Forum toyoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W nasza strone (tez PHP+MySQL) tez daemon ma ogromny wklad

pozdr
  
 
Cytat:
2004-06-25 15:37:08, thaniel pisze:
W nasza strone (tez PHP+MySQL) tez daemon ma ogromny wklad

pozdr



W stronkę FEFK tesh
  
 
Tak Panowie - ale My potrafiliśmy to docenić, a TKP niestety nie , też otrzymali gotową stronę z tego co pisze Daemon, jpg-a na forum stworzonego przez Daemona / którym teraz posługują sie jak własnym/, nawet całą bazę danych z tematami technicznymi - i co ? i poszli stąd ... a wystarczyło chociaż sie mile pożegnać

  
 
GDA, co się stało, to się... itd. Jak to się mawiało kiedyś w pewnym miejscu - NO TRUDNO.
  
 
Cytat:
2004-06-26 18:36:01, WilK pisze:
GDA, co się stało, to się... itd. Jak to się mawiało kiedyś w pewnym miejscu - NO TRUDNO.


Nie no oczywiscie - przecież każdy ma prawo podejmować decyzje, tylko nie podoba mi się ten atak na Daemona, dlatego to wszystko napisałem w tematach o TKP - inaczej bym tego nie robił, bo nie jestem ani sympatykiem ani w żaden sposób emocjonalnie związany z Toyotą, ale w takiej sytuacji nie mogłem siedzieć cicho ...
  
 
Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Pomiędzy demokracją a anarchią jest bardzo cienka linia"...
  
 
na szczęście grupa ( mam nadzieję rozsądnych ludzi ) pozostała.
  
 
Cytat:
2004-06-26 22:12:03, rogacek pisze:
na szczęście grupa ( mam nadzieję rozsądnych ludzi ) pozostała.



czyli pozotsala grupa rozsadna a odeszla 3majaca wladze to dobrze hehe
  
 
Ale wy ich nie lubicie - oj ale wy ichnie lubicie ojojojoj
  
 
Kto kogo? Bo to np. mnie nikt nie lubi.
  
 
No jakto kto kgo My vs. GTW Czyli Stare TKP kontra Grupa Trzymajaca Wladzie
  
 
El Chueco OK. Ale jak dla mnie to koniec topica. Gryźcie się we własnym gronie, Motonews IMO nic już do tego.