O CO CHODZI? Nie ma wolnych obrotów w M190 2,0B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaka morze być przyczyma , że zgineły wolne obroty ? Na początku jak jest zimny to praktycznie ich niema a jak się nagrzeje ok 90 stopni to czasami są a czasami niema. Oco tu chodzi???maciekmil@interia.pl
 
 
chyba tu może pomuc podłonczenie do komputera.
 
 
niewiem jaki masz silnik na mechanicznym wtrysku czy na gazniku ale mozesz sprawdzic silnik krokowy od wolnych obrotow chyba ze masz nieszczelny uklad podcisnienia to tez moze wariowac krokowy bo dostaje lewe powietrze
  
 
190 nie ma żadnego silnika krokowego...
Pzdr.
  
 
jest jest ja mam 2000l na mechanicznym wtrysku pod filtrem powietrza na ostatnich dwoch kolektorach sacych jest wcisniety miedzy nimi do ktorego sa podlaczone dwa weze o srednicy fi16 i wtyczka z dwoma kabelkami ktora jest podlaczona do mikrostyku kolo linki gazu zaraz przy przepustnicy jak otworzysz maske to go widac z daleka acha ja mam silnik po modernizacji mam wiekszy filtr powietrza bo sa dwa rodzaje a nie wiem jak jest na gaznikach z krokowymi narka.
  
 
To nie jest silnik krokowy tylko zwyczajny elektromagnetyczny nastawnik wolnych obrotów. Jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie o zasadzie działania silnika krokowego to podejrzewam że go odróżnisz od prymitywnej przesłony sterowanej elektromagnesem
  
 
jak to jest w W201, to jest to silnik M102
Napisz czy to sie dzieje na benzynie czy na gazie.