Forum toyoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jako że nagle i bez uprzedzenia forum zostało usunięte prosze o przywrócenie starego forum lub założenie nowego. archiwum techniczne jast skarbnicą wiedzy użytkowników toyoty i szkoda by zostało utracone. jesli jest to możliwe to proszę o uruchomieni tego forum pod nazwą toyota technicznie lub inną podobną
  
 
Jestem za, wielka szkoda że zniknęło.
  
 
Kącik toyoty na motnews nie jest zlym pomyslem.z checia bede zagladac moge nawet pomoc w pomoRderowaniu
nie powinnismy jednakze powtarzac watkow na obu forach
obecnosc na forum TKP jest bezplatna ale tylko do watkow ogolnie dostepnych. latam czasem po roznych forach wiec dla mnie nie ma problemu i tak bede zagldac na moto i tak.

musi byc cokolwiek o toyocie na motonews.




[ wiadomość edytowana przez: yaryś dnia 2004-06-23 10:30:07 ]
  
 
To jest zły pomysł.

Forum techniczne jest na nowym forum klubowym.

Pozatym podobno na motonews nie zakładane są fora prywatne (patrz post niżej) a może są jakieś wyjątki.

W kazdym razie jeśli ma zostać to proszę o usuniecie wszystkich pozostałych informacji poza technicznymi
  
 
Cytat:
2004-06-23 11:25:21, gosiek pisze:
To jest zły pomysł.

Forum techniczne jest na nowym forum klubowym.



Akurat to jest dobry pomysł, bo o nowym forum mało kto wie, a do starego przyzwyczaiło się kilkaset osób z całego świata.

W dodatku dostęp do nowego forum obwarowany został pewnymi warunkami, które nie każdy będzie chciał spełnić. Nie wyobrażam sobie że ktoś kto ma problem z Toyotą, będzi esię rejestrował tylko po to żeby przeczytać (lub nie) o rozwiązaniu swojego problemu.

Być może za jakiś czas sytuacja się unormuje i przywykniemy do zmian. Zobaczymy.
  
 
Cytat:
2004-06-23 13:34:38, Jackal pisze:
Akurat to jest dobry pomysł, bo o nowym forum mało kto wie, a do starego przyzwyczaiło się kilkaset osób z całego świata.

W dodatku dostęp do nowego forum obwarowany został pewnymi warunkami, które nie każdy będzie chciał spełnić. Nie wyobrażam sobie że ktoś kto ma problem z Toyotą, będzi esię rejestrował tylko po to żeby przeczytać (lub nie) o rozwiązaniu swojego problemu.

Być może za jakiś czas sytuacja się unormuje i przywykniemy do zmian. Zobaczymy.



Jackal aby pisać czytać techniczne nie trzeba przystępować do Stowarzyszenia a jedynie dokonac rejestracji na forum.
A w ten sposób będą sie powielac tematy i tylko klub na tym ucierpi
  
 
Cytat:
2004-06-23 13:40:01, gosiek pisze:
A w ten sposób będą sie powielac tematy i tylko klub na tym ucierpi



Obawiam się że Toyota Klub Polska już ucierpiał, no ale cóż, "przyjdzie przywyknąć".
  
 
Cytat:
2004-06-23 11:25:21, gosiek pisze:
Pozatym podobno na motonews nie zakładane są fora prywatne (patrz post niżej) a może są jakieś wyjątki.



no nie sa takie zakladane i dlatego nie mozna sobie tak prywatnie zadnego skasowac z dnia na dzien

Cytat:
W kazdym razie jeśli ma zostać to proszę o usuniecie wszystkich pozostałych informacji poza technicznymi



spox

pozdr.
  
 
miałem nie wchodzić na nowe forum ale jednak sprawdziłem co się tam dzieje...
powiadacie żeby nie powtarzać tematów??
w takim razie po kiego grzyba na nowym forum pojawił się temat o spalaniu w Yarisie... o przeprzaszm to nie ten sam temat, bo w tym nowym padło pytanie ile pali Yaris w mieście
  
 
Cytat:
2004-06-23 15:06:12, Jackal pisze:
Obawiam się że Toyota Klub Polska już ucierpia ..... [ciach]



Cos w tym jest
  
 
A mnie sie po prsotu wydaje - ze nie da sie przeniesc ot tak wszystkich "technicznych" ze starego forum na nowe - to jest przeciez niemozliwe - no bo jak w koncu? Trzeba miec dostep do bazy danych - a czy takie DAEMON udostepnil? - skoro nie udostepnil bazy danych o uzytkownikach........ - cos tu totalna porazka smierdzi
-----
Zamknijmy wreszcie te wszystkie watki gdzie wszyscy na wszystkich naskakuja zostawmy jeden tu jeden na nowym zeby czelak mial sie gdzie wyzalic i bedzie spokoj.
  
 
Bo php BB jest totalna porazka

pozdr
  
 
czemu phpbb to totalna p[orazka? A NukePHP? - to jak w takim razie zamierzasz stworzyc forum?
  
 
Cytat:
2004-06-24 17:05:51, thaniel pisze:
Bo php BB jest totalna porazka


Hm długo sie powstrzymywałem od zajęcia stanowiska ale w tym momencie musze sie zgodzić z Thanielem - obawiam się że niedługo Panowie z TKP będą żałowali wyboru nowego forum - phpBB i w dodatku w "najbogatszej" wersji jaką sobie zaaplikowali będzie stwarzać kłopoty, myślę że już prędkość działania daje sie odczuć, a co będzie jak sie baz rozrośnie do kilkudzisieciu MB , pozatym takich funkcji klubowych jakie są tutaj nie można sobie zrobić w phpBB, nie wspomne już że baza postów absolutnie jest niekompatybilna z forum motonews i nie mam możliwości jej przeniesienia chociażby miałoby sie do niej dostęp

no coż to tyle moich przemyśleń, a na koniec dodam że PHPNuke jest tyle samo warto co phpBB
  
 
To w takim razie jaka wersje "Forum'a" polecasz? Oczywiscie bezplatna?
  
 
Cytat:
2004-06-24 21:44:26, El_Chueco pisze:
To w takim razie jaka wersje "Forum'a" polecasz? Oczywiscie bezplatna?


Szczerze ? ...

MotoNews.pl

w marcu tego roku minęło już 2 lata jak mój klub gości na MotoNews i nie zamierzamy tego zmieniać bo naprawde takiego forum nie znajdziesz - Motonews je stworzył właśnie na potrzeby klubów

chodzi o opcje klubowe: listy klubowiczów, assistance, galeria zdjęć, profile klubowiczów, generujące sie automatycznie statystyki które ułatwiają panowanie nad składkami - kto i do kiedy jest zobowiązany do wpłaty /FSOAutoKlub ma składke klubową/ itd itp.

pozatym sam wygląd można dostosować do swojej strony www, jak to wygląda to zapraszam na moją stronę klubową - link znajdziesz poniżej pod butonem WWW

  
 
GDA ma niestety rację. nowe forum TKP póki ma mało userów i małą bazę będzie działać. gorzej jak się rozrośnie. przyżyliśmy to jako nasz wrocławski klub. w sumie to TKP mogło zostać na motonews ale chcieli mieć swoje i pozbyć się kilku niewygodnych userów np. mnie.
  
 
Ja zanim trafilem na motonews rowniez dwa lata temu przetestowalem ponad 10 rodzajów foruw i nie ma lepszego niz motonews. Funkcje klubowe ukryte topiki kategorie drzewka plaskie itd itd - no i to jeszcze nie koniec

A co do Nuka to bawilem sie nim chwilke nie jest zly mozna sie na nim pouczyc i pozniej zrobic cos samemu

pozdr
  
 
Niezle to FSO klub - powiedzcie w czym to robiliscie? PHP? Bo zwykly HTML to chyba nie jest co?
  
 
Cytat:
2004-06-25 14:50:18, El_Chueco pisze:
Niezle to FSO klub - powiedzcie w czym to robiliscie? PHP? Bo zwykly HTML to chyba nie jest co?


oczywiscie że PHP+ MySQL zwykły HTML to juz przeżytek
i dodam jedynie że bardzo wielki wkład w taki a nie inny wygląd strony miał Daemon (tak znienawidzony przez niektórych Was )