczysz BP). I potem znow swiatla, a po lewo park. A plac zwyciestwa jest vis a vis parku po Twojej prawej. ma 2 wjazdy. i tyel. Kontak do mnie masz w razie czego w profilu.
  
 
Krycho jak wyjedziesz o 9 z WWA to w Lodzi bedziesz przed 11. Jak chcesz, to moge po Ciebie wyjechac na Petrochemie na Brzezinskiej, to jest ta droga ktora wjezdzasz do Lodzi.Stacja jest na wysokosci marketu M1. Tam mozemy sie umowic. Mieszkam w miare blisko wiec to zaden klopot.
Jezeli chcesz jechac jednak sam, to droga jest dosyc prosta. Wjezdzasz z Wawy na doly, i na swiatlach skrecasz w lewo. Jedziesz prosto, wzdluz cmentarza. Okolo 1,5 km. Miniesz po lewej stronie stacje CPN/ ORLEN ( w trakcie zmiany oznaczen ) , 200 m dalej tez po lewej stronie stacja BP a przed Toba duzy kosciol z kopulami. Trzymaj sie lewego pasa, bo tam bedzie rozwidlenie a musisz jechac po luku. Miniesz kosciol. Dalej prosto, miniesz 2 swiatla i dojedziesz do wiaduktu w remoncie. Na pierwszych swiatlach za wiaduktem ( nie pomyl z przejsciem dla pieszych z sygnalizatorem ) skrecasz w prawo w Pilsudskiego. Jedziesz jakies 0,5 km i po prawej stronie jest plac zwyciestwa. Troche przed galeria lodzka.
  
 
hehe, byles szybszy
  
 
Czyli o 11tej w sobotę ?
Podjadę
  
 
Matys dzięki za propozycję,ale muszę najpierw podwieźć rodziców a dopiero potem mogę udać się na spocik!
Czy plac zwycięstwa jest daleko od ul. Głównej (Piłsudskiego! )?

Pozdrawiam